Чоловік Півень і Жінка Кінь Сумісність в Любові

Сумісність жінка Кінь і чоловік Півень навряд чи можлива, оскільки ці люди дуже різні. Трапляється так, що зустрівшись, вони швидко зближуються, але також швидко і розлучаються. Їм дуже важко разом досягти рівноваги, гармонії і порозуміння.

Чоловік-Півень і жінка-Кінь можуть скласти дуже непросту пару, яка в суспільстві буде виглядати дуже імпозантно і, можливо, навіть придбають скандальну популярність. Обидва партнера дуже яскраві і цікаві особистості, які люблять увагу. Їм дуже важлива зовнішня сторона суспільного життя, що часом йде на шкоду «начинці». Іскрометний чоловік-Півень, звичайно ж, відразу сподобається жінці-Коні, але в подальшому він може втратити інтерес або витратити запас ефектних прийомів, настільки ефективні на ранніх стадіях роману.

Всередині пари відносини будуть складатися гірше, ніж їх «зовнішня політика». Більш сильна і вольова Кінь може просто задушити свого чоловіка, якому, зрозуміло, не сподобається бути на других ролях в сімейному житті — адже у нього свої диктаторські замашки. Обопільний егоїзм піділлє масла у вогонь протиріч. Незважаючи на деякі розбіжності, пара може жити разом, і жити щасливо.

У чоловіка Півня і жінки Коні складна сумісність, але бували випадки, коли вони знаходили спільну мову і створювали міцний союз. Взагалі, представники цих знаків притягуються, причому швидко, але потім з такою ж швидкістю відштовхуються з-за непримиренних протиріч.

Чоловік Півень безкомпромісний, акуратний, організований і ставить матеріальні цінності на перше місце, у той час як жінка Кінь — людина ідеї. Хороший дохід для неї теж важливий, але не першорядне. Їй необхідно жити повним життям, погляди Півня їй здадуться вузькими, а якщо він ще й спробує підпорядкувати її, все втрачено.

Але є варіант, при якому їм буде цікаво і комфортно разом: у них має бути спільна справа. У цьому випадку забезпечено ідеальне взаємодію. Чоловікові Півневі не вистачає рішучості для дій, і цю частину візьме на себе жінка Кінь. Їй у свою чергу бракує організаторських здібностей, і так прекрасно, що як раз з ними у чоловіка Півня все на вищому рівні.

Треба ще якось залагодити побутові питання, адже жінці Коні не вистачає практичності, акуратності. Звичайно, тут потрібен компроміс, але навіть якщо не вдасться вирішити, це не буде викликати сильних спорів, тому що є спільна справа, концентрирующее на себе увагу.

Півень чоловік і Кінь жінка у відносинах

Перший етап взаємин може бути цілком нормальним. Жінка Кінь енергійний та активний, що справить на чоловіка Півня приємне враження, оскільки він звик мислити масштабно, але далеко не завжди вчиняє задумане. У нього багато ідей, але найчастіше вони нереалістичні. І в цьому сенсі Кінь, опинилася поруч, зможе йому допомогти і через неї він захоче реалізувати всі свої можливі і неможливі проекти.

Жінка Кінь захоплива натура і якщо вона знайде для себе сенс у витівки цього чоловіка, то, швидше за все, займеться їх загальними справами впритул. В глобальному сенсі об’єднання інтересів може стати зміцнює моментом, не дивлячись на різні погляди у веденні побуту.

Більшість із запропонованого Півнем, Коні доведеться підлаштовувати під реальні умови, однак для неї це не складе труднощів. В той час коли пара буде займатися важливими об’єднують справами, дрібні проблеми вирішаться самі собою. Півень стане стратегом, організуючим процес, а Кінь візьметься за його втілення.

В цьому союзі не останню роль зіграє факт наявності важливою внутрішньою складовою чоловіки Півня, а точніше зможе жінка Кінь її розглянути. Не побачивши його талантів, жінка Кінь дуже швидко припинить відносини. Однак якщо вона зможе цінувати і поважати чоловіка Півня, то любов і шлюб, ймовірно, складуться вдало.

Сумісність Півень і Кінь у шлюбі

Шлюб, в якому складаються чоловік-Півень і жінка-Кінь можна сміливо назвати відкритим. Обоє наповнені енергією і оптимізмом. Правда, надлишки активності теж не підуть на користь сімейній парі. Вони цілком впливають на позитивну сумісність чоловіка-Півня і жінки-Коні. Головне, щоб жінка-Кінь не брала на себе чільну роль у шлюбі і не перестаралася з силою волі. Чоловік-Півень повинен прагнути до матеріального і кар’єрного успіху. В такому випадку, вона буде його поважати і цінувати. Слід пам’ятати, що обоє повинні діяти спільно і працювати разом на благо сім’ї.


Залишити відгук