Чоловік Щур і Жінка Дракон Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Щур і жінка Дракон вважається досить успішною для ділових, любовних і дружніх відносин. Такі партнери прекрасно уживаються разом на взаємовигідних умовах.

Щур-Чоловік і Дракон-Жінка будуть доповнювати один одного. Дракон вимагає постійного захоплення її красою і успішністю, тому Щур буде ідеальним супутником по життю, він буде хвалити свою дружину за будь-які досягнення і робити все, що вона побажає. Чоловік буде жити, грубо кажучи, в тіні своєї улюбленої дами і, як не дивно, його це буде повністю влаштовувати.

Дракон, в свою чергу, не буде постійно дратуватися через надмірну ворчливости Щури, вона як справжня жінка, буде з вдячністю приймати надмірну турботу і метушливість свого обранця. Відмінною рисою цього союзу можна з упевненістю назвати любов до недоліків свого партнера.

Чоловік Щур і Жінка Дракон володіють хорошою сумісністю, вони цілком можуть співпрацювати на взаємовигідних умовах, бути діловими партнерами, друзями і подружжям. В цій комбінації сильні якості одного доповнюють плюси і перекривають недоліки іншого.

У такій парі чоловікові Щура доведеться взяти на себе побутові проблеми, планування бюджету, тому що творчому Дракону набагато складніше з усім цим справлятися. Щур більш організована, вона може привести в систему, грамотно розподілити кошти на основні витрати, а його обраниця буде радувати сюрпризами, вносити різноманітність у повсякденне життя. У неї багато ідей, і вона може надихати свого партнера, більш ділового по натурі, на їх реалізацію.

не Можна вважати жінку Дракона поверхневої: незважаючи на те, що вона надає велике значення розкриття свого творчого потенціалу, сім’я для неї теж важлива, і матері з таких жінок виходять хороші. Ні дітей, ні чоловіка не буває нудно проводити час у колі сім’ї.

В парі можливі і складності, особливо на тому етапі відносин, коли романтика закінчується і починається побут. Дракону потрібно уважніше ставитися до часу свого обранця, так як Щур негативно реагує на розлад своїх планів. А чоловікові не варто намагатися спустити другу половинку з небес на землю, адже Дракону належить літати.

Щур чоловік і Дракон жінка у відносинах

Швидше за все, більшість побутових справ на себе чоловікові доведеться взяти Щура. Він вміє себе організувати для щоденної рутинної роботи і в цілому запросто за неї береться. Жінка Дракон візьме на себе роль музи-натхненниці дружини, яка створить святкову атмосферу і привнесе в сімейне життя яскраві емоції, перспективу і новизну.

Безсумнівно, вона виконає свій материнський обов’язок, однак побут для неї не має такого великого значення. На першому місці у неї стоїть реалізація творчого потенціалу, інтересів і бажань. Вона не легковажна і не поверхнева, як може здатися спочатку. Дракон насправді з задоволенням буде займатися з дітьми, розвиваючи їх вроджені таланти, і не забуде про чоловіка.

Чоловік Щур куди більш посидющий, працездатний, розважливий, вміє правильно розподіляти кошти, будує плани і реалізує їх. Він стане чудовим партнером для дівчини Дракона, оскільки зможе забезпечити тил і побутовий комфорт її творчій натурі.

У чому відносини будуть залежати від уміння партнерів довіритися один одному. Їм необхідно буде домовлятися і йти на компроміс так, щоб обидва досягли розуміння і остаточне рішення влаштовувало обох. Тоді їх шлюб скластися успішно і вони проживуть разом дуже довго.

Сумісність Щур і Дракон у шлюбі

У шлюбі — де чоловік-Пацюк і жінка-Дракон, панує справжня любов. Дружина відрізняється реалістичним баченням світу, що зміцнить гармонійний союз. Ну, а чоловік Щур не дозволить щирим почуттям «вислизнути» з родини. Для того, щоб сумісність чоловіка-Щури і жінки-Дракона стала ще очевиднішою, потрібно прислухатися до цінних порад. Наприклад, чоловік — Пацюк вимагає до собі уваги і спілкування, а жінка-Дракон не терпить грубого ставлення до себе. Вона так само відрізняється впертістю і не дуже-то любить виконувати хатню роботу.


Залишити відгук