День Народження 20 Березня: Знак Зодіаку — Риби

Парадоксальні Риби, які народилися в кінці астрологічного року, в період, пов’язаний з яскравою творчою активністю, часто володіють незвичайними талантами і здібностями. Оскільки ваш день народження припадає на час переходу одного знака до іншого, ви поєднуєте в собі універсальність Риб з індивідуальністю Овна. Часом у вас конфліктують прагнення до співпраці, властива Рибам, і незалежність натури Овна. Зазвичай перемагають Риби, ви відмінний командний гравець.

Народжені 20 березня зазвичай розумово більш розвинені, ніж фізично, і схильні пов’язувати свої природні почуття в тугий вузол. Надлишок енергії може стати для них причиною частих головних болів і в кінцевому рахунку призвести до виснаження, якщо не відпочивати і не шукати стійкого положення в життя. Помірні, регулярні вправи натренують їх тіла, а відкрите прояви емоцій допоможе боротися з депресією. Для тих, хто народився 20 березня, важлива здорова дієта — чим раніше вибрати відповідний раціон, тим буде краще для організму. Однак марнотратство Риб і зайву увагу до їжі не завжди сприяє вибору найбільш раціонального меню. Цим людям слід уникати безладного харчування. Найкраще їм підійдуть крупи, овочі, продукти з низьким вмістом жирів. З іншого боку, крайності в дієті також можуть викликати серйозні проблеми. Алкоголь бажано виключити (крім червоного вина, що сприяє підвищенню гемоглобіну).

20 березня — дуже символічний день, який вважається останнім днем зими і кінцем астрологічного року, тому народжені двадцятого числа значно відрізняються від інших людей. Наприклад, серед них часто зустрічаються дуже обдаровані натури, можливо, в якійсь мірі визначають еволюцію людського буття. З іншого боку, іноді їм доводиться робити відчайдушні зусилля, щоб позбавитися від накопичених проблем і залишити минуле позаду себе. Прийняття важливого рішення, особливо такого, яке може внести суттєві зміни у їх життя, на жаль, займає у них надто багато часу.

Знак Зодіаку 20 Березня — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку зарахований до водяним знакам, які характеризуються наступними якостями: поетичність, гостинність, віра, ніжність, духовність, готовність допомогти, мрійливість.

Планета Управитель: Нептун. Дарує Рибам дар провидіння, віру. Планета сприятлива для художників. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідає за невміння розбити явище на складові, а також брак здорового прагматизму.

20 березня – останній день останнього знака Зодіаку, Риб. На наступний день починається новий зодіакальний рік. В цей день народжуються глибоко творчі і талановиті люди. Народжені в цей день люди відчувають на собі вплив як Риб, так і Овна, що проявляється в періодах тяги до колективу і самотності, незалежності. Вплив Риб найчастіше проявляється більш сильно.

Народжені 20 березня щедро обдаровані різнобічними талантами, але іноді необґрунтований оптимізм може посадити цих людей в калюжу. Важко не погодитися з тим, що мрійливість надає їм особливий шарм, але вона також часто робить їх точку зору абсолютно нереальною. Однак якщо народженим 20 березня пощастить знайти своє покликання і супутника життя, то вони будуть надійно захищені від багатьох невдач. Як вже зазначалося, народжені 20 березня — виключно талановиті індивідууми. Тому їм досить важко відразу знайти вірний шлях. Крім того, іноді вони схильні ревно поклонятися вигаданим чи реально існуючим героям — часто на шкоду особистого розвитку. Нерідко виходить так, що з-за романтичної переоцінки кого-то вони несвідомо починають принижувати власні можливості, а це, в свою чергу, веде до нестачі самовпевненості; в результаті народжені в цей день починають жорстоко страждати від вкрай хворобливого комплексу неповноцінності, позбутися якого можна тільки з допомогою фахівця.

Народжені 20 березня часто впадають у депресію. Причиною депресії може послужити недостатнє захоплення ними з боку інших. Велику роль у житті цих людей грають друзі і колеги, здатні підтримати у важкий момент. У кінцевому рахунку уникнути обтяжливого для психіки стану народженим в цей день допоможе самоствердження, якими б важкими на перший погляд не здавалися підступи до нього. У той же час народжені 20 березня нерідко проявляють себе як хороші психологи, можливо, навіть наділені екстрасенсорними здібностями. Маючи певні здібності у цій галузі, вони повинні бути вкрай обережними, щоб не переходити допустимих меж.

