Чоловік Щур і Жінка Кролик Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Щур і жінка Кролик будуватися досить цікаво і легко, незважаючи на те, що спочатку може і не виникнути надто бурхлива пристрасть, зате завжди в їх відносинах будуть присутні дружелюбність і повагу. Дівчина Кролик схильна проявляти м’якість і не йде на конфлікт до тих пір, поки не вивчить достатньо свого партнера.

Відносини в парі Щур-Чоловік і Кролик-Жінка не зовсім благополучні. Такий союз повністю буде залежати від Кролика, вона повинна бути спокійна, намагатися завжди зрозуміти і терпіти підозрілість Щури-Чоловіки. У силу свого темпераменту він буде постійно підозрювати свою супутницю в обманах, зради і різні хитрощі. Для збереження стосунків доведеться докласти багато зусиль, але навіть якщо Кролик-Кіт доведе свою вірність і не буде спеціально компрометувати Щура, він все одно знайде проблему, в якій запідозрить щось недобре. У таких відносинах дуже важливо удвох працювати над недоліками один одного і приділяти увагу дрібницям.

Союз Щур-Кролик, сумісність яких за китайським гороскопом двозначна, все ж можуть стати по-справжньому щасливою парою. Найголовніше — навчитися вирішувати конфлікти, а не тікати від сварок і ніколи не хитрувати, завжди говорити правду. Темпераменти і характери даних партнерів різні, тому не потрібно забувати про особисте час: захоплення, хобі і друзі допоможуть скинути напругу і вирішувати проблеми без докорів і гучних слів.

У цілому в чоловіка Щури і жінки Кролика досить хороша сумісність, однак це не означає, що в цій парі все буде йти як по маслу. В першу чергу слід зазначити, що такий союз буде міцним і гармонійним тільки в тому випадку, якщо він заснований на взаємній повазі і доброзичливості.

Між чоловіком Пацюком і жінкою Кроликом рідко відразу спалахує пристрасть. Спочатку партнери вивчають один одного, дотримуючись необхідну дистанцію. Далі все може перерости в дружбу і на цьому рівні залишитися. В інших випадках за дружбою слід любов, а часом стадія чисто дружньої взаємодії і зовсім ігнорується.

На самому початку відносин чоловік Щур може зайняти домінуючу позицію, що обумовлено м’якістю характеру жінки Кролика. Якщо це відбувається, Щур прагне повністю підкорити собі партнера, але Кролиця не завжди підпорядковується. Чоловік починає проявляти агресію, це робить слабким його самого, і баланс змінюється. Бачачи запальність Щури, Кролик відчуває себе сильнішим, але не можна цим користуватися. Якщо партнери не прийдуть до необхідності рівноваги, союз може розпастися на цьому етапі.

В такому союзі важливо з розумінням ставитися до ціннісним орієнтирам один одного, оскільки до повного згодою поглядів партнери приходять рідко. Ось чому обов’язковою умовою гармонії є взаємоповага.

Щур чоловік і Кролик жінка у відносинах

Чоловік Щур може сприйняти м’якість характеру своєї дівчини, як слабкість і тоді він спробує захопити владу в їх союзі. Бажання домінувати може далеко завести цього чоловіка і тоді він почне проявляти агресію, норовливість і взбалмошность, що насправді зробить його вразливим. Кролик, звичайно, буде закривати очі на деякі особливості Щури, однак для цього їм необхідно насамперед врегулювати загальні фінанси і тоді цей чоловік стане не тільки корисним, але і надійним. А дівчина Кролик потребує підтримки.

Жінка Кролик також може сприймати чоловіка Щура в дещо спотвореному вигляді. Вона відразу відчує певну перевагу, але це зовсім не означає, що чоловік Щур буде підкаблучником. Їй не варто тиснути на нього використовуючи слабкі сторони, адже Пацюк має сильно збудливою нервовою системою і хоче проводити час зі своєю обраницею, як відпочинок, а не в напружених суперечках. В іншому випадку він втратить смак до життя, що зробить його нудним і нецікавим.

Партнери мають різні цінності та відмінні темпераменти. Але якщо у них насправді є глибокі почуття один до одного, вони можуть створити щасливі відносини, так як здатні доповнити один одного. Адже ким би був, якби у нього не було мишки Джеррі?

найскладніше в цій парі це бажання партнерів вести певний спосіб життя і не бажання його міняти. Чоловік Щур прагне до пригод і мандрів, йому нудно подовгу сидіти вдома, йому необхідна зміна вражень. Дівчина Кролик воліє вести спокійне тихе життя без зайвих стресів і хвилювань. Тому тут їм доведеться шукати компроміс.

Сумісність Щур і Кролик у шлюбі

Що можна сказати про шлюб, який створили чоловік-Пацюк і жінка-Кролик? Він є щирим і відкритим. Врівноважений характер жінки-Кролика чудово впливає на занадто емоційного чоловіка-Щура. Їм необхідно знайти те заняття, яке об’єднає їх загальні інтереси і погляди на сім’ю. Наприклад, можна зайнятися бізнесом, щоб зміцнити сумісність чоловіка-Щури і жінки-Кролика. Дружина обожнює відпочивати і прибуває в романтичному настрої. Її супутник повинен завжди пам’ятати про це, щоб підтримати в потрібний момент. Інакше, у жінки-Кролика настане депресивний період, коли вона буде нескінченно скаржитися на долю. У чоловіка-Щури буде своя особиста справа, яке відверне його від нудного побуту і зміцнить шлюб.


Залишити відгук