День Народження 2 Березня: Знак Зодіаку — Риби

Люди, чий день народження припадає на 2 березня, — теплі, товариські, з чутливим серцем і доброзичливим, відкритим характером. Ви — романтик-ідеаліст, наділений щирою любов’ю до краси, мистецтва і музики. Не терплячи самотності, ви активно шукаєте партнерства і співробітництва з іншими. Завжди тактовний і ввічливий, ви симпатизуєте оточуючим і неймовірно чуйні. Люди, що потрапили в біду, звертаються до вас за допомогою і підтримкою, знаючи, що ви зрозумієте їх проблеми і труднощі.

Народжені 2 березня повинні вести здоровий спосіб життя. Вони будуть мати досить багато проблем зі здоров’ям, якщо не навчаться своєчасно вирішувати практичні завдання, що виникають в процесі спілкування з іншими людьми. Їм необхідно отструктурировать своє життя і регулярно займатися соціальними проблемами. Фізична активність потрібно їм для того, щоб вистояти в боротьбі з труднощами. Що стосується дієти, то краще вживати просту, здорову їжу, бажано, збагачену білками. До тютюну і алкоголю народженим в цей день слід ставитися з обережністю.

Народжені 2 березня рідко підганяють події, бажаючи домогтися поставленої мети. Визначальною рисою їхнього поводження є виняткова терпимість по відношенню до сім’ї, друзів, до будь-якої нації, з допомогою якої народжені в цей день здатні творити чудеса. Однак для інших людей подібна терпимість часом може бути незручна, і тоді у народжених 2 березня виникають досить істотні проблеми — особливо часто пов’язані з особистим життям. Будучи батьками, вони не завжди знаходять взаєморозуміння з підростаючими дітьми, які з цілком зрозумілих причин не тільки дотримуються зовсім іншої системи цінностей, але й нерідко хочуть йти своїм шляхом.

Знак Зодіаку 2 Березня — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до знаків стихії Води, які володіють наступними якостями: сострадательность, поетичність, жертовність, прагнення до комфорту і краси, натхнення, м’якість, шанобливість.

Планета Управитель: Нептун. Риби отримують від неї дар провидіння, всепрощення. Вплив Нептуна ідеально для творців. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідає за невміння розбити явище на складові, а також відсутність критичності.

Дата народження 2 березня знак зодіаку Риби. В цей день народжуються дуже чуйні та добрі люди, які готові в будь-який момент прийти на допомогу навіть незнайомця, якщо його треба підтримати і підбадьорити. Вони тонко відчувають чуже страждання, і їх серце завжди жваво реагує на чужі нещастя. Ви відкриті світу, комунікабельні, м’які, любите мистецтво і красу, що не дивно, якщо згадати, який знак зодіаку 2 березня. Ці люди погано переносять самотність і завжди шукають друзів і близьких. Люди викликають у них добрі почуття, вони легко співчувають їм, завжди ввічливі і попереджувальні, ніколи не скривдять і не зачеплять.

Багато люди, народжені 2 березня, мають цікаві хобі або захоплення, але в основному вони повністю присвячують себе роботі. Як правило, їх робота носить творчий характер. Трапляється так, що, не знайшовши співчуття з боку оточуючих, народжені в цей день можуть виявитися ізольованими перед лицем безлічі проблем. Тим не менш, будучи персоналистами, вони вміють тверезо поглянути на факти і в результаті подолати складнощі, які опинилися на їхньому шляху. Народжені 2 березня часто не здатні висловити свої почуття або думки потрібними словами, що викликає нерозуміння з боку оточуючих. Трапляється так, що в невыигрышных ситуаціях вони губляться, але потім знаходять в собі сили все виправити і почати все спочатку.

Більш освічені особистості, народжені 2 березня, намагаються не замикати в межах правил, розроблених ними для себе, і дають свободу вибору всім, кого вони люблять. В той же час їх терпимість аж ніяк не є неодмінною умовою збереження нормальних відносин з кожним і завжди. Зрештою навіть флегматичні натури іноді можуть дати вихід своєму гніву.

Рухомі пристрастю до пізнання, народжені в цей день із задоволенням відправляються в далекі подорожі, вважаючи за краще живе спілкування з людьми серйозної роботи в тиші запилених кабінетів. Перебуваючи або в програші або у виграші, вони все одно знайдуть спосіб застосування своїм справді непересічним здібностям. Одним з важливих якостей людей цього дня, є вміння знайти баланс між власними потребами і потребами тих, хто їх оточує у повсякденному житті. Вони вчаться будувати місток між особистим і суспільним, вчаться, як обґрунтовувати вищі пріоритети. Вони прекрасно розуміють, що порядок у власному домі дасть кращу можливість покращати всьому світу.

Чоловік Риби — народився 2 Березня

Чоловіки, народжені 2 березня — володіють наступними характеристиками: такий кавалер — харизматичний, духовний, творчий, такий, що зачаровує. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 2 Березня

Жінки, що з’явилися на світ 2 березня, виділяються особливими відзнаками натури: така дама — надчутлива, інтелектуальна, вразлива. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 2 Березня

День розуміючих людей. Так можна охарактеризувати тих, хто народився 2 березня. Більш того, сузір’я, під яким вони з’явилися на світло – Риби, наділяють їх вродженою силою волі, стійкістю духу та витримкою. Вони з ранніх років знають, чого хочуть від життя, таких цілеспрямованих особистостей ще треба пошукати. Вони ніколи не будуть смиренно чекати, коли настане їхній час. Звикли постійно діяти, люди, які святкують народження в цей день, ніколи не будуть сидіти, склавши руки. Вони звикли добиватися свого, більш того – чесно боротися за бажане. Ці персони звикли самі створювати затишок і комфортні умови життя для себе. Варто відзначити, що облаштування свого особистого життя дається їм особливо легко.

