Чоловік Щур і Жінка Коза Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Щур і жінка Коза дуже сприятлива. Вони тягнуться один до одного. Чоловік Щур привабливий, рухливий, активний і йому завжди цікаво в галасливих компаніях, навіть якщо він нікого там не знає. Жінка Коза ніжна і завжди в образі наївної дівчини. Вона з радістю зустрічається з новими людьми і воліє суспільство друзів, сидіння вдома.

Сумісність пари Щур-чоловік — Вівця-Коза-жінка за східним календарем вважається своєрідною і не завжди успішним союзом. У першу чергу страждає від таких відносин Криса, тому що найчастіше Вівця-Коза переслідує корисливі цілі. Щур-Чоловік і Вівця-Коза-Жінка зможуть прожити довго і щасливо, якщо чоловік буде заробляти хороші гроші, адже саме за цим показником Вівця-Коза обирає свого супутника. Тут важливі не почуття, а достаток.

Закохавшись, Щур не відразу помітить таке ставлення, він буде окрилений і спочатку стане виконувати всі забаганки і побажання своєї супутниці, проте з часом таємниця буде розкрита, і утримувати стосунки вже доведеться Вівце-Козі, і вона зможе це зробити, якщо, звичайно, захоче. Найбільше чоловіка буде дратувати те, що хоч Вівцю-Козі і необхідний постійний покровитель, підкорятися вона ніколи не буде. Легкість і деяка легковажністю її характеру будуть сильно дратувати її супутника, з-за чого можуть виникати постійні конфлікти.

У чоловіка Щури хороша сумісність з жінкою Козою, так як ці люди потребують одне одного, і їм приємно проводити час разом. Обом подобається перебувати в суспільстві, Щур любить галасливі компанії, завжди в центрі уваги, тому привертає увагу ніжною і трохи наївною Кози.

Партнери трохи схожі один на одного, при цьому у кожного є що запропонувати другого: жінка буде підтримувати такого обранця у всіх його починаннях, а чоловік подарує другій половинці захист, фінансове благополуччя і статус.

Роман, як правило, починається бурхливо, так як чоловік Щур і жінка Коза бачать в партнері споріднену душу. Далі, коли поступово відкриваються «темні» сторони характерів, починаються конфлікти. Якщо хтось з пари спочатку не був налаштований на серйозні стосунки, на цій стадії настає розрив.

Складнощі стосуються спільного побуту. Чоловік Щур діловитість, він багато заробляє і дуже економно витрачає кошти. А жінка Коза безтурботна, вона любить розважатися і багато витрачати, в той час як доходи у неї зазвичай невеликі. Доведеться врегулювати це питання таким чином, щоб обидва партнери були задоволені.

В іншому жінка Коза — практично ідеальна обраниця для чоловіка Щури. Вона здатна забезпечити йому відмінний дозвілля, коли прийде час відпочити від справ.

Щур чоловік і Коза жінка у відносинах

не Дивно, що люди цих знаків познайомляться на вечірці. Вони помітять один одного і швидко підуть на зближення. Їм здасться, що зустрілися дві половинки, адже кожен побачить у партнері трохи себе. Але варто врахувати, що легкий флірт і короткий роман можуть скластися вдало у будь-якої пари. Вся суть цих відносин починається тоді, коли партнерів відкриваються темні і непривабливі сторони один одного. У цей період терпляче вирішувати конфлікти зможе не кожен, зазвичай люди вибирають розійтися. Якщо чоловік-Пацюк і жінка Коза спочатку не налаштовані на розвиток і вдосконалення любовних відносин, то навряд чи вони залишаться разом.

Жінка Коза дуже чутлива до навколишнього світу і людям, в тому числі і до любовного партнера. Хтось скаже, вона занадто привязчива, проте це не зовсім так. Коза просто хоче злитися з партнером в єдине цілою і бути впевненою, що є кому її захистити і підтримати в скрутну хвилину. Ця дівчина дуже боязка, ніжна і мінлива, намагаючись це приховати, в компанії вона одягає маску відчайдушною, незалежної і провокаційною дами.

Чоловік Щур теж шукає супутницю життя, яка зможе забезпечити йому комфортне життя. Він дуже практичний, розважливий і працьовитий, однак намагається не брати на себе серйозну відповідальність у великих проектах. Чоловік Щур потребує періодичного відпочинку і тут Коза йому обов’язково допоможе, адже вона вміє приносити задоволення і придумувати нові розваги. Жінка Коза не надто рветься працювати, а тим більше важко працювати. Тому розділивши обов’язки за бажанням і вмінням, пара зробить спільне життя простіше і приємніше.

Іншим важливим моментом є загальні фінанси. Чоловік Щур звик заробляти багато, але витрачати тільки на необхідне, решту грошей він відкладає на великі покупки і відпустку. Коза ж навпаки, хоч і не завжди має гідний заробіток, схильна витрачати гроші легковажно і потурати своїм слабкостям. Тому партнерам слід заздалегідь обговорити дане питання.

Сумісність Щур і Коза у шлюбі

У шлюбному союзі – чоловік-Пацюк і жінка-Коза, головне знати міру в усьому. Вона дуже вперта і наполеглива за характером, що добре позначиться на її обранця. На сумісність чоловіка-Щури і жінки-Кози буде впливати депресія і зриви дружина. Цій парі необхідно шукати порозуміння не тільки у відносинах, але й у вирішенні побутових питань. Цим цілком займеться жінка-Коза, яка терпляче ставиться до розхитаності в господарстві чоловіка-Щури. Головне, не ізолювати його від друзів і навколишнього світу. Він не повинен займатися самоїдством і має стати добрішим до обраниці.


Залишити відгук