Чоловік Кролик і Жінка Бик Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Кролик і жінка Бик ґрунтується на дружбі, яку можна розвинути в любовні відносини, за умови, що обидва партнери захочуть працювати. У їх відношенні до життя є істотні відмінності: жінка Бик завжди тримає свої почуття під контролем і не дуже-то любить спілкуватися, а чоловік Кролик товариський і ставить друзів на один рівень з сім’єю. Ці відносини не будуть простими і щоб їх зберегти, потрібно багато сил і терпіння, але якщо разом працює над стосунками – це поглибить їх і зблизить партнерів.

Кролик-Чоловік і Бик-Жінка зійдуться моментально, практично однакові життєві позиції, своєрідна серйозність і намір досягти поставленої мети об’єднають їх. Кролик дуже швидко завоює серце неприступної жінки, роблячи невеликі сюрпризи, приділяючи увагу дрібницям, він підкорить її на все життя. Невеликі непорозуміння можуть виникнути через те, що, як ні крути, Кролик дуже привабливий і дами завжди звертають на нього увагу, втім, і він несильно незадоволений цими обставинами.

Такий стан речей зовсім не подобається Бику, вона вимоглива і хоче, щоб її супутник був тільки з нею. Сумніви і деякі підозри будуть постійно провокувати конфлікти, однак він, завдяки своїй тактовність і дипломатичність зможе заспокоїти свою кохану. Бик з радістю буде вірити в те, що Кролика-Кота насправді не підозрювати в чому, тому що для неї сім’я – це фортеця і надійний тил. Якщо вона не буде впевнена у своєму партнері, їм доведеться розлучитися.

Стосунки чоловіка Кролика і жінки Бика складаються нелегко. Щоб досягти гармонії і взаєморозуміння, необхідно попрацювати. Китайський гороскоп сумісності говорить, що, якщо партнерам вдасться подолати труднощі, у них вийде міцний союз. Як правило, такі відносини починаються з дружби і плавно перетікають в любов. В парі можуть виникнути протиріччя, які засновані на різниці життєвих позицій.

Жінка Бик дуже стримана, вона не виявляє емоцій, нечасто говорить про почуття, її не можна назвати романтичною. Вона не любить з’являтися в галасливих компаніях, в той час як чоловік Кролик — людина дуже товариська. Для нього важливо з’являтися у світських колах, він цінує своїх друзів і навіть може ставити їх на один рівень з сім’єю. Це буває прикро жінці Бику, для якої сім’я завжди стоїть на першому місці.

З-за товариськості чоловіки Кролика у неї може виникнути до нього недовіру, і саме в цьому головна проблема відносин. Щоб все було гармонійно, слід прийняти партнера таким, який він є, і навчитися йому довіряти. Краще всього, якщо сам чоловік постарається довести жінці Бику свою вірність, продемонструвати, наскільки важливі для нього відносини. Якщо не зробити цього вчасно, пара розпадеться.

Кролик чоловік і Бик жінка у відносинах

Союз жінки Бика і чоловіки Кролика може скластися досить вдало, якщо вона навчиться йому довіряти. Безумовно, цей чоловік не тільки дипломатичний, але разом з тим і дуже привабливий для представниць прекрасної статі. Він легко зачарує неприступну і серйозну дівчину Бика і не тільки її. Навряд чи їй сподобатися ця риса його характеру, тому підозри і сумніви будуть терзати її протягом довгого часу. Але чоловік Кролик здатний довести необгрунтованість цих підозр, якщо стане приділяти своїй коханій більше часу, ніж усім іншим.

Якщо ж чоловік Кролик не подбати про те, щоб розвіяти підозри своєї коханої, швидше за все, вони розлучаться. Адже жодна жінка не захоче жити в постійних сумнівах, навіть така терпляча, як Бик.

Проте відчувши підтримку і віру, які надає своєму чоловікові дівчина Бик у відносинах, навряд чи він захоче поміняти їх на швидкоплинні захоплення. Крім того, як для неї, так і для нього важливо, щоб будинок залишався фортецею і опорою і заради цього вони зможуть постаратися.

Сумісність Кролик і Бик у шлюбі

У шлюбному союзі, який створять чоловік-Кролик і жінка-Бик, дружині не треба командувати сімейством. Свою волю вона нав’язати йому не зуміє, але розбрат у відносини внесе. Вона повинна щиро піклуватися і любити обранця, що позитивно вплине на сумісність чоловіка-Кролика і жінки-Бика. Головне не ревнувати, не мучити сумнівами і проханнями коханого чоловіка-Кролика. Посадити його на ланцюг все одно не вийде. Він втече або жалібно «занявкали». Жінка-Бик повинна сама займатися побутовими питаннями, а її чоловік буде здобувачем грошей для сім’ї. Важливо, що обоє прагнуть мати теплий і міцний домашній вогнище.


Залишити відгук