Чоловік Щур і Жінка Тигр Сумісність в Любові

Сумісність знаків жінка Тигр і чоловік Щур непроста, якщо розглядати з боку тривалих відносин. При цьому складніше у такому союзі буде Щура. Він досить практичний і активний відносно своєї особистої вигоди. Тигриця більш вільна від суєти і їй притаманна особлива мудрість, щоб не женуться за щастям весь час. Різне сприйняття світу здатне стати першим каменем спотикання в парі.

Пара Щур-Тигра за східним гороскопом – досить своєрідний союз. В силу різнобічності характерів, вони можуть бути по-справжньому щасливими, так і нещасні. Тигр-Жінка і Пацюк-Чоловік повинні бути максимально уважні до своїх відносин, інакше катастрофи не уникнути. Обидва знака індивідуалісти, понад усе для них особистий життєвий шлях і успіх, тому чоловікові не завжди буде зрозуміло настрій його другої половинки, яка може бути сьогодні слабкою і потребує захисту, а завтра справжньою тигрицею, з власною думкою і амбіціями.

Чоловік-Пацюк істинний прихильник розміреності і стабільності, напевно, в цьому і є основна проблема, адже для тигриці таке життя надмірно нудне. Вона, емоційна натура, яка не бажає сидіти на місці. Сімейний осередок, з його буденністю, здається для неї чимось нудним і нецікавим. Збереження відносин, в даному союзі, повністю ляже на плечі чоловіка, він повинен навчитися бути більш лояльним, іноді переступати через себе і намагатися зрозуміти свою кохану.

Якщо вірити китайським гороскопом сумісності знаків, чоловік Щур і жінка Тигр — не найбільш сприятливе поєднання. Це пов’язано з тим, що у партнерів абсолютно різні погляди на життя. Навіть якщо спочатку все буде яскраво і романтично, особливо в юному віці, з часом настане розчарування.

Справа в тому, що чоловік Щур буде прагнути до поставленої мети, дбати про майбутнє, і важливу роль для нього грає підтримка другої половинки. Але у жінки Тигра немає ніяких конкретних цілей, вона звикла жити сьогоднішнім днем, витрачаючи на це всю свою енергію. Їй здається, що немає сенсу дбати про майбутнє, яке може і не настати, на шкоду миттєвим радощів. Тигриця хоче спробувати в цьому житті якомога більше, їй нецікаво ставити далекі цілі. У результаті їй просто стане нудно з більш серйозною і діловитої Щуром.

Це не означає, що такі партнери не зможуть побудувати міцні відносини: любов творить чудеса. В цьому випадку чоловікові Щура доведеться набратися витримки і звикнути залежати тільки від себе у фінансовому плані, адже навчити жінку Тигра економити практично неможливо. Крім того, щоб досягти успіху в справах, Щурам варто прислухатися до розвиненої інтуїції своєї партнерки Тигриці.

Щур чоловік і Тигр жінка у відносинах

Обидва партнера індивідуалісти і йдуть своїм власним життєвим шляхом. Вони не підпускають до себе нікого занадто близько і завжди покладаються тільки на себе. Найцікавіше, що це як раз те, що їх об’єднує. І він, і вона легко вступають у відносини і будують їх на рівних, не бажаючи підкорити собі партнера. Такий образ відносин найбільш адекватний, оскільки ґрунтується на взаємовигідне співробітництво і симпатії, без претензій і без надмірних пристрастей.

Дівчині Тигру простіше зрозуміти життєві принципи чоловіки Щури, тоді як він, швидше за все, буде обурюватися через руйнування надій і планів. Тому під час спілкування вони можуть знайти точки дотику і загальний знаменник, проте висновки і дії після нього не будуть відповідати загальним цілям.

Дівчина Тигр досить імпульсивно і, як правило, діє спонтанно, за своїми відчуттями і в залежності від обставин. Чоловік Щур навпаки намагається все планувати і дуже засмучується, коли план не реалізується. Йому важко перелаштуватися і дійти до кінця у змінених умовах. Таким чином, чоловік Щур і дівчина Тигр відмінно доповнюють один одного. Його обачність і обережність чудово поєднується з її вміння швидко вирішувати завдання.

В інтимній сфері у цієї пари все чудово. Вони розуміють один одного і здатні повністю задовольнити один одного. Вони не дуже глибокі, але зате активні і шукають різноманітності. Секс не варто для них на першому місці і вони не втрачають із-за нього розум, він відноситься до одного з джерел задоволення, а не до чергової драматичної постановки.

Сумісність Щур і Тигр у шлюбі

У шлюбі, який створили чоловік-Пацюк і жінка-Тигр, подружжя будуть прекрасно доповнювати один одного. Він добродушний і з відкритим серцем ставиться до своєї витонченої дружині. У відповідь на це, жінка-Тигр буде ще життєрадісніші і товариськими. У свою чергу, дружина дає чоловікові-Щура врівноваженість, якої йому так не вистачає. Вона спокійно ставиться до його оригінальному поведінки, завжди прощає його і з розумінням ставиться до його інтересам. Це сприятливо позначається на сумісності чоловіка-Щур і жінки-Тигра. Чоловік-Пацюк трохи жорсткий за характером, що може нашкодити союзу. Обоє природжені педагоги, тому діти в родині будуть бажаними та щасливими.


Залишити відгук