Чоловік Кролик і Жінка Кінь Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Кролик і жінка Кінь передбачає цікава взаємодія, різних людей, з різними моделями поведінки і темпераментами. Початок відносин, швидше за все, буде настільки динамічним, що захопить дух обох партнерів, однак коли вщухне перший інтерес, може з’ясуватися, що їх мало що пов’язує. Тому дуже важливо будувати відносини в першу чергу на спільних цінностях та інтересах.

Кролик – чоловік і Кінь — жінка мають шанс створити досить успішний союз. Суспільство їх любить, вони завжди знаходяться в оточенні друзів. Жінка – Кінь, якій сподобався чоловік– Кролик, готова піти на все, лише б привернути його увагу. Така зацікавленість своєю персоною розтопить лід, властивий Кролику-Коту, що вплине на їхні стосунки благотворний вплив. Як і в будь-якій іншій парі можливі напружені, конфліктні ситуації.

Завбачливий і обережний Кролик не може здійснювати легковажні вчинки, і, природно, йому незрозумілі імпульсивність і необдуманість деяких вчинків своєї пасії. Об’єднає цю пару спільний дім, діти і бажання жити в комфорті сімейного побуту. Тут розкриваються найприємніші якості жінки-Коні, вона стає люблячої і турботливої.

У чоловіка Кролика і жінки Коні незвичайна сумісність. Їм легко зацікавити один одного, але при цьому у них мало спільного, тому бурхливий роман може закінчитися, не встигнувши початися. Але якщо партнери приймуть рішення бути разом і захочуть працювати над собою заради відносин, тоді висока ймовірність, що у них все вийде.

Жінка Кінь приваблює чоловіка Кролика своєю шаленою енергетикою, але при цьому йому самому незвична така активна діяльність, прагнення до реалізації і визнання. Він віддає перевагу більш тихий, спокійний і стабільний спосіб життя. З цієї причини йому буде нелегко поруч з Конем.

Разом з тим спокійний характер Кролика здатний залучити цю жінку, і тоді вона буде готова жити за правилами, які вони встановлять спільно. Жінка Кінь навчить обранця широкого розуміння життя, він буде діяти більш вільно, розвиватися духовно.

Проблеми можуть виникати на ґрунті того, що Кінь складно назвати зразковою господинею, оскільки вона проводить багато часу поза домом. Все залежить від того, як до цього буде ставитися чоловік Кролик, і на які компроміси обидва зможуть піти. Точки дотику в цій парі є. Обидва люблять спілкуватися, бувати в суспільстві, тому, хоч і не завжди, але Кролик все ж буде супроводжувати свою обраницю, причому не без задоволення.

Кролик чоловік і Кінь жінка у відносинах

Яскравість і неприборканість жінки Коня може пригнічувати чоловіка Кролика. Для нього широкий кругозір і постійне бажання діяти і виявляти себе занадто незвично і тому незрозуміло. Ця дівчина володіє сильною енергетикою, занепокоєнням і стрімкою, немов ураган непередбачуваністю. Для спокійного чоловіка дуже непросто витримати тривалий час цей бурхливий потік пристрастей і емоцій.

Існує й інша особливість даного любовного союзу. Якщо жінка Кінь вирішить, що цей чоловік-той, за яким їй хочеться йти, вона прийме його, таким як є і запропонує обговорити правила гри. Чоловік Кролик може навчитися у своєї дівчини Коні правильного розуміння свободи, знайде разом з нею впевненість у собі, стабільність і отримає допомогу в розвитку.

Позитивний вплив цієї жінки дасть чоловікові Кролику відчути себе окриленим, що надзвичайно важливо для нього. Важливо, щоб після того, як він набуде грунт під ногами, їй не захотілося вийти з відносин, а партнерка залишилася такою ж цікавою і надихає на нові звершення. Для цього обом доведеться потрудитися.

Сумісність Кролик і Кінь у шлюбі

У шлюбному союзі, який створять чоловік-Кролик і жінка-Кінь обоє люди відкриті й комунікабельні. Вони легко знаходять спільну мову і не замикаються тільки на сім’ї. Це дуже добре відбивається на сумісності чоловіка-Кролика і жінки-Коні. Якщо в шлюбі з’являться проблеми, то чоловік-Кролик завжди знайде підтримку у друзів. Вони допоможуть позбавитися від зайвої емоційності, що «тисне» на відносини. Енергійна за характером жінка-Кінь відрізняється від свого наглядової супутника. Він воліє відпочивати на дивані, а їй хочеться бачити в ньому помічника в домі. На побутовому ґрунті можуть з’явитися конфлікти у відносинах.


Залишити відгук