Подібні пристрасті іноді призводять до відриву від реальності, що спустошує не тільки їхні серця, а серця тих, кого вони люблять. Якщо народжені в цей день зуміють використати свої таланти помірно, вони досягнуть чималого успіху в житті. Народжені 20 березня вельми чутливі до мистецтва. Спів, приміром, може стати чудовим хобі або навіть професією для володіють музичним слухом. Непідробне увагу до потреб оточуючих допоможе цим людям стати відмінними порадниками для тих, хто потребує підтримки і розради. Народженим в цей день по можливості потрібно зберігати об’єктивність, так як їх думка має вагу і сильний вплив на клієнтів, співробітників або друзів.

Чоловік Риби — народився 20 Березня

Чоловіки, що з’явилися на світ 20 березня — володіють наступними якостями: такий кавалер — артистичний, чутливий, з інтуїцією, романтичний. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 20 Березня

Жінки, що народилися 20 березня, наділені такими гранями темпераменту: така дама — вразлива, надчутлива, загадкова. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 20 Березня

20 березня — як впливає на ваше життя дата народження? Вважається, що 20 березня закінчується зима і одночасно астрологічний рік. Ця символічна дата надає особливий вплив на людей, народжених 20 березня знак зодіаку Риби. Серед них можуть виявитися унікальні особистості, які впливають на хід історії всього людства. Але їм доводиться боротися з власними спогадами, які важким тягарем тиснуть на них, не даючи звільнитися. Вони занадто довго роздумують над прийняттям рішення, якщо воно здатне чинити істотний вплив на їх долю.

Природа наділила тих, хто народився 20 березня знак зодіаку Риби, винятковими здібностями в абсолютно різних сферах діяльності, але занадто сильна впевненість у собі і завищена самооцінка можуть підвести їх у вирішальну хвилину. Їх ідеї занадто далекі від реальності, щоб можна було розглядати їх з цієї точки зору, хоча такі утопічні погляди надають їм наліт романтики. Наявність адекватного супутника життя застрахувало б їх від деяких приземлених проблем повсякденної реальності, як і успішний пошук свого місця в житті.

І, оскільки таланти людей, народжених 20 березня знак зодіаку Риби, що простягаються в абсолютно різних напрямках, їм важко вибрати потрібне з них. Цього ще заважає їх схиляння перед якимись ідеальними особистостями — реальними або, що існують в їх уяві, походити на яких вони прагнуть з усіх своїх сил. Таке безрозсудне поклоніння може привести до невір’я у власні сили і зниження їх самооцінки, що призведе до невпевненості, і, як наслідок численних невдач в їх трудової діяльності. Такі невдачі підсилюють їх негативне уявлення про власні можливості, і змушують їх повністю впасти духом. Самостійно вибратися з цієї ями їм не завжди вдається.

Депресія часто наздоганяє людей, народжених 20 березня знак зодіаку Риби, і викликати її може недолік уваги з боку оточуючих, їх низька думка про здібності таких людей. Їм потрібно більше розвивати в собі впевненість у своїй перевазі, і не боятися визнати власні таланти. Вони повинні вселяти собі думку про те, що у них є, а не страждати від своєї невідповідності стандартним уявленням про успішних людей.

Іноді з людей з датою народження 20 березня знак зодіаку Риби, виходять непогані психологи, зустрічаються навіть індивідууми з надприродними здібностями. Потрібно тільки знати міру в усьому, і не чинити руйнівного впливу людей, які їм по-справжньому дороги. Якщо вони виявлять щире співчуття до мрій та бажань своїх близьких, їх поради можуть бути своєчасними і надати їм реальну користь у важкий момент.

В яких радах потребують люди з датою народження 20 березня знак зодіаку Риби? Не варто занадто сильно заглиблюватися у власні переживання. Ви можете зайти в такі нетрі, звідки буде важко повернутися. Постарайтеся реально дивитися на речі, і поставте перед собою нездійсненні цілі. Ваш спосіб життя повинен піддатися самокритики, подумайте, може варто щось змінити у своєму житті?

