Чоловік Щур і Жінка Бик Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Щур і жінка Бик на перший погляд не дуже гармонійна, однак при бажанні партнерів все можливо. У якомусь сенсі Бик в цьому союзі буде отримувати більше користі, в той час як Пацюк повинна підлаштуватися під створені Биком умови. Однак йому слід пам’ятати, що при всьому своєму бажанні отримувати матеріальні блага, подобається і багато спілкуватися, в особі партнерки Бика він отримає ту необхідну стабільність, надійний тил і велика кількість можливостей свого розвитку.

Сумісність цих знаків близька до ідеальної. Чоловік-Пацюк, вічно метушливий і турбується за дрібниці буде прекрасно почувати себе поруч з Жінкою-Биком. Саме вона внесе в його життя необхідний спокій і впевненість. Завзятість і працьовитість Бика дуже благотворно впливає на внутрішній світ Щури. Завдяки такому союзу, чоловік зможе відкрити в собі досі невідомі таланти і покликання.

Жінка-Бик шукає сталості у всьому, а особливо у відносинах, короткочасні захоплення їй не до смаку. Щур дасть їй те, що так необхідно – вірність і відданість протягом усього життя. І за це жінка буде пишатися, і захоплюватися ним. Внести розлад у сімейне життя може якесь легковажність Щури. Якщо Бик дізнається, що її партнер ділитися з ким-то їх сокровенними таємницями, реакція може бути дуже жорсткою, аж до припинення відносин. Подібних вчинків принципові панянки-Бики не прощають.

У чоловіка Щури і жінки Бика в цілому дуже хороша сумісність, оскільки обидва ці знаку володіють якостями, необхідними іншому. Приміром, жінка Бик вміє підтримати у важку хвилину, розрадити, і саме це потрібно чоловікові Щура в особливо емоційні моменти.

Підтримка в такому союзі буде взаємною. Такі партнери поважають один одного, вони цінують комфорт і спокій у родині. Жінка в цій парі подарує своєму обранцеві стабільність, на яку здатні далеко не всі. Мятущемуся духу Щури буде дуже добре від того, що на другу половинку можна покластися, не варто чекати ніякого підступу. У будинку все буде під контролем Бика, а це значить, що Щур зможе розвивати свою діловитість і приносити в сім’ю чималі гроші.

не Можна сказати, що в парі чоловіки Щури і жінки Бика обходиться зовсім без проблем. Оскільки Щур буде витрачати багато часу на справи поза домом, Бик може відчувати, що він недооцінений. Щоб уникнути цього, чоловікові необхідно частіше хвалити свою обраницю. Крім того, їй самій не слід концентруватися виключно на будинку, у неї повинні бути друзі, з якими вона проводить час, а також робота чи хоча б гідне хобі, яке приносить радість.

Дуже добре в таких парах вдаються спільні проекти, так як партнери буквально заряджати енергією один одного і можуть гори звернути, якщо об’єднають зусилля.

Щур чоловік і Бик жінка у відносинах

Жінка Бик залучається гострим живим розумом, легкістю і практичністю чоловіки Щури. Вона може навчитися легкості і рухливості, з яким чоловік Щур йде по життю, адже йому не властиво ділити світ на чорне і біле, а все, що потрібно просто змінити мету і перебудуватися під умови, що змінилися. Крім того, цей чоловік завжди чимось зайнятий, що дуже імпонує дівчині Бику.

Організаторські здібності цієї жінки і динамічність цього чоловіка можуть виявитися досить ефективними у спільній діяльності. Вона береться за великі проекти, а він вміє швидко вирішувати практичні повсякденні завдання. Сила і міць жінки Бика створюють відмінну основу для довгострокових відносин, а чоловік Щур створить різноманітність в побуті і творчість для них обох.

Сексуальний аспект відносин теж сподобається їм обом. Чоловік Пацюк дає імпульс, а дівчина Бик має необхідну витривалість для реалізації фантазій свого чоловіка. Вони чудово почуваються перебуваючи разом і здатні перетворити у дійсність всі свої бажання. Ця пара володіє певною гармонією і свободою самовираження.

Жінка Бик і чоловік Щур утворюють надійний союз, головне, щоб чоловік не дорікав і не критикував свою жінку. Дівчина Бик, звісно, не стане опускати до того, щоб реагувати на малозначні коментарі і дрібні уколи, але коли чаша претензій переповниться, вона може виплеснутися на неадекватну реакцію і тоді йому буде непереливки. Щоб цього не відбувалося, необхідно відразу давати зворотний зв’язок, коли щось напружує і не подобається у відносинах.

Сумісність Щур і Бик у шлюбі

Шлюб, який вступлять чоловік-Пацюк і жінка-Бик обіцяє стати гармонійним. Адже, подружжя об’єднує загальна психологічна характеристика. Головне, щоб вони винищили жорстокість, яку часом пускають в бік один одного. Сумісність чоловіка-Щури і жінки-Бик буде відмінною, якщо вони викоренять в собі погані риси. Їм необхідно менше сваритися, щоб зберегти не тільки шлюб, але й щирі почуття. Жінка-Бик націлена на сімейні відносини, а ось чоловікові-Щура варто попрацювати над своїм характером. Але, вони допоможуть один одному подолати перешкоди на шляху до щастя.


Залишити відгук