Чоловік Щур

У китайській астрології чоловіки-Щури -далекоглядні ділові люди, які викликають захоплення не тільки своєю кмітливістю, але й добрим серцем. Мабуть, найбільший недолік щури полягає в тому, що він дуже багато працює і дуже мало відпочиває, але це відданий друг, вірний чоловік — коли розсудливою — і просто весела людина. Голова чоловіка-Щури сповнена ідей, він прагне до матеріального благополуччя — просторому, добре обставленному дому, шикарній машині, великого телевізора і найдорожчому комп’ютера.

Чоловіки-Щури ладнають з математикою і домагаються успіху в роботі, де треба сидіти над цифрами. Вони наполегливі і наполегливі співробітники, віддані своїй фірмі. Щур природжений лідер, хоча часто він вважає за краще працювати самостійно. Звичайно, справи у нього не завжди йде гладко, але він уміє взяти себе в руки, здригнутися і почати все спочатку. Завдяки своїй контактності Щур оточений друзями, які охоче допоможуть йому, якщо він виявиться на мілині.

Щура потрібен деякий час, щоб нагулятися, але, як тільки він візьметься за розум і візьме на себе зобов’язання перед сім’єю, ви завжди зможете на нього розраховувати. Як батько, він може взяти участь у справах дворової спортивної команди або свого району. Однак Щур нікому не розповідає про свої неприємності. Він із задоволенням вирішує чужі проблеми, але до своїх справах не підпускає нікого, у тому числі дружину або подругу. З іншого боку, ніхто не вміє слухати так, як Щур. І він нічого не пошкодує для улюблених людей.

Честолюбство і цілеспрямованість, дотепність і енергійність, розбірливість, скрупульозність і терпіння – не самий повний перелік «щурячих» достоїнств. Більшість чоловіків-Щурів вміє вижити в будь-яких, навіть самих несприятливих умовах, стійко переносять і фізичну і душевну біль. Інтуїція чоловіки-Щури спрямована на виживання, він уміє передбачити майбутні проблеми і уникати їх, подібно до того, як представник тваринного світу – щур, відчуваючи повені або пожежі, встигає врятуватися. Згідно з гороскопом, знак Пацюк пов’язаний з турботою про майбутнє. Можливо, тому, чоловік-Пацюк нерідко одержимий пристрастю до накопичення, немов тягне в свою нірку все, що трапляється на шляху і робить всілякі припаси.

Про свій життєвий благоустрою чоловік-Пацюк замислюється і піклується вже «з молодих кігтів» і зазвичай свідомо підходить до вибору професії. Його сформовані плани перетворюються в ідею-фікс, мобілізуючи всі його сили і відкриваючи приховані резерви енергії, яку він використовує. Це самий щасливий в кар’єрі чоловік, кропіткі праці якого рано чи пізно дозволяють досягати набагато більше бажаного. Однак йому важливо вміти робити перепочинку і розслаблятися, інакше «пристрасть до колеса», може загнати себе до смерті.

Що стосується любові, то пристрасні крики Чоловіка-Щури серця нерідко заглушаються бурчанням розуму. Покладаючись на життєву мудрість і досвід, він уникає зайвих любовних хвилювань, які можуть стати на заваді його іншим, більш важливим справам. Типовий чоловік-Пацюк – емоційно прохолодний, рафінований, педантичний, його не назвеш романтиком, він не схильний афішувати свої почуття. Однак це один з найпривабливіших в плані шлюбу партнер, всі його любовні зв’язки засновані на пошуку надійних, стабільних відносин, що ведуть до кінцевої мети – створення міцної дружної сім’ї.


Залишити відгук