День Народження 21 Березня: Знак Зодіаку — Овен

Повні енергії, Овни, які народилися у перший день астрологічного року, відрізняються вірним і старанним ставленням до своєї справи. Ви володієте величезною вірою в себе і неймовірним бажанням завжди бути першим. Ви весь час чимось зайняті, оскільки любите бути там, де життя кипить. Часом ви розвиваєте таку швидкість, що іншим буває дуже складно за вами гнатися. Ви володієте відкритим, вільним і товариською вдачею, і за вашим дружелюбністю не ховається жодних корисливих мотивів. Що люди бачать, то у вас і є.

Народжені 21 березня прекрасно почувають себе на самоті, воно йде їм на користь, сприяючи фізичному і душевному здоров’ю. Любов, звичайно, важливий елемент їхнього існування, але вони приймають її тільки на своїх умовах. Вони не знаходять задоволення у смакуванні ніжностей, не виносять, коли з ними няньчаться або сюсюкаються. Якщо їх звалить хвороба, вони вилікують себе самі, іноді використовуючи абсолютно неймовірні методи. Народжені в цей день прекрасно обходяться нехитрими дієтами, які інші можуть просто втомити. Їх запити щодо їжі позбавлені витонченості — єдиним критерієм у виборі страв є добротність їх приготування і здорові якості вживаних продуктів. Найкращим видом фізичних вправ і до того ж джерелом натхнення і радості для всіх народжених 21 березня є танці.

21 березня — це кардинальний день року, що традиційно знаменує початок весни і весняне рівнодення, під час якого день зрівнюється з ніччю. Характеристикою цього дня можна вважати його первинність, первозданність. Немов наслідуючи ці природні якості, народжені 21 березня — особистості швидше відкриті і прямолінійні, ніж складні або надмірно чутливі. Вони часто зустрічають нерозуміння з боку оточуючих, які вважають їх не здатними і не охочими вписуватися в існуючі соціальні моделі. Це пов’язано з тим, що народжені 21 березня живуть, керуючись власними принципами, в повній згоді з самими собою — і це ставлення до життя поширюється навіть на найдрібніші деталі. Хоча й здобули собі репутацію мрійників, народжені 21 березня сильні своєю практичністю, яка переважує фантазійні нахили. Вони володіють талантом організаторів різного роду структур, але чомусь їх задуми втілюються зовсім не в тому вигляді, який планувався спочатку. Структури ці — особливо ті, що створені у сфері суспільних відносин, — неминуче розвалюються. На щастя, не безслідно.

Знак Зодіаку 21 Березня — Овен

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку зарахований до знаків Вогняної стихії, які відрізняються наступними якостями: непохитність, самодостатність, енергія.

Планета Управитель: Марс. Відповідає за активне життя, а також прагнення до суперництва. Планета сприятлива для викладачів, акторів, медпрацівників, політиків. Планета у вигнанні – Венера. Можете бути вдячні їй за грубість і відсутність витонченості.

21 березня народжуються енергійні та активні Овни. Вони – справжні фанати своєї роботи, часто стають трудоголіками. При цьому вони рвуться вперед, немов завжди відчуваючи себе учасником перегонів, у них сильно бажання прийти до мети першим і як можна швидше, і це бажання підкріплюється глибокою вірою в свої сили і можливості. Ці люди ніколи не сидять без діла, тому завжди знаходяться у вирі подій або по вуха завалені роботою. Іншим важко слідувати за такою енергійною людиною, зі схованим вічним двигуном де-то в його душі. Народжені 21 березня дуже відкриті і комунікабельні. Спілкуючись, вони ніколи не переслідують подвійних цілей, їм цікаво спілкування саме по собі, а не «потрібні» знайомства.

Як правило, народжені 21 березня не агресивні і рідко впадають в лють, оскільки воліють не спілкуватися з тими, хто їх не розуміє. Надзвичайно впевнені в собі, вони вважають інших пасивними типами. Можливо, це пояснюється їх твердою переконаністю в тому, що їх поведінка не підлягає обговоренню. «Якщо я когось не влаштовую — що ж, це ще не привід для засмучень!» — приблизно так думають багато з них.

Для народжених 21 березня однаково важливі як фізичні, так і естетичні аспекти життя, — так, наприклад, у танцях чи інших граціозних формах руху вони знаходять розумний баланс. Народжені в цей день бувають на диво мовчазними, розраховуючи на те, що оточуючі зможуть вгадати хід їх думок без якого б то не було пояснення. Будучи природженими лідерами, вони дозволяють висловлювати свої побажання красномовним мовчанням або обходячись мінімумом слів.

Народжені 21 березня — справжні сміливці, які незмінно хапаються за рушницю, коли відчувають необхідність відстояти свою правоту. Хоча найчастіше вони справляють враження людей незаангажованих і байдужих до подій, їх гнів, раз виникнувши, може бути жахливий. В цих людях багато дитячості, в їхніх вчинках легко вгадуються відгомін дитинства. Так, якщо в юності вони зазнали страждання або відчували себе знедоленими, ставши батьками, більшість з них віддають своїм дітям все найкраще.

