Чоловік Кролик і Жінка Мавпа Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Кролик і жінка Мавпа являє собою цікаве взаємодія партнерів і їх спільний розвиток. Головне, щоб між ними була не тільки сильний потяг один до одного, але і присутня внутрішня зв’язка, яка не дасть розійтися в різні боки.

Кролик – чоловік і Мавпа — жінка гарна пара. Їхні стосунки можуть досягти дуже високого рівня, вони повністю віддадуться один одному і абсолютно забудуть про те, що існує хто-небудь ще в цьому світі. Ці знаки тягне один до одного, їм комфортно удвох, вони цікавляться одними і тими ж речами, і це відбиває бажання знайти інтрижку на стороні.

Чоловік – Кролик любить проводити дозвілля вдома, у той час як його половинка віддає перевагу прогулянкам з друзями і свободу. Їх союз стане ще краще, якщо Кролик-чоловік зможе стати більш відкритим до людей. Пара Мавпа — Кролик може стикнутися з проблемою непорозуміння, Жінка – Мавпа любить фліртувати, що не може терпіти Кролик. Тому першочерговим етапом розвитку відносин буде довіру.

Сумісність чоловіка Кролика і жінки Мавпи перспективна з точки зору особистісного зростання кожного з партнерів. Їх якості доповнюють один одного, всередині пари є взаємне тяжіння, але при цьому важливо, щоб кожен зміг прийняти іншого таким, який він є.

На початку відносин не завжди вдається зрозуміти сутність партнера, та й не завжди хочеться, але, коли проходить перший романтичний етап, починаються проблеми. Жінка Мавпа дуже безпосередня і часто потайлива у своїх планах, тому чоловік Кролик не зможе її розгадати, можливо, за все життя. Вона буде підносити сюрпризи, причому не завжди приємні, а Кролику, який прагне до стабільності, складно існувати в таких умовах. Йому важливо відчувати безпеку відносин, але Мавпа своєю поведінкою дає зрозуміти, що вона цінує свободу дій і не випробовує таких сильних прихильностей, як Кролик.

Щоб зберегти союз, обом доведеться піти на компроміс, зрозумівши особливості обранця. Мавпі слід приділяти йому більше уваги і намагатися нічого не приховувати, а Кролику належить запастися терпінням і адаптуватися до її активного життя. Ці знаки в цілому добре взаємодіють, вони сумісні на інтелектуальному рівні.

Кролик чоловік і Мавпа жінка у відносинах

Можливо, жінка Мавпа не стане вивчати глибинну суть свого партнера і буде почувати себе досить комфортно, проте рано чи пізно настане момент, коли почнуться проблеми і тоді не буде на що спертися. Щоб була опора необхідно приймати партнера таким, який він є і навчиться отримувати щастя в його присутності. Чоловік Кролик також захоче пізнати внутрішній світ жінки, але це буде непросто. Ця жінка настільки багатогранна і кожен раз інша, що можна загубитися в кількості цих образів. Він повинен зрозуміти, що якщо вона вирішила бути поруч, то ніякі перешкоди не завадять.

Мабуть, найбільшою проблемою у побудові відносин та їх підтримці буде безпосередність і мінливі настрої жінки Мавпи, яка не може дати відчуття безпеки своєму партнерові. Тому йому доведеться спиратися на почуття того, що вони разом і отримувати задоволення від того, що вона така тепла і жива. Жінка Мавпа сердечна і добра, вміє створити затишну комфортну атмосферу. Але може бути так, що вона захоче домінувати у стосунках, чоловік не повинен цього допустити. Наскільки б різними не були їхні темпераменти, саме йому віддається роль лідера.

Чоловік Кролик безперечно хороший партнер для жінки Мавпи, він вміє згладжувати гострі кути і бачити її внутрішню глибину. Саме з ним вона зможе найбільш повно розкритися, що є великим плюсом для неї. У партнерів, народжених під цими знаками, чудова інтелектуальна сумісність. Потужний, витончений і спритний розум, а також різноманітні таланти Мавпи знаходять відгук у чоловіка Кролика, налаштованого на нюанси, естетику, гідність і делікатність. Важливо, щоб Мавпа оцінила ці якості в своєму чоловікові.

Такий союз вимагатиме терпіння чоловіка Кролика та його зацікавленості в енергетичній та інтелектуальної підживлення від жінки. Їй у свою чергу слід шанобливо ставитися до почуттів і побажань чоловіки. Її роль у відносинах – натхненниця і хранителька сімейного вогнища.

Сумісність Кролик і Мавпа в шлюбі

Своєрідний і не схожий на всі інші шлюб, в якому чоловік-Кролик і жінка-Мавпа. Погодьтеся, у житті трапляються самі різні відносини між закоханими. Жінка-Мавпа витончена і культурна у всіх сенсах особа. Але її характер нітрохи не дратує чоловіка-Кролика. Партнер у цьому союзі чимось нагадує ледачого кота, який віддає перевагу «гуляти» по ночах. Сумісність чоловіка-Кролика і жінки-Мавпи буде відмінною, якщо подружжя займуться однією справою. Крім того, вони повинні змиритися з волелюбністю один одного. Їй не варто занадто вірити в довгу любов і силу волі свого супутника.


Залишити відгук