Чоловік Щур і Жінка Кінь Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Щур і жінка Коня, не однозначна, бо астрологія пропонує два різні думки на цей рахунок. Протилежність цих знаків у їх поєднанні дає два можливих варіанти: перший, коли партнери доповнюють один одного і другий, коли їм належить спільне життя в постійних протиріччях і непониманиях. Тут важлива рішучість кожного з них і впевненість, що саме з цим партнером вони хочуть долати всі життєві труднощі.

Сумісність пари Щур-чоловік – Кінь-жінка за східним гороскопом може бути цілком успішною. Чоловікові варто утриматися від постійного бурчання і причіпок до своєї супутниці. Кінь має досить спокійний характер, але в моменти, коли на неї чиниться тиск, вона може брикнути і дати гідну відсіч, який легко переростає у відкритий конфлікт. Пацюк натурі власник, що у свою чергу сильно дратує Кінь, адже вона дуже волелюбна і не терпить влади над собою. Чоловікові варто дати їй трохи легкості і можливість час від часу развееться, згодом це стане фундаментом міцних і взаємних відносин.

Жінці потрібно змиритися з бурчанням свого партнера і слухати його. Метушливість — невід’ємна частина суті Щури. Як тільки партнери прийдуть до взаєморозуміння, їх відносини вийдуть на новий рівень, стануть більш міцними і стабільними, що дасть підставу для шлюбу. Крім того пара Щур-Чоловік і Кінь-Жінка створить не тільки міцну, але і високоінтелектуальну сім’ю, бо як ні один із знаків не володіють таким інтелектом як Кінь і Щур.

Китайський гороскоп сумісності не дає однозначної відповіді на питання, наскільки добре поєднання чоловіка Щури і жінки Коні. У них різні інтереси і світовідчуття, тому вони можуть як доповнювати один одного, так і зробити спільне життя нестерпним через постійних протиріч.

Партнерам складно домовитися, так як вони судять з різних позицій. Чоловік Щур відрізняється серйозністю і вдумливістю, він ставить перед собою мету і йде до неї, в той час як жінка Кінь схильна миттєвим поривам. Їй нудно концентруватися на серйозні плани Щури, вона хоче жити повним життям. Оскільки обидва знака дуже емоційні суперечки виникають постійно, і, якщо не прийти до компромісу в конфліктах, союз чоловіка Щури і жінки Коня може розвалитися.

Але коли існує впевненість, що ви хочете провести життя саме з цим партнером, все стає значно простіше, і тоді чоловік Щур і жінка Кінь не відчувають ніяких протиріч, адже по суті у них багато спільного: у кожного є тяга до нових емоцій і подорожам, вони люблять інтелектуальні бесіди. Якщо концентруватися на цьому і не намагатися змінити погляди один одного, сімейне життя буде йти як по маслу. Жінці Коні важливо проявляти якомога більше турботи про обранця і підтримувати його в серйозних справах.

Щур чоловік і Кінь жінка у відносинах

Чоловік Щур дуже розважливий і обережний, не любить робити щось поспіхом, слідуючи миттєвому імпульсові. Жінка Кінь навпаки невгамовна, безрозсудне і слухає тільки свої бажання і внутрішні пориви. Так, що ці її якості будуть сильно дратувати вдумливого і організованого партнера Щура.

Їм складно домовитися, якщо кожен вважає, що він правий. У цей момент починається боротьба, де партнери використовують свої найгірші вміння: Щур упиратися в дрібницях, хитрує, потурає своїм примхам, а Кінь безпосередньо пригнічує і діє зухвало, що посилює напругу в спілкуванні і штовхає Щура на необдумані вчинки.

Чоловік Щур в принципі звик бути трохи відстороненим у відносинах, тому він рідко має глибоку прихильність до коханої жінки і переслідує в першу чергу свої інтереси на емоційному і матеріальному плані – комфорт, достаток, стабільний тил і приємне проведення часу. У теж час Кінь бачить себе і життя в набагато більшому ракурсі. Вона може стати дуже егоїстичною. Щур навряд чи зможе впоратися з Конем.

Єдине, що може врятувати ці відносини це поділ території володінь і обов’язків, при цьому повинні бути враховані інтереси обох сторін і постійна їх синхронізація. Система поступок і загальних цінностей допоможе припинити розбрат і подолати суперечність. У цьому повинні постаратися і Щур, і Кінь.

У них насправді досить багато спільних інтересів і точок дотику, витративши на це час, вони побачать, що це набагато важливіше, ніж постійні спроби щось довести. Чоловік Щур і жінка Кінь мають розвинутий інтелект, живий розум, люблять нові враження, суспільство і подорожі. Вони легко зближуються, і їх роман насичений безліччю яскравих днів, адже разом їм ніколи не буває нудно.

Сумісність Щур і Кінь у шлюбі

У шлюбі, де чоловік-Пацюк і жінка-Кінь, всім заправляє чоловік. Він — господар будинку та положення. Союз досить міцний і м’який, якщо буде прикрашений романтикою. Чоловік-Пацюк досить жорсткий по натурі, але від холодності його позбавить ніжна і добра жінка-Кінь. Вона дуже вірна за характером, що впливає на сумісність чоловіка-Щури і жінки-Коні. Їй потрібно буде, щоб чоловік-Пацюк завжди був поряд. Адже, він не просто ідеал для жінки-Коні, але також її вчитель в любові. Головне, щоб вона не влаштовувала істерики і не розпочала за його рахунок самостверджуватися.


Залишити відгук