Для народжених 21 березня дуже важливо дати вихід своєї внутрішньої енергії. Це може проявлятися і в прихильності до релігії, і у відданості тим чи іншим ідеям, і в зверненні до містики і магії. Однак тим, хто прагне піднестися у своїй свідомості до захмарних висот, слід побоюватися використання різного роду наркотичних або стимулюючих засобів, оскільки аура 21 березня — одна з найчистіших. Дуже важливо, щоб народжені у цей день реалізували свої незвичайні, навіть ексцентричні форми самовираження без якого б то не було втручання ззовні. У гіршому випадку вони відносно нешкідливі для оточуючих, у кращому ж стають джерелом натхнення для інших.

Чоловік Овен — народився 21 Березня

Чоловіки, народжені 21 березня, володіють наступними рисами: сентиментальністю, конкурентоспроможністю, амбітністю, прямолінійністю. Чоловік-Овен – класичний харизматик та лідер, який не сприймає суперництва з жінкою, а тому, вибираючи стосунки на все життя, віддає перевагу ніжним і пасивним особам, повністю готовим віддати йому кермо правління. При цьому Овен категорично не сприймає не тільки зрад, але навіть флірт на стороні.

Жінка Овен — народилася 21 Березня

Жінки, народжені 21 березня, наділені такими якостями: благородством, пристрасністю, силою. Жінка-Овен – яскрава, сильна, авторитарна і активна, з завищеною зарозумілістю, яка має постійну потребу бути незалежною. По натурі представниці цього знака оптимістки, щедрі і марнотратні натури, які віддають перевагу непрактичні подарунки – емоції для них важливіше матеріальних благ. Ідеалістка, філософ, жінка-Овен часто говорить те, що думає, не боячись образити співрозмовника.

День Народження 21 Березня

21 березня народжуються люди з незвичайною долею. Вони наділені унікальними здібностями, в їх характері присутні яскраві риси характеру. Життя підносить їм злети і падіння. Овни, народжені в цей день, часто змінюють свої інтереси і сферу діяльності. Вони наполегливі в досягненні поставлених цілей, мислять нестандартно, легко навчаються. Це люди, які притягують до себе удачу. У той же час в їх характері присутні негативні риси, які призводять до втрати досягнень. Серед них нетерплячість, запальність, амбіційність. Вони зроблять все можливе, щоб досягти бажаного, але можуть швидко втратити досягнуте з-за своєї дратівливості і прискіпливість до дрібниць. Щоб уникнути втрат в житті представникам вогняного знаку потрібно досягти гармонії, навчитися контролювати свої емоції. Завдяки позитивним якостям характеру і стриманості вони здійснять свої мрії.

Люди, народжені на світ 21 березня знак зодіаку Овен, мають величезну кількість оригінальних ідей, багато з яких втілюють у життя. Вони з задоволенням вчаться чомусь новому. В цей день народжуються особистості, які не готові піти на компроміс. Ці якості Овни отримали з-за того, що народилися в день весняного рівнодення. Вони наділені високим творчим потенціалом. Їх аура чиста як сльоза. Вони відкриті, не терплять фальші, тому оточуючі не люблять їх. Вони не люблять підкорятися. Але самі хочуть переробити інших. З-за цього можуть бути самотні.

Ті, хто святкують День народження 21 березня знак зодіаку Овен, великі мрійники і фантазери. Завдяки своїм фантастичним ідей можуть розбагатіти. Вони народжені бути лідерами, з легкістю можуть об’єднати людей для втілення в життя своїх проектів. Але створені ними робочі колективи швидко розпадаються. Вони втрачають інтерес до них, не можуть знайти компроміс з партнерами.

З’явилися на світ 21 березня знак зодіаку Овен, поділяють тільки свою точку зору. Вони самовпевнені і принципові. З-за цього можуть бути дратівливими. Інших людей вони вважають безпорадними. Не терплять, щоб їх критикували і обговорювали. Відразу припиняють це радикальними методами.

Овни, що увійшли в життя в день весняного рівнодення великодушні й щедрі. Вони звернуть гори заради тих, кого люблять. Величезний вплив на них мають події, які вони пережили в дитинстві. Подорослішавши, вони будуть намагатися заново пережити те, що з ними було. Якщо у них чогось не було, коли вони були маленькими, вони обов’язково це придбають. Овни, які народилися 21 березня знак зодіаку Овен, можуть пробувати свої сили у релігійних суспільствах, магії, езотеричних практиках. Їх приваблює політика. Таким способом вони намагаються приборкати свою життєву енергію.

Хто народжений 21 березня знак зодіаку Овен, має міцне здоров’я. Для них будуть корисні заняття танцями, спортом і йогою. У любові вимагають величезної самовіддачі. Вони дорожать своєю свободою і прагнуть підпорядкувати собі партнера. У сімейному житті є лідерами. Дітям можуть нав’язувати власні інтереси.

