Чоловік Щур і Жінка Півень Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Щур і жінка Півень досить хороша. Жінка Півень більш організована, грунтовна і відкрита до побажань партнера, при цьому вона активна і розумна, для чоловіка Щури це чудовий варіант партнерства.

Пара Щур-Півень за східним гороскопом має не самої кращої сумісності. Тривалість відносин безпосередньо залежатиме від їх терпимості. Створити щасливу сім’ю реально, більш того, якщо вони добре попрацюють над своїми недоліками, в результаті вийде дуже міцний і довгостроковий союз.

Щур-Чоловік і Півень-Жінка можуть провести все своє життя, не тільки лаючись, але і постійно по-справжньому скандаля. Щур повинен навчитися втихомирювати свій запал, а також утриматися від докорів на адресу своєї коханої, адже вона, в силу своєї чутливості, може навіть саме незначне зауваження порахувати за серйозна образа. У свою чергу Півневі не завадило б трошки спокійніше ставитися до звичайних розмов. Найчастіше вона сама виводить на конфлікти і є провокатором у відносинах. Однак є і позитивні моменти: жінка, завдяки своїй ощадливості, буде обмежувати Щура в необґрунтованих витратах, заощаджуючи, таким чином, загальний бюджет.

У жінки Півня і чоловіки Щури хороша сумісність, але, як і в будь-яких відносинах, цій парі доведеться подолати чимало труднощів. Обидва мають активну життєву позицію, а значить, в основних питаннях протиріч виникнути не повинно. Чоловік Щур діловитим, а жінка Півень організована і відповідальна, тому вони здатні зробити дуже багато, якщо грамотно поєднувати зусилля.

Чоловікові доведеться докласти чимало зусиль, щоб втихомирити буйний характер своєї супутниці життя. Оскільки сам він теж емоційний, нестриманість може породити чимало конфліктів. Але Півневі набагато складніше заспокоїти свій темперамент, тому більш мудра Пацюк повинна взяти ситуацію під контроль. Для цього доведеться направляти свої емоції в якесь інше русло. Як варіант, можна ходити в спортзал або басейн.

Замість того щоб воювати один з одним, чоловікові Щура і жінці Півневі слід сконцентруватися на вирішенні спільних завдань, і чим більшого успіху вони доб’ються, тим ближчими стануть, тим міцніше буде союз. Якщо виникають суперечності (а вони обов’язково будуть виникати), важливо не підвищувати тони, постаратися вирішити конфлікт тихо і мирно. А головна порада для чоловіка: не намагайтеся втекти від відповідальності, так як це найбільше дратує Півнів.

Щур чоловік і Півень жінка у відносинах

Чоловік Щур сприйме дівчину Півня, як вірну подругу, на яку можна покластися і спертися. У свою чергу йому доведеться стримувати пориви відкритого опору і бунтарства. Для цього йому доведеться пошукати вихід своєму невдоволенню за допомогою занять спортом. Як глава сім’ї, він повинен прийняти на себе відповідальність за прийняті рішення і намагатися дотримуватися об’єктивне бачення будь-якій ситуації.

В даному союзі партнерам слід утримуватися від відкритих боїв і переводити рвуться енергію на вирішення загальних завдань. Чим більше разом перешкод вони подолають, тим більше у них буде взаєморозуміння в побуті. Тому їм потрібно або перетинатися дуже рідко, або навпаки максимально зблизиться. Відносини повинні будуватися, як партнерські, оскільки ні чоловік Пацюк, ні жінка Півень не готові поступатися занадто часто.

Інтимні і чуттєві відносини в даному союзі порадують обох партнерів. Жінка Півень і чоловік Щур дуже зацікавлені один в одному на чуттєвому рівні. Безперечно, в період притирання у пари буде багато суперечок, конфліктів і нерозуміння. Головне, щоб у такі моменти вони навчилися стримувати свої емоційні пориви і вчилися вирішувати завдання в спокійному тоні.

Сумісність Щур і Півень у шлюбі

Якщо у шлюб вступили чоловік Щур і жінка Півень, то цей союз буде відносно сприятливим. Обоє товариські і добрі люди. Вони прагнуть все зробити, і пізнати, що не зовсім добре відбивається на Сумісність чоловік Щур і жінка Півень. Їм необхідно приймати рішення тільки тоді, коли вони навчаться чітко розуміти один одного. Чоловік Щур намагається на все дивитися легко і просто. Активна у чому жінка Півень відмінно приймає чоловіка, який приймає участь в побутових питаннях сім’ї. Між ними чудова душевний зв’язок.


Залишити відгук