Чоловік Кролик і Жінка Кролик Сумісність в Любові

Кролика скоріше можна назвати людиною світською тижня сімейним, але при цьому він досить серйозно ставиться до серцевих справах. Кролики зазвичай довго вибирають партнера до того, як вступити в шлюб. В цілому представники цього східного знака ласкаво ставляться до тих, хто їм дорогий і здатні на вірність і любов, але вони не готові взяти на себе відповідальність за сім’ю. У більшості випадків вони віддадуть перевагу зустрітися з друзями, ніж провести час з чоловіком.

Якщо зійшлися Кролик-чоловік і Кролик-жінка, т. е. дві схожі натури, то їх союз цілком може бути ідеальним. У них спільні цілі, вони існують в єдиному життєвому ритмі і розуміють один одного з півслова. Два Кролика-Кота дуже уважні до почуттів один одного, досить рідко сваряться, багато і з великою віддачею працюють. Їх заповітна мрія — великий будинок, повний дітей. Улюблене проведення часу для них –романтичні вечірні посиденьки наодинці, коли вони можуть говорити абсолютно про все на світі, будувати плани, мріяти про світле майбутнє.

Пара Кролик і Кролик являє собою класичну сім’ю з консервативними засадами. Дружина зайнята вихованням дітей і будинком, а чоловік працює на роботі, щоб його сім’я не потребувала ні в чому. Жінка Кролик встигає все: навіть якщо вона продовжує працювати, у її будинку завжди чистота і смачна їжа на столі. Кролик-чоловік завжди оточений прихильницями, до нього тягне як магнітом жінок, однак, якщо вдома все добре, то гуляти йому нема чого, і він залишиться вірним своїй дружині все життя. Кролик — відповідальний і турботливий тато. Сини стають копіями батька, який із задоволенням проводить з ними час, а доньки в батька не чують душі: він для них найкращий друг, ідеал і натхненник.

не Можна сказати, що у чоловіка і жінки, народжених у рік Кролика, хороша сумісність. Це далеко не самі відповідальні люди, сім’я не стоїть у них на першому місці, і для побудови міцного шлюбу їм потрібен партнер дещо іншого плану.

Жінка Кролик любить блищати в суспільстві. Вона володіє чудовою ерудицією, яка допомагає їй бути в центрі уваги. Вона багато читає в перервах між спілкуванням з друзями і походами на світські заходи. В результаті виходить так, що у неї багато теоретичних знань, але немає елементарних практичних навичок. Незалежно від того, скільки у неї справ по дому, жінка Кролик може відкласти заради звичайної зустрічі з подругою, так як ставить спілкування на перше місце.

Чоловік Кролик в змозі забезпечити сім’ю, тому що у нього є ділові якості, він заробляє непогані гроші. Але й слабостей у нього багато: представники цього знака нерідко пристращаются до алкоголю, вони податливі у відносинах з протилежною статтю, досить легко підпорядкувати собі такого чоловіка.

Йому потрібна владна партнерка, яка зможе спрямувати його діяльність в потрібне русло, заразити оптимізмом. Їй потрібен серйозний і надійний обранець, який закладе фундамент міцної сім’ї. Разом вони навряд чи зможуть втриматися, хіба що в тому випадку, якщо у них багато спільних друзів.

Кролик чоловік і Кролик жінка у відносинах

Представниця цього знаку намагається показати свою культуру та освіченість скрізь, де це тільки можна зробити. Поглиблене вивчення тих чи інших предметів їм необхідно для того, щоб у відповідний момент блиснути своєю ерудицією. При цьому практична сторона одержуваних знань їх не цікавить, тому в деяких більш важливих речах вони не розбираються.

Близькі часто прощають їй цю слабкість, оскільки він досить дружелюбна і турботлива. Вона неймовірно товариська і незалежно від того скільки у неї справ, вона завжди знайде час на те, щоб поговорити з подругою. Ця жінка має відмінне почуття гумору і небувалу артистичність.

Чоловік Кролик зазвичай успішний ділова людина. Він спритно управляється з справами і до нього гроші просто липнуть. Однак серйозним недоліком може стати те, що при виникненні проблем він вдасться до алкоголю. Якщо він дозволить цій тязі взяти верх, то всі його таланти будуть знищені.

Жінкам досить легко вплинути на цього чоловіка, тому він часто виявляється завойованим. Таке положення речей цілком влаштовує і він не поспішає її змінити. Чоловік, народжений під цим східним знаком, нерідко має відразу два романи, і все тому, що він не може вибрати одну серед оточуючих його жінок. У такій ситуації він пускає справу на самоплив і чекає поки все вирішиться само по собі.

Навряд чи сумісність Кролик жінка і Кролик чоловік буде вдалою. Кожен із цих партнерів занадто незалежний і вважатиме за краще провести вільний час з друзями, а не з сім’єю. Обидва обертаються в світському суспільстві і люблять дивувати своїми талантами. Честолюбство обов’язково призведе до суперечок, непорозумінь і з’ясування хто ж з них краще. Швидше за все, вони не побачать навіть великого сенсу в тому, щоб жити разом. Але з іншого боку завжди будуть ті, кого влаштовує такий стан речей.

Кролики обирають пасивну роль у відносинах, тому їх відносини ризикують стати нудними і позбавленими нових вражень, якщо один з них не почне придумувати, як урізноманітнити їхнє життя.

Сумісність Кролик і Кролик у шлюбі

Шлюбний союз, де чоловік-Кролик і жінка-Кролик, наповнений романтикою. Обидва подружжя натури мрійливі і товариські. Сумісність чоловіка-Кролика і жінки-Кролика буде чудовою, тому що їм не нудно разом. Вони люблять відпочивати, зустрічатися з новими людьми. Жінка-Кролик не надто надає значення побутових питань. Якщо вона буде влаштовувати істерики і скандали, то чоловік-Кролик швидко розлучиться з нею. Головне для нього – це спокій і гармонія в сім’ї. Подружжя повинні поважати один одного, бути вільними і пред’являти мінімум претензій до обранця.


Залишити відгук