Чоловік Кролик і Жінка Тигр Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Кролик і жінка Тигр досить хороша, однак відмінності в темпераментах можуть спровокувати певні розбіжності. Жінка Тигр здасться йому занадто емоційною і імпульсивною. Вона просто фонтан емоцій, готова оточити коханого чоловіка своєю пристрастю і любов’ю, але натомість неодмінно зажадає відповіді уваги.

Кролик-Чоловік і Тигр-Жінка будуть вибудовувати свої відносини поступово. Спокій в їх сім’ю буде привносити Кролик, для якого дружина буде протягом усього життя здаватися надмірно емоційна та імпульсивна. Вона – буря пристрастей і емоцій, готова зробити все для свого коханого, якщо, звичайно, для цього не доведеться поступитися своїми принципами. Даруючи йому свою любов і пристрасть, вона буде вимагати від Кролика-Кота-чоловіки відповідних дій. Якщо ж чоловік не буде давати їй достатню кількість ласки та любові, тоді вона може образитися, адже його холодність буде ранити почуття. Досить часто Кролик не реагує на її потребу в надмірному увагу, адже він по своїй натурі спокійний — перш ніж зробити якийсь крок, довго міркує і придивляється до дрібниць.

Кролик-Чоловік постійно намагається застерегти уперту і незалежну жінку. Намагається роз’яснити їй, що краще зробити, а з чим варто почекати, однак вона не стане його слухати, будь-які застереження будуть сприйматися, як необґрунтований страх. Якщо Тигр-жінка стриманіше і терпиміше, а Кролик -чоловік постарається стати для своєї коханої більш вільним і розкутим, тоді у цієї пари попереду безхмарне майбутнє.

Чоловік Кролик і жінка Тигр мають перспективною сумісністю, але їх союз буде вдалим лише в тому випадку, якщо кожен партнер володіє самодостатністю і здатністю іти на поступки заради коханої людини.

Чоловік Кролик відрізняється урівноваженістю, він не любить робити поспішних кроків, у той час як його обраниця мало міркує і часто йде на ризик. З благих спонукань він захоче її застерегти, а вона може сприйняти це як страх, тобто як недолік, а не перевага. Мудріше було б прислухатися до порад більш вдумливого партнера. Від цього йому стане комфортніше, при цьому сам Кролик повинен розуміти, що жінка Тигр зовсім не зобов’язана чинити так, як він говорить.

Тигр в свою чергу може нашкодити Кролику своєю владністю, намаганням «загнати під каблук». Крім того, якщо жінка не розуміє особливостей психології цього чоловіка, їй може здатися, що вона для нього не дуже значуща, адже Кролики досить спокійні, вони не сильні у вираженні почуттів. Жінці Тигру потрібен загострення пристрастей, іншого вираження любові вона не знає.

Таким чином, для гармонійного союзу кожному в цій парі належить розвинути в собі навички психолога. Навіть якщо спочатку буде важко, в підсумку це забезпечить особистісне зростання.

Кролик чоловік і Тигр жінка у відносинах

Проблеми можуть виникнути, якщо жінка Тигр відчує, що їй недостатньо уваги і зрозуміє, що чоловік Кролик дає їй мало любові, а їй треба її багато, вона відчує себе ображеною і образиться. Чоловік Кролик зовсім не відрізняється імпульсивністю, тому перш ніж з головою зануритися в ці відносини він довго розмірковує, він уважний і обережний навіть у дрібницях.

Дівчина Тигр, досить незалежна і уперта натура, вона не бажає слухати застережень і звикла робити все по-своєму. Тому тривалі міркування чоловіка сприйме, як слабкість і страх. Якщо вони хочуть, щоб відносини розвивалися, їм обом слід бути терпиміше. Жінка Тигр повинна навчитися спокійно вислуховувати думку партнера, при цьому вона не зобов’язана діяти саме так, як він говорить. Чоловік Кролик у свою чергу повинен навчитися ризикувати і робити те, що подобається без оглядки на думку оточуючих.

Якщо вони не стануть вчитися правильному взаємодії і не побажають розуміти партнера, то їх союз чекає велика кількість проблем. Чоловік Кролик може спробувати заспокоїти жінку і зайняти її домашніми справами. А жінка Тигр не дивлячись на своє вміння домовлятися і розділяти обов’язки, може послідувати своєму покликанню лідера і вирішувати всі проблеми самостійно, що неминуче призведе до скандалів і сварок. Їй нелегко зберігати баланс у відносинах. Чоловік Кролик при відсутності самодостатності здатна сама провокувати жінку, щоб вказати на своє неприйняття її особистості і амбіцій.

Якщо жінка Тигр володіє терпінням і розумінням ситуації, а для цього потрібно просто побачити їх відносини зі сторони, вона знайде компроміси і подекуди піде на поступки, щоб налагодити мирне спільне життя з чоловіком Кроликом. Тоді за межами їх сімейних відносин вона може реалізовувати свої лідерські якості і отримувати все те, чого їй бракує будинку. Вона легко і продуктивно може реалізувати свій потенціал в бізнесі, у викладацькій роботі або на керівній посаді.

Сумісність Кролик і Тигр у шлюбі

Шлюб, в якому складаються чоловік-Кролик і жінка-Тигр, багато цікавих і яскравих моментів. Їм не буде нудно удвох, адже вони так чудово доповнюють один одного у спільному житті. Це сприятливо впливає на сумісність чоловіка-Кролика і жінки-Тигра, якщо подружжя не почнуть перекладати один на одного побутові питання. Порада одна – все потрібно вирішувати спільно. Наглядова і солідний по натурі чоловік-Кролик намагається втихомирити ілюзії своєї обраниці. Жінка-Тигр відрізняється сентиментальністю і обожнює помріяти. Якщо обидва досягнуть успіху в кар’єрі, то це добре позначитися на шлюб.


Залишити відгук