Чоловік Півень і Жінка Мавпа Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Півень і жінка Мавпа заснована на бажанні партнерів розвиватися. Люди, готові подолати несумісність, удосконалюються самі і рухають в саморозвитку партнера. Саме так і відбуватиметься в цій парі.

Незважаючи на певну схожість (винахідливість, розум, емоційність) чоловік-Півень і жінка-Мавпа навряд чи зможуть знайти спільну мову. Їм буде складно разом. Жінка-Мавпа — розумна егоїстка, яка, зрозуміло, буде намагатися маніпулювати своїм обранцем і використовувати його по максимуму.

Чоловік-Півень — це жвавий, відкритий, чесний чоловік, якому такі «інтриги» не припадуть до смаку. Він воліє благородну простоту і не розуміє навіщо потрібні такі комбінації в сімейному житті. Чоловіча природа згодом просто «повстає» проти дуже сильного впливу ззовні, і розрив буде найбільш імовірним сценарієм подальшого розвитку подій.

Чоловік Півень і жінка Мавпи мають дуже складну сумісність, і для того, щоб їх союз був вдалим, потрібна любов, бажання працювати над стосунками і відсутність егоїстичної зацикленості на собі.

Жінці Мавпі буде простіше прийняти партнера і підлаштуватися під нього, але тільки в тому випадку, якщо він не стане її контролювати. Півневі на початку відносин потрібна підвищена увага з боку обраниці: це потрібно йому для самоствердження. Якщо йому здасться, що вона проводить з ним мало часу і зовсім не цікавиться його життям, він почне тиснути на неї, або піде. У першому випадку піде сама Мавпа, яка високо цінує свободу особистості.

Чоловік Півень акуратний, практичний, організований. Якщо його плани порушуються, він виходить із себе, тому Мавпі просто необхідно навчитися не давати йому обіцянок, яких вона потім не зможе виконати.

У чоловіка Півня багато думок і ідей, але він дуже сильно концентрується на дрібницях, щоб взятися за їх втілення, а крім того, йому бракує впевненості в собі. Йому варто попросити поради у жінки Мавпи, яка навчить його менш напружено вести справи і не забувати про відпочинок.

У цій парі не буде проблем з дозвіллям, тому що обидва партнера люблять виходити в світ, але, прагнучи бути у центрі суспільної уваги, важливо уникати конкуренції один з одним.

Півень чоловік і Мавпа жінка у відносинах

Всі розбіжності і складності в цьому союзі будуть виникати через небажання одного партнера вникати в мотиви іншого. Вони часто зайняті собою і своїм особистим життям, бо не бажають витрачати час на усвідомлення психологічних нюансів взаємодії.

Чоловікові Півень більш консервативний і погодиться сісти за стіл переговорів швидше. Головним його вимогою буде заздалегідь намічений план, а дівчина Мавпа може запропонувати його, але з умовою вносити корективи, коли це буде потрібно. Важливо, щоб кожен з них знайшов і оцінив особливості і таланти партнера, тоді в їхніх любовних відносинах настане примирення і вони почнуть рухатися вперед.

Жінка Мавпа повинна буде прийняти керівництво від свого коханого чоловіка і слідувати за ним з поваги і віри. Він в свою чергу повинен оцінити ці поступки і проявити розуміння. Чоловік Півень, як і інші чоловіки, рідко слухають своїх жінок, оскільки надто зациклені на своїх ідеях і бажання бути героєм. Він схильний бачити зовнішнє і рідко заглядає всередину – для нього нелегко говорити й усвідомлювати свої почуття. Але це не привід для жінки Мавпи відсторонюватися і жити своїм життям перебуваючи поруч.

Для знаходження золотої середини їм необхідно зрозуміти, що пара – це чоловік і жінка стоять спиною один до одного, при цьому кожен займається своєю справою в зовнішньому світі і приходячи додому обмінюється інформацією зі своєю другою половиною, збагачуючи один одного новими знаннями. Також повинен приносити задоволення загальний дозвілля і відпочинок.

Сумісність Півень і Мавпа в шлюбі

У шлюбі, який створять чоловік-Півень і жінка-Мавпа багато плюсів. Дружина буде відповідати за духовну сторону союзу. Якщо ці відносини зміцняться спільною роботою, то очікується відмінна сумісність чоловіка-Півня і жінки-Мавпи. Вона досить мудра і чуйна, тому даний союз не буде побудований тільки на бурхливої пристрасті. Чоловік-Мавпа підтримає дружину в побуті, вихованні дітей та інших питаннях. Головне, що вони обидва не поглибляться тільки в господарські питання сім’ї. Вони будуть рости морально в унісон один одному.


Залишити відгук