Чоловік Щур і Жінка Мавпа Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Щур і жінка Мавпа є однією з найбільш суперечливих і насичених. Обидва партнери віддають перевагу не виносить сміття з хати, тому зовнішня картинка х відносин не відповідає внутрішній. Цей союз здатний стати одним з найщасливіших, проте існує досить велика ймовірність того, що партнери повністю розчаруються один в одного.

Щур-чоловік і Мавпа-жінка: в даній парі жінка має все вирішувати за двох інакше з часом вона відчує себе обманутою і залишиться ні з чим. Все, аж до самих дрібниць має триматися на жінці, вона повинна працювати над стосунками, вирішувати проблеми і з розумінням ставиться до вподоби своєї другої половинки. У таких відносинах все залежить від наполегливості та любові Щури, тому що саме вона, на своїх тендітних плечах, буде нести всі тяготи.

Щур-Чоловік і Мавпа-Жінка утворюють досить успішний союз, причому це стосується як сімейного життя, так і бізнесу. Найголовніше поставитися з розумінням до особливостей Щури. Він дуже замкнута, норовливим і таємничість. Найголовніше для Мавпи, у цих відносинах, постаратися звикнути до скритності чоловіка, тим більше підозрювати його ні в чому, він відмінний сім’янин і люблячий чоловік, душі не чающий у своїй Мавпі і готовий терпіти все її глузування. Вирішувати проблеми в такому союзі необхідно разом, однак Щура не варто забувати, що Мавпа більш запальна й іноді некоректна, в такі моменти досить спокійно пояснити, що не влаштовує, а в скандалах немає сенсу.

Пара чоловіки Щури і жінки Мавпи володіють хорошою сумісністю, так як в цих знаків багато спільного. Вони комунікабельні, володіють хорошим інтелектом, привертають до себе увагу в суспільстві, прагнуть до всього нового. Їм здається, що вони розуміють один одного з півслова. Разом з тим цей союз є одним з найбільш суперечливих у китайському гороскопі.

вся справа в тому, що і чоловік Щур, і жінка Мавпа мають самодостатністю і не особливо зациклюються на партнері. Вони не проявляють турботи, яка часом необхідна, але при цьому не надто чекають її від другого. Ні Щура, ні Мавпі не становить праці розірвати відносини у тому разі, якщо вони не бачать перспективи.

Жінка Мавпа може здатися чоловіку Щура абсолютно такий же, як він сам: діловитої, цілеспрямованою, і він буде думати, що разом вони звернуть гори. І тут важливо, щоб його обраниця дійсно була з ним чесна, тому що такі жінки нерідко ведуть подвійну гру, хитрують і направляють Щура тому напрямку, який вигідно Мавпі. Ця хитрість рано чи пізно спливе на поверхню, і союз розпадається.

Партнери оточують себе розкішшю і грають на публіку, створюючи враження ідеальної пари. Але це не завжди так: деколи з родини йде душевна близькість, і будь-які серйозні випробування здатні її зруйнувати.

Щур чоловік і Мавпа жінка у відносинах

Їх притягує один до одного схоже мислення і вміння відчувати партнера, вони інтелектуальні, допитливі і дуже рухливі. Їм подобається бувати в компаніях друзів та близьких родичів, на свята збирають галасливі компанії, багато подорожують і в цілому ведуть світський спосіб життя.

Чоловік Щур дещо відсторонений людина і рідко занурюється у відносини настільки, щоб забути про своїх інтересах, потребах і планах. Йому неважко розірвати любовний зв’язок, якщо він вважатиме, що в неї немає ніякого практичного сенсу. Жінка Мавпа теж без праці живе самостійним життям і сприймає любов, як особливу гру, в яку вона із задоволенням зіграє при бажанні, і настільки ж легко залишить поле, якщо їй стане нудно. Ніхто з них не заморочен на турботі про свого партнера і не хоче вникати в чужі проблеми і за великим рахунком не прив’язується і не застряє в любовних відносинах.

Для цих чоловіки і жінки важливіше зовнішнє враження про їх парі в принципі. Вони легко створюють розкіш і затишок у своєму домі, постараються дати дітям кращу освіту, щоб пишається їхніми успіхами. Однак у гонитві за зовнішньою красою і благополуччям вони можуть втратити головне – душевність і тонкість їх любовного союзу, без яких будь-яке серйозне випробування може стати останнім і буде прийнято рішення розійтися.

Сумісність Щур і Мавпа в шлюбі

У шлюбному союзі, де чоловік-Пацюк і жінка-Мавпа, чоловік з природженого Дон-Жуана перетворюється в відданого коханця. Нічого дивного, адже він, нарешті, зустрів свою єдину і кращу жінку-Мавпу. Почуття між партнерами будуть обопільними, тому можна сміливо говорити про гарну сумісності чоловіка-Щури і жінки-Мавпи. Але обережність у відносинах не завадить! Адже, навіть такий ідеальний союз не є стабільним. Чоловік-Пацюк з часом почне перешкодити своїм становищем слуги в родині, що може призвести до нервового зриву.


Залишити відгук