Любов і Сумісність

В любовних відносинах ви — веселий, чарівний і щирий, однак через складну емоційної природи у вас трапляються періоди занепокоєння. Ви прагнете до стабільності і відданість партнера, але при цьому прагнете змін і яскравих вражень.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Народилися 20 березня часто нерішучі у важливих питаннях, їм важко відпускати минуле і не чіплятися за нього. Вони іноді вдаються до фантазії настільки, що починають плутати реальність і уявний світ, пропонуючи абсолютно нереальні ідеї. Їм потрібен сильний, твердо стоїть на ногах, практичний чоловік поруч, який міг би їх вчасно «заземляти». Також народилися 20 березня часто занадто оптимістичні та не бачать реального положення справ. Їм важко зорієнтуватися в цьому житті і визначити для себе правильно свої професійні інтереси.

Їх талант, а іноді кілька збиває їх з шляху і робить ситуацію ще більш складною. Також ці люди відрізняються тим, що заводять собі кумирів, реальних людей чи вигаданих, на яких намагаються бути схожими. Нарешті, ці люди здатні самі загнати себе в депресію і виробити в себе комплекс неповноцінності, якщо будуть у всьому орієнтуватися на менш розвиненого партнера або друга поруч. Їм важливо вибирати для близького спілкування приблизно рівних їм по талантам і розуму людей. Ставати на сходинку нижче цим людям забороняється, так як тоді, в підсумку, вони починають себе ненавидіти.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 20 березня часто нехтують своїм тілом, вважаючи за краще розвивати розум і дух. Вони ведуть малорухливий спосіб життя, часто врешті-решт у них з’являються мігрені і підвищена стомлюваність, також вони не вміють правильно чергувати роботу і відпочинок. Іноді вони страждають депресіями, тому що пригнічують свої почуття і емоції, які накопичуються всередині і підточують їх здоров’я. Їм краще відкрито виявляти те, що вони відчувають, і не соромитися навіть сліз.

Регулярні заняття спортом і збалансоване харчування дуже важливо для них. Але Риби люблять чуттєві задоволення, в тому числі обжерливість, на гачок якого вони цілком можуть потрапити, тому зазвичай нехтують здоровим харчуванням. Їм краще слідувати дієті, є по годинах в певний час, в основному овочі та крупи, трохи менше споживати в їжу жирів. Уникайте будь-яких крайнощів, морити себе голодом теж дуже шкідливо. З алкоголю можна залишити тільки червоне вино, інше краще викреслити геть.

Доля і Удача

Вібрації цього дня такі, що посилюють найбільш виражені сторони натури. В цей день народжуються сильні особистості, що володіють великою волею, сміливі, активні, упевнені в собі і своїх силах, незалежні і горді. Вони звикли діяти самі, не сподіваючись ні на кого і не просячи допомоги. Їх цілеспрямованість допомагає їм багато чого зробити. Їм все цікаво, вони можуть проявити себе в багатьох областях, в науці, театрі, літературі. В родині у них будуть теплі стосунки, в матеріальній сфері — стабільність.

Поради Рибам, Народженим 20 Березня

Народилися 20 березня також можуть впасти в депресію через те, що оточуючі занадто мало схвалюють їх. Їм дуже потрібні люди, які могли б підтримати їх та надати моральну допомогу. Тому народженим 20 березня потрібно розвивати в собі самоствердження і підвищення своєї оцінки. Не можна в таких речах сильно залежати від інших людей. Часто з цих людей виходять хороші психологи, до того ж вони чудово відчувають інших людей. В цьому їм теж потрібно проявляти певну обережність, не захоплюючись містичним і непізнаним на шкоду земного життя.

Народився 20 березня потрібно пам’ятати про золотій середині і міру практично у всьому. Крім іншого, ці люди – чудові миротворці і лікарі сердечних ран. Вони чутливі до горя інших і можуть дуже допомогти стражденним і нещасним. Чи Не в цьому полягає їх життєве призначення? Зазвичай вони користуються авторитетом серед друзів і знайомих, тому їм важливо не втратити відчуття землі під ногами і залишатися об’єктивним, наскільки це можливо.


Залишити відгук