Чоловік Кролик і Жінка Дракон Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Кролик і жінка Дракон обіцяє нелегкі, але цікаві відносини. Важливо, щоб їх союз ґрунтувався не на фізичному аспекті і бажання чуттєвих задоволень, а на розумінні відносин і правильному їх розвитку. Сильні сторони й особливості кожного партнера стануть відмінним фундаментом для розвитку пари і створення сім’ї.

І Кролик – чоловік, і Дракон — жінка прагнуть до затишній, комфортній домашній життя, достатку і стабільності, це їх об’єднує. Найчастіше вони зосереджуються кожен виключно собі, забуваючи про партнера геть. Цього, звичайно, допускати не можна. Докладайте максимум зусиль, щоб зробити щасливими своїх дітей і один одного.

У дружини-Дракона твердий характер і сильна воля. Кролику-Коту – чоловікові варто перейняти у коханої частку її темпераменту, наділивши її в той же час частинкою своєї м’якості і ласки. Як і в будь-якій парі, варто шукати один в одному позитивні риси, а не недоліки. В цілому вони добре підходять один одному.

У чоловіка Кролика і жінки Дракона непроста сумісність. Для побудови міцних відносин ним потрібно розуміти один одного, багато старатися, при цьому партнерам буде цікаво як проводити час разом, так і працювати над гармонійним розвитком їх пари. Важливо навчитися правильно використовувати переваги кожного.

У них багато спільних інтересів: вони дуже люблять проводити час в суспільстві і просто спілкуватися з людьми. Чоловік Кролик ерудований, володіє хорошим почуттям гумору, жінка Дракон теж завжди в центрі уваги. Можливо, вони і познайомляться де-небудь на світському заході.

Зазвичай жінка Дракон спонтанна, вона приймає рішення без особливих роздумів, не боїться конфліктувати з людьми, щоб відстояти власну позицію. Чоловік Кролик, який намагається уникати гострих ситуацій, не завжди здатний ужитися в такій атмосфері. Щоб зробити існування обранця комфортним, жінці Дракону доведеться внести трохи впорядкованості у своє життя, але спочатку їй треба зрозуміти і прийняти характер партнера. Розбіжність може виникнути на грунті того, що безстрашної жінки Дракону Кролик здасться боязким, але від такої інтерпретації не буде нічого доброго.

Кролик чоловік і Дракон жінка у відносинах

І жінка Дракон, і чоловік Кролик люблять спілкування, свята, веселощі і нові знайомства. Кролик більше схильний до дипломатичному вирішенню проблем, Дракон налаштований більше на реалізацію проектів і часто бере активну участь у вирішенні навіть найскладніших питань. У цілому вони досить добре підходять один одному.

Жінка Дракон активний і активна, любить зміни і новизну у всіх сферах. Якщо її життя не буде представляти собою нескінченну суєту, а її дії будуть гармонійними і своєчасними, чоловік Кролик складе їй відмінну пару. Завдяки йому вона знайде упевненість в завтрашньому дні, а натомість попросить розуміння та тепла, що, загалом-то, не так вже й багато.

Відносини будуються двома сторонами і доведеться докладати зусилля обом партнерам. Потрібно багато розуміння і терпіння, н це дійсно варто того, адже тоді ви стаєте ближчими один одному і розкриваєте все нові властивості і якості своєї другої половини.

Важливо пам’ятати, що насправді в житті все можна вирішити, головне – це бажання залишатися разом з цією людиною в щоб те не стало. Партнери, у міру розвитку відносин, пристосовуються один до одного, а це дуже важливо для щасливого спільного майбутнього.

Сумісність Кролик і Дракон у шлюбі

У шлюбі, де об’єднали серця чоловік-Кролик і жінка-Дракон, вируватимуть справжні пристрасті. Це векторний шлюб. Але по натурі обоє досить врівноважені люди. Чоловік-Кролик немов зачарований красою своєї обраниці. Вони разом з жінкою-Драконом будуть мріяти про майбутнє, що чудово позначиться на сумісності чоловіка-Кролика і жінки-Дракона. Подружжя будуть працювати без утоми, щоб принести в будинок достаток і благополуччя. Чоловік-Кролик забуде про черговий відпочинок, працюючи з ранку до ночі. Він буде цілком присвячений своїй жінці Дракону, що не дуже добре відіб’ється на ньому. Такій парі слід разом створити в будинку комфорт і затишок.


Залишити відгук