Чоловік Кролик і Жінка Змія Сумісність в Любові

Сумісність знаків жінка Змія і чоловік Кролик непогана, особливо якщо для партнерів важливий духовний ріст. Обидва партнера вміють жити по мінімуму і не занадто вимогливі до життя, тому якісь амбітні плани виникають у них рідко. Ще одним об’єднуючим моментом є бажання вести неспішну розмірене життя, коли все стабільно і рівно.

Кролик – Чоловік і Змія – Жінка стануть найулюбленішими і важливими в житті один для одного. Велелюбний Кролик, потрапить в мережі Змії і вже не знайде шляху назад. Він може сподобатися Змії, адже Кролик приємний, цікавий у спілкуванні і володіє природною чарівністю. Його душевність не залишиться непоміченою Змією, а властива знаком Кролика-Кота харизма, може надати вирішальну роль у стосунках пари. Ця зустріч цілком може стати початком тривалих відносин, у яких, на жаль, не все так добре і спокійно, як їм хотілося б.

За китайським гороскопом пара Кролик – Змія зустріне на своєму шляху деякі конфліктні ситуації. Змія хоче повністю панувати над партнером, але Кролик цілком незалежний і іноді відчуває потребу в самоті. Кролика-Кота і Змію згуртує прихильність до домашнього вогнища і рідним. Пара може побудувати дуже міцну сім’ю, але для цього необхідно терпіння і взаєморозуміння.

Якщо вірити китайським гороскопом сумісності, чоловіки Кролика і жінки Змії виходить гарна пара. В їх поглядах досить багато спільного, обидва не дуже амбітні і воліють вести тихий спосіб життя, прагнуть до стабільності.

І все ж не можна сказати, що в цьому союзі завжди все гладко. Чоловік Кролик — натура чутлива, він глибоко прив’язується до людей, тим самим близьким. Змія більш практична і не схильна до таким сильним схильностям. Зрозуміло, ця різниця у сприйнятті буде призводити до непорозумінь. Їм все життя доведеться працювати над собою, і це непогано, якщо кожен в парі зацікавлений у духовному розвитку.

Незважаючи на прагнення до спокою, люди, народжені в рік Змії, дуже владні. Вона може спробувати підкорити собі Кролика, але зіткнеться з опором: такий чоловік не любить, коли йому нав’язують образ думок і дій. Ніякий тиск тут не допоможе, а щоб врегулювати конфлікт, нікому з них не варто проявляти агресію.

В цій парі вкрай важливо взаємоповага, Змії потрібно перестати намагатися командувати Кроликом і лізти до нього з нав’язливими радами. Звичайно, вона любить, щоб все було за її правилами, але у відносинах повинні діяти загальні правила, встановлені спільними зусиллями.

Кролик чоловік і Змія жінка у відносинах

В результаті ці двоє ведуть спокійне спільне життя і їх це влаштовує. Однак навряд чи кому-небудь вдасться прожити все життя в анабіозі, якщо, звичайно, він працює над собою і до чогось прагне у житті. У всіх в житті повинні бути періоди штилю і періоди шторму, адже тільки тоді можна буде сказати, що ми живемо по-справжньому, так що в цій парі все теж не настільки безхмарно.

Чоловік Кролик не любить, коли їм хтось керує, оскільки цілком самостійний і йому іноді потрібен час, щоб побути наодинці з собою. Крім того, він тонко відчуває, душевний і трохи вразливий. Жінка Змія в теж час не здатна на глибокі емоційні прихильності, їй ближче точний розрахунок і логіка у вчинках, ніж емоційне тепло, відкритість і велелюбність. У зв’язку з цим у пари будуть виникати конфлікти з-за нерозуміння рівня чутливості один одного.

Щоб підтримувати стабільність у шлюбі і любові, цим партнерам доведеться докласти чимало зусиль. І перше, що їм потрібно зробити на шляху зближення це прийняти партнера таким, який він є і перестати намагатися його змінити. Агресія і тиску в цій справі зовсім не помічники. Коли в них це вийде, наступним кроком буде укладення домовленостей, на принципі «виграв-виграв».

Для того щоб відносини склалися жінка Змія повинна налаштуватися на свого коханого і перестати командувати і радити. Їй слід стримувати свої пориви в прагненні зробити все по-своєму і поважаючи чоловіка слідувати за ним. Проявляючи м’якість і розуміння чисто по-жіночому, вона підвищити шанси побудувати міцні і щасливі стосунки з чоловіком Кроликом. Чоловік Кролик в свою чергу теж повинен проявляти поблажливість і гнучкість, особливо в конфліктних ситуаціях. І само собою, матеріальний достаток сім’ї лягає на його плечі.

Сумісність Кролик і Змія у шлюбі

Якщо шлюб створять чоловік-Кролик і жінка-Змія, то їм знадобиться спокійна атмосфера в будинку. Вона трохи замкнута по натурі, але це не дратує чоловіка-Кролика. Він буде любити жінку-Змію так сильно, що на час відвернеться від усіх навколо. Щоб зберегти хорошу сумісність чоловіка-Кролика і жінки-Змії потрібно менше скаржитися один одному на життя. Чоловік зобов’язаний часто робити знаки уваги своїй обраниці, адже вона так потребує. В сім’ї головна – це жінка-Змія, що створюють комфорт і затишок в домі. Потрібно, щоб вона не перестаралася з опікою чоловіка-Кролика.


Залишити відгук