Чоловік Щур і Жінка Собака Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Щур і жінка Собака досить хвилююча і цікава для обох партнерів. Вони чудово розуміють один одного на інстинктивному рівні, тому їх любов може тривати вічно. Чимало в них також і загальних рис характеру. І він, і вона незалежні і не втрачають себе у відносинах.

Щур-Чоловік і Собака-Жінка будуть доповнювати один одного. Чоловік працьовитий і намагається забезпечити свою кохану всім необхідним, а вона, в свою чергу, не буде провокувати його на зайві скандали і зможе все життя доводити свою вірність підозрілої Щура. Собака буде намагатися забезпечувати соціальне життя для того, щоб чоловік не занудьгував. З неї вийде відмінна господиня, яка буде намагатися постійно радувати свого партнера різними сюрпризами.

Відносини в цій парі, також стануть чимось чарівним. Майстриня Собака зможе втілити всі мрії Щури, не сумнівайтеся фантазії і бажання у неї вистачить. Щур теж не поступиться своєму партнерові в кмітливості, їх відносини будуть пронизані ніжністю і любов’ю. Щур і Собака за китайським гороскопом мають бездоганну сумісність. Вони будуть насолоджуватися своїми відносинами все життя, їм ніколи не доведеться страждати від самотності, або непорозуміння.

Чоловік Щур і жінка Собака — це дуже добра і душевна пара. Головне в ній те, що партнери чудово відчувають настрій один одного, щиро люблять. Китайський гороскоп сумісності каже, що така любов не згасає довгі роки. Не проходить і взаємний потяг. Взагалі, роман між представниками цих знаків спалахує практично відразу після першої зустрічі.

Головне, що можна сказати про союз чоловіка Щури і жінки Собаки, полягає в тому, що пара практично обходиться без конфліктів. Така гармонія досягається за рахунок активної зовнішньої діяльності. У кожного з партнерів є соціальна позиція, вони люблять громадські заходи та проекти, і на все це витрачається стільки часу, що, коли вони, нарешті, опиняються наодинці, хочеться відпочити і насолодитися компанією один одного, а не сперечатися.

Недолік відносин укладено в характері чоловіка Щура, який не звик витрачати сили на відносини. Він не завжди здатний сказати комплемент, похвалити свою другу половинку, часом він навіть забуває про важливі дати. Жінка Собака може вирішити, що не потрібна своєму партнеру, і прийшла пора розлучитися. Однак не завжди ці думки переходять у реальні дії, оскільки Собаки схильні сумніватися і побоюватися за своє майбутнє, що витікає в нерішучість. Найчастіше вони залишаються і пристосовуються до чоловіка Щура.

Щур чоловік і Собака жінка у відносинах

Більшу частину часу люди цих знаків зайняті зовнішньої діяльністю або власним бізнесом, їм подобається громадська активність, вони працьовиті і соціальна реалізація варто для них на першому місці. У вигляді сильної зайнятості у пари немає часу на суперечки і з’ясування відносин, на образи і сварки, адже за великим рахунком їх все влаштовує один в одного.

У обох партнерів живий розум і розвинений інтелект. Вони пропагують своє світогляд ненав’язливо. Таким чином, чоловік Щур допомагає жінці Собаці співвідносити бажання і реальність, коригуючи її звичку ідеалізувати ситуацію і людей. Чоловік Щур дуже раціональний і практичний, а це ті якості, яких не вистачає жінці Собаці, не дивлячись на її скромність і вміння не переходити меж.

При всій своїй діловитості чоловік Пацюк здатний навчити свою дівчину мислити нестереотипно, руйнуючи жорсткі внутрішні установки. З цим чоловіком жінка Собака відчує смак до життя. У цьому сенсі чоловік Щур дуже гнучкий, відкритий і приймає все, що приходить в його життя, легко і без паніки.

Жінка Собака також вносить свою лепту у відносини. Її поведінка і відповідальність навчить чоловіка не боятися брати на себе зобов’язання, розширювати рамки сприйняття, розвивати силу духу, при цьому дотримуючись правил гри.

Сумісність Щур і Собака в шлюбі

Шлюбний союз, де чоловік-Пацюк і жінка-Собака, буде успішним, якщо активність дружина буде йти правильним курсом. У чоловіка-Щури дуже вольова натура, яку важко зломити. Зробити це грамотно зможе жінка-Собака. Вона рідко змінює думку і йде на компроміс, тому чоловікові потрібно про це пам’ятати завжди. Їй нелегко терпіти дивний характер обранця, що впливає на сумісність чоловіка-Щури і жінки-Собаки. Активний не тільки в побуті, але і на роботі – це чоловік-Пацюк. Людина надійний і вірний домашньому вогнищу – це жінка — Собака. Ця прекрасна пара буде щаслива за будь-яких обставин.


Залишити відгук