Чоловік Півень і Жінка Дракон Сумісність в Любові

Сумісність знаків Півень чоловік і Дракон жінка припускає бурхливі і неспокійні відносини. Періоди активного протистояння буду змінюватися тихим, мирним співіснуванням.

Півень-чоловік і Дракон-жінка мають не лише різні інтереси, але й характери. Дракон обожнює свята і веселе життя, а Півень, хоч і любить справити враження, але віддає перевагу спокійне, розмірене існування. Чоловік-Півень любить яскраве зовнішню сторону, але суть вибирає більш практичну, а жінка-Дракон вибирає соковиті фарби і великі іскри і для зовнішньої і для внутрішньої.

Чоловік-Півень може допомогти жінці-Дракону внести у своє життя більше організації і практичності, якщо, звичайно, вона цього сама захоче. Жінка не буде замислюватися про майбутнє, а її чоловік буде намагатися впорядкувати їх відносини. Такі розрізняючи можуть «підігрітися» гарячою, запальною вдачею обох знаків. Сумісність жінки-Дракона і чоловіки-Півня можна назвати складною, але немає нічого неможливого.

У пари чоловіки Півня і жінки Дракона непередбачувана сумісність, оскільки ці люди дуже по-різному дивляться на життя, при цьому у кожного є що запропонувати іншому, так і загальні інтереси у них, як правило, маються. Все залежить від того, наскільки партнерам потрібні відносини, а це вже визначає їх поведінку.

Чоловік Півень здатний багато в чому надати допомогу жінці Дракону, адже їй часто не вистачає впорядкованості в житті, а він якраз відмінно налагоджує систему. Але складнощі можуть виникнути з-за того, що жінка Дракон не звик ні з ким радитися, найчастіше вона не прислухається до порад і може сприйняти їх як нотації і спроби обмежити свободу.

Щоб союз був вдалим, партнерам не слід розмовляти на підвищених тонах. Почати потрібно з аналізу і розуміння характерів один одного, їх прийняття. Сильні сторони кожного можуть бути корисні в парі, якщо вони навчаться грамотно використовувати. Чоловік Півень повинен взяти на себе основні питання організації побуту, тому що йому це ближче, а жінці Дракону не варто намагатися змінювати ці правила. Півневі доведеться навчитися дивитися більш спокійно на непродумані рішення обраниці, так як переробити її навряд чи вийде.

Півень чоловік і Дракон жінка у відносинах

Дівчина Дракон завжди шукає свята і новизни, любить велику кількість яскравих вражень. Чоловік півень теж не проти побути в центрі уваги і залишити про себе приємне і незабутнє враження, однак при цьому його життя повинна бути максимально впорядкованої і йти за планом. Тому для нього несподівані експресивні пориви дівчата Дракона рано чи пізно перетворяться на проблему.

Безперечно, чоловік Півень здатний допомогти організувати життя своєї другої половини і навіть створити для неї всі необхідні умови для справжнього відпочинку, в якому вона так часто потребує. Її активне життя не залишає часу на те, щоб повністю відновити сили в колі друзів та родичів.

Для жінки Дракона союз з цим чоловіком виявиться вельми корисним. Чоловік Півень ймовірно буде змушений бути в її тіні і насолоджуватися любов’ю до своєї прекрасної дамі тільки тоді, коли у неї на це буде з’являтися час. Це швидше за все стане фактором роздратування Півня, який і без того занадто сильно реагує на все. Йому потрібно навчитися сприймати більш тверезо і спокійно все витівки жінки Дракона, інакше він доведе себе до виснаження. Звичайно, це непросто, але у відносинах з Драконом по-іншому не буде.

Якщо чоловік Півень зможе залишитися самим собою і прийняти свою партнерку такою, яка вона є, без зайвих ілюзій на його рахунок, то їх любовний союз пройде через будь-які труднощі і з часом переросте в благополучний шлюб. Результат такої взаємодії пари відомий тільки Богу. Насправді якщо чоловік Півень не зможе запропонувати жінці Дракону не просто добру, а шикарне життя, відносини приречені на провал. Щоб зберегти і розвинути відносини партнерам доведеться домовлятися.

Сумісність Півень і Дракон у шлюбі

У шлюбі, який створять чоловік-Півень і жінка-Дракон є місце не тільки духовності, але й романтизму. Дуже важливо, щоб все це було направлено в потрібне русло. Це чудово позначиться на сумісності чоловіка-Півня і жінки — Дракона. Чоловік повинен визнати свою сентиментальну жінку — Дракона, що по натурі некваплива. Чоловік-Півень дуже енергійний, що допоможе вирішити всі побутові проблеми. Від дружини вимагається лише одне — не заглиблюватися в стандарти суспільства. Жінці-Дракону потрібно йти за чоловіком-Півнем, щоб навчитися вирішувати будь-які сімейні питання.


Залишити відгук