5 Місячний День

Головним символом п’яте місячних доби є Єдиноріг. Він закликає відстоювати свою думку і свої принципи, захищати несправедливо засуджених і не приховувати свої почуття. Якщо ви затіяли суперечку, в ході якого доводите свою правоту, то ви майже приречені на перемогу. Сьогодні Єдиноріг допомагає бійцям і захисникам. Адвокатам у цей день щастить, вони без праці виграють судові процеси. А ось для злочинців день несприятливий. Всі шахрайства, навіть найдрібніші, швидко розкриються, тому афери і пограбування приречені на провал.

День буде вдалим для людей рішучих і сміливих. Не починайте нічого нового, краще покінчите зі старими справами і займіться плануванням подальшого майбутнього. Якщо ви людина легковажний, то для вас день пройде важко. Необдумані рішення обертаються проти людини. Тому не робіть ніяких дій, не зваживши всі «за» і «проти», не обдумавши подальших наслідків. Розсудливим людям день принесе удачу.

Сьогодні можна не боятися бути відкритим і щирим. Всі ваші почуття будуть зрозумілі оточуючими. Захотілося поплакати — не соромтеся, дайте волю сльозам. Якщо ви побачили себе сумували уві сні, це знак того, що ваш організм очищається і ви на правильному шляху. Будьте обережні і постарайтеся нічого не втрачати в цей день — втрачене сьогодні вже ніколи не повернеться. Створіть навколо себе сприятливу атмосферу, можна вибратися на природу або провести вечір у роздумах і мріях.

5 Місячний День — Характеристика

Фаза Місяця: Молодий Місяць

Енергетика дня: Активний

Стихія дня: Земля

Символ дня: Єдиноріг

Щасливе число: 5

Сьогоднішній день хороший для дороги. Не здійснюйте недобрих вчинків. Навіть якщо вам важко, не переносите вагу на оточуючих, прийміть це як даність: з часом ви побачите, що все, що сталося, все було на краще. Можете провести день на природі. Також сьогодні добре помріяти. А найкраще з’єднати прятное з корисним – провести день на природі в мріях і роздумах. У будь-якому випадку, проведіть день в спокійній доброзичливій атмосфері — створіть відповідну атмосферу самі.

Любов і відносини в 5 Місячний День

Єдиноріг, який є символом цього дня – дуже містичне тварина. За давніми переказами, він був людям, віщуючи серйозні зміни в їхньому житті, і в першу чергу, в особистому житті. Сьогодні, дуже великий шанс одиноким людям зустріти свою любов, тому звертайте увагу на всі сьогоднішні знайомства, раптом серед них той, який призначений вам долею. Але врахуйте, що в 5 місячний день дуже легко закохатися з першого погляду, оскільки ми дивимося на світ через рожеві окуляри, які знають наші таємні мрії і бажання і фокусують зображення так, що ми бачимо саме те, що хочемо, а не те, що є насправді.

Робота і творчість в 5 Місячний День

Починати нових справ в бізнесі не слід. Переговори не будуть вдаватися, фінансові питання і операції з нерухомістю також краще відкласти. З начальством у суперечки не вступайте. Для творчості і навчання день також не найсприятливіший. Найкраще зайнятися плануванням нових дій.

Єдина операція з грошима, яка сьогодні не принесе зайвих клопотів і невдач, — роздача боргів. Шукати компромісу з партнерами чи колегами марно, навколишні підлаштовуватися під вас не будуть і, так само як і ви, захочуть відстоювати свої принципи і особиста думка.

Здоров’я і харчування в 5 Місячний День

5 місячну добу особливо вразливий травний тракт, тому на першому місці стоїть питання правильності харчування та сумісності продуктів. Шлунково-кишкові розлади свідчать про надлишок негативних емоцій. У харчуванні перевагу слід молочної їжі, особливо сиру і подогретому молока. Рекомендується відмовитися від м’яса, риби, солінь, горіхів. В 5 місячний день не варто голодувати або дотримуватися якої – небудь строгої дієти, а продукти повинні бути найкращої якості (краще, звичайно, з власного городу).

вся справа в тому, що сьогодні їжа володіє особливою енергетикою і все те, що ми сьогодні з’їмо, буде живити астральне тіло. Саме тому, сьогодні, як ніколи варто відмовитися від м’яса, так як енергія страху, яке зазнавало тварина перед смертю перейде до нас.

Всі хвороби, що почалися в цей день, можуть виявитися серйозними і привести до ускладнень. Можливі загострення хвороб шлунково-кишкового тракту. Також можуть виникнути захворювання, пов’язані з зашлакованностью організму (наприклад: подагра, артрити і артроз). Більшу ефективність в п’ятий місячний день, принесуть не хімічні лікарські препарати, а препарати, виготовлені на основі трав, різноманітні трав’яні збори, настойки і відвари. Цей день підходить для спілкування з природою і омолоджуючих процедур.

Сни в 5 Місячний День

Сновидіння в цей період символічно показують людині процеси його внутрішніх змін. При уважному розгляді образів сновидінь можна виявити ті внутрішні блоки, які заважають проходженню трансформаційних енергій, тобто ті перешкоди, які перетворюють ваше життя в ходіння по колу, в низку одних і тих же подій.


Залишити відгук