Чоловік Півень і Жінка Собака Сумісність в Любові

Сумісність знаків жінка Собака і чоловік Півень разом не надто добре уживаються. Шлюб і любов все-таки проблематичні, особливо якщо мова йде про сім’ю. При цьому не варто падати духом і приймати категоричне рішення про те, щоб розійтися, адже люди хочуть бути разом здатні подолати всі життєві обставини.

Чоловік-Півень і жінка-Собака не поєднуються найкращим чином. Вони досить різні в емоційному плані. Півень-чоловік — дуже помітний член суспільства, він любить зачаровувати і робить це майстерно. Ця людина володіє певною часткою харизми, він не боїться мати власна думка або порушувати традиції. Крім того в його арсеналі гострий розум, красномовство і схильність до романтики. Жінка-Собака — поступлива, чесна і працьовита мадемуазель. Вона дуже любить дітей і схильна до самопожертви в ім’я сім’ї.

Важливим об’єднуючим чинником буде щирість — обидва партнера дуже трепетно ставляться до таких понять як правда і честь. Однак відмінностей у них все ж більше. До них варто віднести диктаторські замашки Півня-чоловіки — його пасія, можливо, не захоче терпіти ці витівки і спалаху емоцій, часом неконтрольовані. Взагалі різниця темпераментів буде сильно заважати партнерам: лід і полум’я в деякому роді. Те, що в порядку речей для одного, абсолютно неприйнятно для іншого, і навпаки.

Одна з найневдаліших сумісних у східному гороскопі — це чоловік Півень і жінка Собака. Їх погляди суперечать один одному, їм рідко буває комфортно разом, однак, коли виникають почуття, нічого неможливого не існує.

У чоловіка Півня є схильність командувати і домінувати, він лізе у справи партнерки, вважає себе мудрим, сильним і всім цим пригнічує жінку Собаку, яка цінує тільки рівноправні відносини. Вона стане доводити свою правоту всіма методами і буде тільки дратувати чоловіка Півня. Їй складно зрозуміти, чому він так заводиться, у неї більш спокійний і врівноважені характер.

Вона не бачить світ його очима, не може уявити, наскільки сильним подразником для чоловіка Півня є її поведінку і характер. По-перше, вона не відповідає його уявленням про акуратності. По-друге, занадто інертна і тому не здатна підтримувати його бойовий настрій. По-третє, прагне до незалежності і самостійності, чим викликає підозри.

Щоб залишитися разом, потрібно перестати думати про відмінності і сконцентруватися на тому, що їх об’єднує: в обох загострене почуття справедливості, обидва мають принципи, від яких не мають наміру відмовлятися, і вони можуть оцінити всі ці достоїнства і простіше уживатися з недоліками.

Півень чоловік і Собака жінка у відносинах

Через якийсь час чоловік Півень захоче взяти верх і можливо почне для цього емоційно провокувати жінку Собаку. Адже йому властиво вибухати по будь-якому навіть маловажному приводу і помічати найдрібніші незначні деталі. Чоловік Півень легко «заводитися» реагуючи на інтонації, але в той же час він швидко остигає. Жінка Собака з великою неохотою вислуховує невдоволення в свою адресу і як правило не бачить проблеми там, де Півня вже «вибухнула бомба».

У цих чоловіки і жінки не так багато спільного. Однак почуття справедливості, добропорядність, чесність здатні їх зблизити. Вони досить прямодушны і відверті, вони не звикли хитрувати і намагаються справлятися зі своїми справами самостійно.

Головне для партнерів цих знаків – це навчитися домовлятися, що дозволить їм налагодити стосунки. Звичайно, у кожного є здоровий глузд і розуміння свого особистого життя і гідності партнера. Безперечно, їм доведеться багато чого для себе відкрити заново, але пошук легкого шляху не завжди так цікавий.

Щоб налагодити стосунки чоловік Півень повинен почати цікавитися життям і бажаннями жінки Собаки, а також навчиться її приймати безумовно і припинити спроби її переробити. Жінка Собака в свою чергу повинна розуміти: чоловік Півень дійсно вимогливий в побуті, але і основою нормального сімейного життя є налагоджений побут.

Сумісність Півень та Собака у шлюбі

Що чекає шлюб, в якому об’єднали свої серця чоловік-Півень і жінка-Собака? Все буде добре, якщо обидва знайдуть спільні інтереси і взаєморозуміння. Жінка-Собака постійно сумнівається у своїх рішеннях, а от чоловік-Півень, навпаки, відчуває себе в будь-якій ситуації впевнено. Він оточений численними друзями і завжди в центрі уваги. Вона його дуже любить, тому йде на будь-які жертви заради чоловіка-Півня. Їй необхідно створити таку домашню обстановку, якої він буде щиро радий. На сумісність чоловіка-Півня і жінки-Собаки впливають багато факторів. Один з них – чоловік повинен берегти обраницю від усіляких навантажень і проблем. Головне, щоб жінка Собака поменше його до всіх ревнувала.


Залишити відгук