Чоловік Щур і Жінка Кабан Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Щур і жінка Свиня дуже хороша і перспективна. Обидва партнера рухливі і товариські, воліють проводити час в галасливих компаніях, розважатися і насолоджуватися разом різних задоволень. Їм подобається світське життя, спілкування і великі галасливі зустрічі. В принципі їх спільне життя, ймовірно, скластися легко і цікаво. Найголовніше – це щоб в даному союзі партнери розвивалися, а не витрачали час на сварки, суперечки і відстоювання своїх позицій.

Щур-Чоловік і Свиня-Жінка також досить вдалий союз. Щур стане саме тією людиною, яка зможе вчасно втихомирити Свиню, однак це стосується тільки тих ситуацій, коли насправді необхідно бути спокійніше. Ця парочка також буде продовжувати веселитися і намагатися не лаятися, просто тепер не жінка візьме на себе обов’язки бути лідерів в сім’ї, а чоловік.

У даних відносинах найголовнішим буде довести один одному, що вони є надійним тилом, після цього істотних проблем виникнути не повинно. Крім того, завдяки тому, що Свиня є справжнім віртуозом у ліжку, Щура нудьгувати не доведеться ніколи. Поруч зі Свинею Щур завжди буде почувати себе справжньою королевою, яка гаряче улюблена своїм чоловіком.

Досить хороша сумісність у пари чоловіки Щури і жінки Кабана. Кожен партнер любить світське життя, галасливі компанії, тому разом їм цікаво, і, якщо вони не будуть витрачати час на сварки, відносини складуться легко і будуть продуктивними.

У чоловіка Щури досить жорсткий характер, за якого можуть початися проблеми, оскільки жінка Кабан — натура більш м’яка і ніжна. Якщо партнер буде приділяти їй мало часу і уваги, вона може вирішити, що йому не потрібні ці відносини або — ще гірше, — що вона не гідна такого чоловіка. Від цього у Кабана з’являється якась подоба почуття провини, яке відразу вловить Щур і почне домінувати. Від такого дисбалансу союз може досить швидко розпастися, оскільки істерики обраниці змусять Щура відсторонитися.

Можна сказати, що у випадку з дружбою відносини між Кабаном і Пацюком складаються просто ідеально, так як не зачіпаються особисті інтереси, характери не зазнають критики. В любовному союзі різкий і часом навіть агресивний чоловік, навіть не намагаючись зачепити, легко ранить почуття другої половинки. Заради збереження пари кому-то доведеться йти на компроміс: вона повинна розуміти важливість його ділових планів і робочого часу, а він — підбирати більш м’які вираження і не проявляти агресії.

Щур чоловік і Кабан жінка у відносинах

Швидше за все, чоловік Щур буде більш комфортно почувати себе в такому союзі, так як він завжди впевнений у тому чого хоче і не стане звертати зі свого шляху до наміченої мети. Правда він трохи метушливий і надмірно запальний, але він легко і швидко повертається в нормальний стан і продовжує займатися справою. Дівчина Свиня більш широка натура з м’якою душею. Тому чоловік Щур може поранити її своєю жорсткістю або агресивністю у деяких вчинках, зазвичай це відбувається, коли його плани знаходяться під загрозою зриву.

І він, і вона спритні, розумні та інтелектуально розвинені, проте чоловік Щур мислить більш поверхнево і виважено, тоді як дівчина Свиня живе почуттями і шукає глибинну суть речей, побоюючись бути незрозумілою і обдуреною. Поєднання знаків Щури і Свині просто ідеально для побудови дружніх стосунків, коли технічність Щури не перетинається з почуттями Свині. Їм насправді простіше почати з дружби чи ділового партнерства і вже потім розвивати любовну пристрасть, якщо між ними виникне іскра, тоді у них точно все вийде.

В жінці Свині чоловік Щур знайде ідейного натхненника і музу, здатну розширити горизонт світогляду. Як і він, вона досить мудра і спритна в усьому, що стосується життєвих проблем. Єдина складність полягає в тому, що чоловік Щур буде здивований і трохи насторожений волелюбністю і масштабністю жіночого потенціалу в своїй партнерці. Він не звик говорити про свої почуття та емоції, в той час як вона сприймає життя через почуття та емоції. Важливо, щоб він побачив в цьому не проблему, а знайшов, як це використати для себе, щоб було приємно і йому і їй. Тоді їх відносини стануть повністю гармонійними.

Сумісність Щур і Кабан у шлюбі

У шлюбному союзі, де чоловік-Пацюк і жінка-Кабан, все складатиметься добре. Але, якщо вона буде спокійно сприймати відкритий характер чоловіка. Жінка-Кабан дуже жизнелюбива і оптимістична, але може легко потрапити під вплив свого обранця. Сумісність чоловіка-Щури і жінки-Кабана буде під загрозою, якщо супутники стануть постійно влаштовувати розборки і підлаштовувати один одного під свій характер. Чоловікові-Щура слід знайти таку справу, яка буде до душі йому і його обраниці. Адже, сім’я тримається не тільки на почуття, а й залежить від загальних інтересів. Вони, наприклад, можуть влаштуватися на одне підприємство або офіс.


Залишити відгук