Чоловік Півень і Жінка Бик Сумісність в Любові

Сумісність знаків жінка Бик і чоловік Півень передбачає традиційні сімейні відносини і створення серйозного матеріального фундаменту. Обидва знака без проблем беруть на себе відповідальність і намагаються побудувати міцні любовні відносини і міцний шлюб. Їх об’єднує схожість інтересів і поглядів, що робить союз ще більш надійним.

Півень-Чоловік і Бик-Жінка впродовж всієї своєї спільного життя будуть щасливі, кожен з них знайде в своїй другій половинці саме те, чого не вистачає. Півень, як жоден інший знак обожнює выхваляться, його повинні любити і кожен день говорити, який він красивий і впевнений у собі. Бик-Жінка, як не дивно, сприйме це дуже спокійно, і все життя буде розповідати своєму супутнику, який він ідеальний. У свою чергу, Півень в подяку за добре ставлення до нього, віддасть без зайвих суперечок місце головного в сім’ї, що обрадує його супутницю.

Бика таке положення речей цілком влаштує, вона із задоволенням візьме на свої плечі всі сімейні справи і проблеми. Півня-Чоловіка назвати трудоголіком не можна, він буде відпочивати, поки його супутниця займеться фінансовими питаннями. Бик проти не буде, вона без зайвих питань зануриться в роботу, адже звикла бути сильною жінкою і всього добиватися самому.

Чоловік Півень і жінка Бик — це пара з хорошою сумісністю для створення міцного шлюбу. Обидва налаштовані на пошук партнера, з яким вони можуть створити міцну сім’ю з добрим матеріальним становищем. Якщо вони зможуть примиритися з характерами один одного, це буде гармонійний союз.

Жінка Бик вміє досягати цілей: вона хоче забезпечити себе житлом, а потім активно вкладається в створення затишку. Дім і сім’я є для неї головними пріоритетами. Чоловік Півень теж цього хоче, йому це вкрай важливо, але він не завжди може грамотно діяти, оскільки емоційний, розпалює сили на дрібні завдання, конфлікти, суперечки, пошук справедливості, якої не досягти. Жінка Бик допоможе Півневі направити енергію в правильне русло, але тільки в тому випадку, якщо він не стане «петушиться», критикувати обраницю, сперечатися з нею, вибиваючи ґрунт з-під ніг.

Жінка Бик володіє психологічною стійкістю і не відповідає на конфлікти. Вона в змозі вгамувати Півня дуже м’яко і ненав’язливо. Він в свою чергу буде приносити в сім’ю різноманітність і життєрадісність. Обидва мріють про те, щоб їхня друга половинка була відповідальною, і в обох ця відповідальність є, тому в головних питаннях не повинно бути розбіжностей.

Півень чоловік і Бик жінка у відносинах

Дівчина Бик будує плани і з великим задоволенням займається втіленням в життя своїх проектів, які відносяться до зовнішньої діяльності. Вона звикла заробляти багато грошей і вкладати їх у сім’ю і дім. На першому місці у неї завжди буде стояти рішення житлового питання та створення сім’ї, тому поки вона не визначиться тут, її буде кидати з боку в бік: зміна місця роботи, вечірки з друзями, легкі романи. Дах над головою і дружна сім’я, забезпечує психологічний комфорт – обов’язкові умови для відчуття повної безпеки жінки Бика. Вона в цілому більше, ніж інші знаки зацікавлена в сімейних відносинах і теплому домі.

Приблизно також щасливе життя бачить і чоловік Півень. Однак у нього не такий врівноважений характер, тому постійне метання і метушня не дозволяють йому бачити свою мету головною і великий. Він занадто багато розпорошується на суперечки і докази своєї правоти і не вміє концентрувати енергії на конкретній задачі. Критичний настрій, прагнення скрізь навести свої порядки, і надмірна увага до дрібниць повністю поглинають його увагу і вільний час.

Зовсім не дивно, що зустрівши дівчину Бика, чоловік Півень відчує, що вона саме та про яку він мріяв. Вона стане для нього не тільки опорою, але й розширить його кругозір і життєві горизонти. Її спокій і врівноваженість вона легко буде повертати занадто активного партнера у нормальний стан. Крім того, вона чудово організовує як побутову, так і професійне життя їх обох.

У цілому поєднання жінка Бик і чоловік Півень дуже гармонійне. У такому союзі обидва партнера досягнуть бажаного, і побудують довірчі відносини. Психологічна стійкість дівчата Бика дозволяє їй легко умиротворяти свого чоловіка, без будь-яких скандалів та нав’язливості. А вона зможе навчитися у свого чоловіка Півня відсутньої життєрадісності, свободи, веселощів і яскравості і, як результат, надихнутися на нові звершення.

Сумісність Півень і Бик у шлюбі

У шлюбному союзі, де чоловік-Півень, а жінка-Бик, не повинно бути диктату. Вона досить груба і жорстока по натурі. Чоловік-Півень любить дружину, але легко піддається її волі. Для того, щоб була хороша сумісність чоловіка-Півня і жінки-Бика необхідно знайти повне розуміння. Якщо вони будуть багато працювати, то це тільки на краще. Головне, щоб подружжя не лінувалися і підтримували один одного. Жінка-Бик здатна досягти цілей, щоб нею пишався не тільки чоловік-Півень, а також друзі, знайомі та рідні. Але, про контроль забувати не варто, щоб союз був міцним і гармонійним.


Залишити відгук