Вважається, що люди 2 березня знак зодіаку Риби, народилися під щасливою зіркою. Їм завжди і у всім щастить, вони просто притягують до себе удачу. Завдяки цьому вмінню, вони досягають великого успіху в усьому, за що тільки не візьмуться. Більш того, їм це вдається з небаченою легкістю. В результаті, вони благополучно реалізують усі свої плани і мрії, до того ж, таким чином отримують того, чого бажали. У цьому їм допомагає гострий розум і добре розвинений інтелект, а інтуїція і впевненість у своїх силах сприяють подоланню завдань будь-якої складності.

Ще однією відмінною рисою народжених 2 березня знак зодіаку Риби – є надмірність у всьому. Вони ніколи не поспішають, роблять все усвідомлено. Вважають, що надмірна суєта і зайва квапливість тільки заважають у житті. Але, тим не менш, вони завжди виявляються вчасно в потрібному для них місці. Такі люди з народження відрізняються самовладанням і самоконтролем. Ніякі провокації не виведуть їх з рівноваги. Більш того, ці персони вміють з особливою увагою та розумінням ставиться до оточуючих людям. Їх не засмучують життєві негаразди або невдачі, вони дивляться на це все легко, вважаючи, що все можна подолати.

Народжені 2 березня знак зодіаку Риби, вміють легко вирішувати різного роду проблеми. У цьому їм допомагає спокій і тверезий погляд на події. Ви ніколи не побачите їх в істеричному або панічному стані. Вони вміють тримати удар, якщо потрібно визнавати помилки. Але головне – вони оптимісти, тому примудряються знайти щось хороше навіть в самій безнадійної ситуації. Крім того, своїм позитивним ставленням до світу вони заряджають оточуючих людей. Дуже часто, до них звертаються за порадою. Вони вміють слухати і підтримувати у важку хвилину. До їх слів прислухаються, адже вони не вміють лукавити, їм не притаманне удавання.

Що стосується сфери діяльності, то народжені 2 березня знак зодіаку Риби, дуже успішні в професійному плані. В процесі виконання роботи, вони ніколи не відволікаються на сторонні, завдяки своїй зосередженості їм вдається досягти великих висот у кар’єрному плані. Вони не терплять півзаходів, звикли якісно виконувати поставлені завдання, інакше вони перестануть себе поважати. Гармонійно себе почувають Риби на творчому терені, маючи артистичну натуру і оригінальне бачення речей. Але, не дивлячись на все це, вони неймовірно пунктуальні і організовані. Крім роботи їх енергії вистачає на різного роду захоплення, але це тільки в позаурочний час.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви романтичні, сентиментальні і володієте надто ідеалістичними уявленнями про кохання. Ви не сприймаєте конфронтації і готові поступитися, аби лише зберегти мир. У гіршому випадку ви віддасте перевагу піти, лише б уникнути частих сварок.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Одна з найбільш важливих і помітних рис характеру народжених 2 березня – терпимість, яка поширюється як на інших людей, знайомих чи ні, так і на різноманітні народності, національності та їх культурні традиції. Однак діти народилися 2 березня людей найчастіше дотримуються інших поглядів, унаслідок чого нерідко ці два покоління не ладнають один з одним. Що стосується професії, то народжені 2 березня найчастіше трудоголіки, як би не було це нетипово для Риб, це знак зодіаку народжених 2 березня.

Робота їх найчастіше так чи інакше носить творчий, вільний характер. Рибам зазвичай важко працювати за чітким, завжди одного й того ж графіку. Іноді народженим 2 березня не вистачає слів, щоб адекватно передати, що вони відчувають. Це не дивно, якщо згадати, 2 березня — який знак зодіаку, це містичні Риби, що живуть світом емоцій. У результаті дуже часто вони стикаються з нерозумінням і іноді самотністю. З усіма труднощами вони здатні впоратися і самостійно. Якщо що, у них достатньо внутрішньої стійкості, щоб почати з нуля особливо після великої поразки.

Здоров’я і Хвороби

Хороша фізична форма і здоров’я важливо цим людям, якщо вони не хочуть заробити нервовий зрив, поки розбираються з чужими проблемами і допомагають іншим. Їм рекомендована багата білками дієта з простих продуктів і чіткий режим дня. Шкідливі звички: куріння і зловживання спиртними напоями, їм слід обмежити.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, що володіють силою, великими розумовими здібностями. Вони цілеспрямовано рухаються до намічених цілей, домагаючись бажаного гідними методами, здатні досягти прекрасного положення в суспільстві. В цьому їм допоможуть їх таланти, знання, успішність. Вони легко сходяться з людьми, у них багато друзів, але і ворогів теж чимало. Не всім подобається те, що вони на очах, в центрі уваги. Ці люди наділені масою достоїнств, гроші люблять їх. Вони веселі і насолоджуються життям, легко йдуть з життя, щасливі і багаті. У справах їм зазвичай супроводжує удача. В сім’ї прекрасні стосунки, взаєморозуміння і любов. У фінансовій сфері вони зазвичай щасливі.

Поради Рибам, Народженим 2 Березня

Народилися 2 березня дуже люблять подорожувати і спостерігати за життям інших культур. Вони виберуть роботу, пов’язану з постійними роз’їздами, а не роботу в нудному офісі. Ці люди вміють філігранно знаходити компроміс між своїми потребами і потребами оточуючих, не ображаючи нікого, не забуваючи і себе.

Для них важливо постійно підтримувати зв’язки між внутрішнім світом і зовнішнім світом, світом інших людей. Велику увагу цим людям варто приділити систематизації і порядку. Почати можна з постійного підтримання порядку і чистоти у власній квартирі.


Залишити відгук