Любов і Сумісність

Ви пристрасні і романтичні, легко закохуєтеся і так само легко кидаєте партнерів. Довготривалі стосунки цікавлять вас до тих пір, поки не вичерпають себе і не стануть нудними і одноманітними. Якщо ви жорстоко розчаруєтеся у своєму коханому, то без оглядки підете геть.

З іншими знаками Вогню — Лев і Стрілець, Овен може створити прекрасну пару, де взаєморозуміння буде на високому рівні. Хоча в будь-якому поєднанні цих пар, обом доведеться зменшити свій запал, щоб сім’я рівноправно розвивалася. Непоганий і навіть перспективний союз обіцяє бути Овну з представниками знаку Водолія, Терезів і Близнюків. Знаки повітря не дадуть охолонути Вогню, але потрібно бути обережними, щоб вогонь не перетворився на величезне полум’я. Зовсім не сумісні Овни з Рибами, Козерогом і Скорпіоном. Когось з них вони взагалі не сприймають, а з ким-то не знайдуть спільну мову.

Робота і Кар’єра

21 березня – перший день першого знака Зодіаку, новий рік і, до того ж, день весняного рівнодення. Немов ідучи за покликом матері-природи, народжені 21 березня люди максимально прості і природні. Вони не люблять складних і незрозумілих матерій і переживань, хоча їм відомі глибокі сильні пристрасті, пофарбовані, однак, рівний один і той же тон, без нюансів. Ці люди люблять ламати під себе рамки і стереотипи, і у них цілком вистачає на це енергії та бажання. Вони ніколи не роблять того, що їм неприємно, виявляючи, таким чином, гармонію в цей світ, ніколи не зраджують своїх принципів. Ці люди не проти іноді вдатися фантазіям, але вони практичні і реалістичні. У них є відмінні організаторські здібності, правда, їх первісний план зазвичай сильно відрізняється від того, чого вони домагаються на практиці.

Народжені 21 березня намагаються спілкуватися тільки з однодумцями. Тому хвалена овновская агресивність і злість – це не про них. Вони досить спокійні. Ці люди самовпевнені і схильні вважати більшість оточуючих слабаками, а себе – сильними. Вони дозволяють собі багато того, що інші люди б не зважилися собі дозволити, і не вважають кого-небудь має право їх засуджувати. Часто ці люди воліють мовчати і не пояснювати свої думки, при цьому вимагаючи від оточуючих телепатії. Навіть займаючи місце лідера, ці люди далеко не завжди балакають і балакають, воліючи лаконічність або красномовні вчинки замість слів.

Здоров’я і Хвороби

Народився 21 березня потрібно обов’язково знайти час на те, щоб іноді побути одним. Любов теж важлива їм, але у цих людей є свої особливі вимоги до науки ніжної пристрасті. Саме ніжностей вони як раз таки і не переносять, вважаючи за краще трохи грубу тваринну пристрасть. Їм підійде людина подібного темпераменту, неодмінно холерик, який не буде обмежувати їхню свободу або намагатися їм щось заборонити. Якщо народжені 21 березня захворіють, то швидко постараються вилікуватися самі, не дозволяючи за собою доглядати. Вони не люблять складнощів, тому і дієти вибирають максимально прості. Екзотичні страви або смакування легких відтінків смаку – явно не для них, вони воліють просту, здорову їжу з максимально натуральних свіжих продуктів. Що стосується фізичної активності, то як можна більше цим людям підходять яскраві та ефектні танці.

Доля і Удача

В цей день народжуються володіють великою силою, оригінальними здібностями, цілеспрямовані люди. Вони із завидною завзятістю просуваються до намічених цілей і не заспокояться, поки не реалізують намічені плани і не досягнуть бажаних результатів. Вони високої думки про себе, але запальність і великі амбіції заважають їм. Недоречне прояв емоцій часом відштовхує від них необхідних людей, заважає просуванню вперед, плутаючи всі карти. Вияви людина такт і спокій, і все могло б бути набагато краще. Але не все так погано: якщо Овен зможе змінити свій характер, то він здатний досягти великих висот і прекрасного положення в суспільстві. І в цьому йому допоможуть його таланти, знання, успішність.

Поради Овнам, Народженим 21 Березня

Народжені 21 березня воліють вирішувати проблеми з допомогою грубої сили та погроз. Вони зляться рідко, зазвичай тримають себе в руках, але якщо вже розлютяться, то це справді жахливе видовище. Обставини дитинства і сліди перенесених в юності психологічних травм найчастіше визначають усе життя або поведінку цих людей. Так, якщо батьки поводилися з ними несправедливо, вони зроблять все, щоб їх діти уникли цієї долі.

У народжених 21 березня людей всередині наче горить якийсь незбагненний вогонь, який штовхає їх на захоплення або містикою, чи релігією. 21 березня – чистий перший день нового року, тому що народилися в цю дату особливо не рекомендується використовувати алкоголь або дурманні речовини для релігійних екстазів чи прозріння. Свої незвичайні захоплення або ідеї ці людям потрібно втілювати в життя самостійно, без допомоги з боку. Ці люди рідко шкодять іншим, а от стати надихає музою вони цілком здатні.


Залишити відгук