Чоловік Кролик і Жінка Півень Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Кролик і жінка Півень заснована на можливості приймати партнера таким, який він є, адже тільки в цьому випадку їх відносини витримають випробування часом. Період притирання буде складним, але якщо люди хочуть бути разом і їх відносини важливіше всього іншого, вони кожен раз будуть знаходити вихід.

Кролик-чоловік і Півень—жінка так само не схожі один на одного. Кролику-Коту подобається спокійна і розмірене життя. Він не любить замислюватися про проблеми і жити в страху або стресу. Він любить робити покупки, смачно їсти, облаштовувати своє житло і відкладати гроші про запас. Жінка – Півень має запальний характер і любить принижувати інших. Вона не може спокійно реагувати на невимушене зауваження у свою адресу з боку Чоловіка – Кролика-Кота, це виливається в агресію.

Напругу у відносинах цих знаків вносить дратівливість Півня. Вони як лід і полум’я: якщо чоловік замислюється про майбутнє і хоче відкласти гроші на всякий випадок, то його супутниця готова витрачати все до останнього на річ, яка їй сподобалася. Для неї це цілком природно. Вона любить бути в центрі уваги, і який-небудь інший розклад її не влаштовує.

У чоловіка Кролика і жінки Півня дуже складна сумісність, так як у партнерів різні цілі і стиль життя. Якщо почуття сильно, і кожен здатний йти на компроміси заради збереження відносин та особистісного зростання, тоді у них є шанс.

Чоловік Кролик цінує стабільність, він не хоче до себе підвищеної уваги, не йде на конфлікти і вміє їх згладжувати. З цієї причини жінка Півень — далеко не найкраща обраниця для нього. Вона відрізняється запальністю, занепокоєнням, імпульсивністю, її стосунки з людьми нерідко бувають напруженими, оскільки вона прямолінійна і не особливо делікатною. Вона буде вносити смуту в життя спокійного і дипломатичного чоловіки Кролика.

У той же час він може бути корисний своїй обраниці, оскільки зможе дещо стримати її запал і м’яко згладити конфліктні ситуації.

У них є і загальні риси: обидва хочуть матеріальної забезпеченості, але якщо для чоловіка Кролика важливий просто достаток для комфортного існування, то для жінки Півня це стає нав’язливою ідеєю: вона обмежує себе у витратах, щоб заощадити, і це не завжди по душі партнера, у якого є схильність до творчості, і він не особливо замислюється про раціональність витрат. Йому гроші потрібні саме для того, щоб їх витрачати, а не збирати.

Кролик чоловік і Півень жінка у відносинах

Чоловік Кролик досить миролюбний і в першу чергу дбати про те, щоб облаштувати спокійне життя в матеріальному достатку. Він цінує красу і воліє витрачати гроші на їжу, одяг і предмети інтер’єру. Дозволяє собі витрачатися на задоволення. Спираючись на фінансову забезпеченість, він намагається заробляти більше, щоб не тільки витрачати, але і збирати гроші.

Жінка Півень імпульсивно і дуже неспокійна, досить запальна і дуже критична. Її постійна бойова готовність вносить неабияке напруження у взаємодію з Кроликом, навіть якщо між ними любов, пристрасть і романтика. Їй важко бути інший, просто тому що вона не розуміє, навіщо це потрібно. Вона серйозно стурбована самообеспечением і воліє заощаджувати на всьому, що суперечить бажанням чоловіка Кролика і його здійснення масштабних проектів і творчих ідей.

Незважаючи на різні характери, партнери можуть постаратися поєднати з одного боку вміння жінки Півня все робити ідеально, чітко дотримуючись плану і здатності чоловіка Кролика бачити хороші можливості для успішного здійснення спільних планів. Доведеться вносити корективи на кожному кроці, чоловікові Кролику і жінці Півневі непросто налаштувати дружні відносини і разом йти до спільної мети. Їм доведеться докласти чимало зусиль, щоб інтимне життя, спільний побут і безпосередньо сімейне життя склалися вдало.

Якщо жінка Півень не стримає свій перфекціонізм, може сильно вимотати чоловіка Кролика. Критичне ставлення і повчальність, схильність нав’язувати свою думку і небажання визнати чуже, заважає їй розглянути глибинну природу своєї другої половини. Чоловік Кролик стабільніше і спокійніше, він намагається заробляти якомога більше, щоб забезпечити свою сім’ю. Жінка Півень хоче бути корисною своїй родині, уважною і турботливою, бо вона постарається захистити своїх дітей і чоловіка від будь-яких нападок і посягань іззовні. Чоловік Кролик хороший кандидат в чоловіки – він творчо обдарований реаліст і здатний доповнити жінку Півня.

Сумісність Кролик і Півень у шлюбі

Якщо у шлюбний союз вступлять чоловік-Кролик і жінка-Півень, то бурхлива пристрасть поглине обох. Вони не просто захоплюються один одним, але і щиро цінують сім’ю. Чоловік-Кролик дуже спокійний і чуйний по своїй натурі. Він справжній господар на якого дорівнює дружина. Жінка-Півень намагається створити йому вдома і в життя найкращі умови. Сумісність чоловіка-Кролика і жінки-Півня буде відмінною, якщо обоє з подружжя не замкнутися на собі і будинку, а будуть виходити «в люди». Чоловікові-Кролику добре зі супутницею, але з часом йому набридає її поверхове ставлення до життя і жвавість. Жінка-Півень не повинна цілком присвячувати себе дружину.


Залишити відгук