Чоловік Щур і Жінка Щур Сумісність в Любові

Щур дуже любить компанію, тому у неї починається депресія, якщо вона залишається одна. Але, не дивлячись на свою товариськість, Щур нікому не відкриває свою душу. Люди, народжені під цим східним знайомий, дуже дбайливі щодо батьків і мають велику прив’язаність до сім’ї, заради благополуччя якої, вони підуть на багато чого.

Сумісність двох Щурів досить висока. Цей союз цілком може бути міцним і тривалим. Щури будуть чудово один одного розуміти, маючи схожі характери, людські якості та життєві позиції, уникаючи при цьому суперництва. Взаєморозуміння на стороні їм шукати не доведеться, всі проблеми, труднощі і конфлікти вони вирішать самі, без сторонньої допомоги.

Щурам чужі галасливі компанії. Вони просто відмінно проводять час удвох. Щури досить непогані добувачі. Їх осередок суспільства ніколи не буде відчувати потребу або стиснення у засобах. Вони вміють не тільки заробляти, але також і розумно нажитими розпоряджатися грошима. Можна сказати, що вони витрачають їх навіть ще краще. Схильність до накопичення, крайня ощадливість і скритність супроводжують Щурів все життя.

З-за особливостей знака Щури відносини між двома людьми, народженими в рік заступництва цієї тварини, будуть складатися неоднозначно. Щоб побудувати сім’ю, обома партнерам доведеться йти на компроміси. Щури — як чоловіки, як і жінки, — це люди непосидючі, їх неспокійний дух повинен хтось заспокоювати, а коли поруч знаходиться така ж людина, з’являється багато складнощів. Сварки можуть довести до повного розриву відносин, тому в союзі двох Щурів обом партнерам слід ставитися один до одного уважно і дбайливо.

Позитивним моментом є те, що люди одного знака чудово розуміють один одного і здатні по-справжньому радувати свою другу половинку. Пацюки здатні на палкий роман, але важливо, щоб суперечності не погубили його на самому початку. Вже в момент зародження таких відносин потрібно постійно зберігати пильність. Хтось з двох партнерів повинен піти на компроміс і стримувати свою емоційність.

Взагалі, взаємодія двох Щурів буде продуктивним у тому випадку, якщо у них немає спільного побуту чи праці, а зустрічі відбуваються нечасто. В іншому разі виникає конфлікт інтересів, взаємні докори, що породжують замкнуте коло.

Щур чоловік і Щур жінка у відносинах

Жінка Щур дуже відкрита, приваблива і сексуальна, що робить її об’єктом загальної уваги. Її винахідливість і дружелюбність приваблюють, тому у такої дівчини завжди багато друзів і шанувальників. Крім усього іншого, вона чудова господиня, яка дбайливо ставиться до свого будинку і піклується про рідних.

Чоловік Щур також відрізняється відкритістю і дружелюбністю. Якщо він закохується, то любов поглинає його цілком, займаючи всі думки. З цієї причини у чоловіка Щури роман слід за романом і один з них одного разу призведе до укладення шлюбу.

Сумісність знаків чоловік Щур і жінка Щур ґрунтується на ніжному ставлення партнерів один до одного. Якщо кожен з них буде продовжувати розвиватися, то їх схожість не призведе до обопільної нудьзі. Чудово розуміючи потреби свого партнера, вони подарують один одному багато приємних моментів, наповнених ласкою, турботою і любов’ю. Союз стане міцніше, якщо вони будуть уникати тривалих сварок і впертих протистоянь.

Крім всього іншого, бачачи своє відображення у партнері, у кожного з них з’явиться шанс усвідомити складність свого власного внутрішнього світу, де панують почуття. В цій парі буде вирувати пристрасть, що може не дуже добре позначитися на тривалості відносин.

Дві Щури також здатні стати хорошими друзями, якщо не почнуть пакостити один одному, вставляючи палиці в колеса. Ділове партнерство цих людей приведе їх процвітанню. Однак можуть виникнути суперечки при розподілі лавр.

Сумісність Щур і Щур у шлюбі

Шлюб, який створять чоловік-Пацюк і жінка-Пацюк, буде заснований на взаємній любові. Щире почуття союз врятує від розбіжностей і перипетій. Але, навіть при такій ідеальній сумісності чоловіка Щури і жінки Щури не потрібно забувати про найважливіші речі. Жінка-Пацюк зобов’язана завжди добре виглядати і стати ще звабливіше фізично, а чоловік-Пацюк повинен пам’ятати про знаки уваги – дарувати коханій дружині квіти, подарунки та одяг.Цей союз щирий і відкритий, тому не приховує своїх глибоких почуттів від друзів і знайомих.


Залишити відгук