Чоловік Півень

Чоловік — Півень сумлінно виконує свої обов’язки. Має природну схильність командувати. Діяльний, енергійний, але його активність часто буває безладна. Він не вміє вибрати правильну мету в житті, тому часто програє. Йому потрібен розумний, далекоглядний чоловік поруч, який буде направляти енергію в потрібному руслі і підтримувати морально. Якщо Півень за китайським гороскопом стає керівником, то самостійні рішення приймає тоді, коли впевнений, що міцно сидить на місці.

Чоловік — Півень має природну схильність до зовнішніх ефектів, вміє виробляти незабутнє враження, переконаний у власній неперевершеності. У компанії він цікавий і привабливий. Він мріє бути бездоганним і для нього дуже важливо, яким його бачать оточуючі. Зовні він здається холоднокровним і байдужим, але під цією маскою він приховує свої переживання, тривоги і страхи.

Згідно з китайським гороскопом, чоловік — Півень обожнює будувати плани, любить помріяти, пофантазувати. Його в рівній мірі привертає і хвилюючий світ далеких пригод, і тихий домашній вогнище. Але, як правило, любов до дому перемагає.

В особистому житті чоловіка — Півень за китайським гороскопом немає сталості. Сьогодні він клянеться, що серйозно закоханий, а через місяць його і слід прохолов. Навіть імені не згадає. Як велика його пристрасть, також убивчо охолодження. Він любить товариство жінок, де можна блищати і доглядати, розпускаючи яскравий хвіст. І жінки охоче проводять час. Його бажання залучати до себе увагу непереборно.

А ось у сімейному житті він важкий. Його часто охоплюють напади гніву і роздратування, і в ці хвилини краще не потрапляти йому під руку. Він дуже ревнивий, і для сімейного рівноваги дружина Півня повинна бути спокійною і врівноваженою жінкою, інакше сімейне життя перетвориться на пекло. У сім’ї він завжди стає лідером. Як показує життя, ні успіх, ні багатство не приходять Півневі самі по собі. Для здійснення своїх далекосяжних планів він повинен працювати.

Чоловік-Півень – енергійна особистість різнобічна і яскрава, навіть якщо з вигляду виглядає «невиразним». Величезну роль для Півня має як його самооцінка, так і оцінка навколишніх. Йому важливо, що про нього думають. Свої слабкі сторони Півень намагається приховувати, маскує їх будь-якими засобами, будь то красномовство, вражаючий зовнішній вигляд або видима готовність до бою. Серед чоловіків цього знака зустрічаються великі хвалькуваті люди, які обожнюють пустити пил в очі і видати себе за тих, ким не є, але нерідко дійсно проявляють всі заявлені якості на практиці, наприклад, рішучість, мужність і відвагу, особливо Вогненні Півні («бійцівський Півень), можливо, тому серед чоловіків цього знака чимало було полководців.

За своєю природою Півень не любить підкорятися, але не реалізувавшись в якості керівника, має звичку віддавати розпорядження в повсякденному спілкуванні, в родині і в побуті. Командирські замашки Півня, а також схильність до бунтарства, агресивності і запальності, компенсуються його працьовитістю і завзятістю, принаймні, він не схильний сидіти склавши руки, чекати утішення і сумувати. Однак кармічний аспект цього знака пов’язаний з труднощами у сфері фінансів і кар’єри, всі земні блага, на жаль, не падають в дзьоб» просто так. Щоб забезпечити гідне життя, Півню доводиться багато працювати, ні на кого не сподіваючись. При цьому у Півня ймовірний спокуса споживати більше благ, ніж він в змозі знову заповнити, а також схильний братися за завдання, що перевищують його сили. Але в разі невдач і фінансових криз Півень як ніхто вміє гідно пережити періоди нужди і поневірянь, у цьому він головний оптиміст і реаліст Східного зодіаку.

В сфері любові фортуна більш прихильна до Півням, але за умови, що їх почуття власності не візьме гору над прагненням піклуватися й опікувати своїх коханих. Чоловік-Півень страшенно ревнивий і не терпить суперників. Характерна поведінка Півня при залицянні – бажання всебічно показати себе з кращого боку, «розпушити хвіст» подібно павлину, а щоб звабити Півня, важливо переконати його у власній неперевершеності.


Залишити відгук