Чоловік Кролик і Жінка Собака Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Кролик і жінка Собака передбачає гармонійні стосунки в любові і сім’ї. Чоловік Кролик шукає надійного людини, а в обличчі жінки Собаки він знайде віддану і сильну партнерку. Для нього питання вірності в коханні має першорядне значення. Йому хочеться, щоб його кохана була надійним і стабільним партнером.

Кролик-чоловік і Собака-жінка можуть створити відмінний союз. Кролик цінує затишок і домашню обстановку, любить, коли про нього піклуються і пестять його. Також Чоловік-Кролик не може терпіти брехні, обманів і хитрощів по відношенню до себе, тому жінка – Собака ідеально підійде для такого ніжного людини. У цій парі панує взаємоповага і розуміння партнерів. Жінка-Собака чесна, доброзичлива, розумна, хоча буває порывиста і запальна.

Тим не менш партнери схильні до співчуття і намагаються підтримувати один одного в прагненні до спокійного і затишного життя, ця пара не любить сварок через дрібниці. Таким чином, цей союз може існувати довгий час у мирі та спокої. В інтимному житті переважає пристрасть, вони віддаються один одному без залишку. Пара Кролик -Собака за східним гороскопом є перспективним союзом, і навіть в найскрутніших положеннях вони можуть прийти до компромісу і побудувати міцні відносини.

Згідно з китайським гороскопом сумісності, пара чоловіки Кролика і жінки Собаки дуже гармонійна, кожен з партнерів дає другого саме те, що йому необхідно, тому вони щасливі разом.

Для чоловіка Кролика першорядне значення має надійність обраниці, і в жінці Собаці він знайде вірну супутницю життя, яка не змінить, не зрадить і буде підтримувати у всіх ситуаціях. Вона сама буде радіти тому, що дійсно необхідна чоловікові Кролику, що її допомога цінується, адже для Собаки дуже важливо бути потрібною.

Обидва прагнуть до спокійного життя без зайвої суєти, тому їм комфортно разом. Вони допомагають один одному реалізуватися. Складність полягає в тому, що жінка Собака з її загостреним почуттям справедливості буває запальною і безкомпромісною. Чоловікові Кролику слід навчитися згладжувати її спалахи, а їй, у свою чергу, доведеться приймати його незвичайний погляд на речі, що складно дається консервативної Собаці.

Якщо грамотно використовувати переваги партнерів, то можна отримати багато користі для кожного: вона навчиться гнучкості і гармонійному сприйняттю світу, а він довідається, що таке бути твердим у відстоюванні власних інтересів.

Кролик чоловік і Собака жінка у відносинах

Жінка Собака буде щаслива з чоловіком Кроликом, оскільки поруч з ним вона відчує свою потрібність і навіть необхідність, а також спокій і домашній затишок. Обидва партнера при взаємодії можуть розкритися і пізнати самі кращі сторони один одного. Ця прекрасна можливість реалізуватися у любові, у шлюбі, у професії і у творчості. Прекрасно у них складуться і сексуальні стосунки, вони вміють домовлятися, обмінюватися ідеями та в цілому жити мирно.

Дуже багато залежить від того, наскільки виваженою буде жінка, а про це не може подбати її чоловік. Надаючи їй увагу, піклуючись, вирішуючи її проблеми, кажучи компліменти і даруючи подарунки. У теж час вона повинна подбати про те, щоб її улюблений отримував те, що йому вкрай важливо – він хоче бути потрібним, вільним і щоб його приймали таким, яким він є. Крім того, чоловік Кролик потребує схвалення своїх вчинків і підтримки у всіх справах. У них вийде створити міцні відносини.

Безумовно, як і в інших відносинах будуть виникати проблеми і складності. Чоловік Кролик може висувати дуже незвичайні вирішення спірних питань, що буде дратувати жінку Собаку. Просто він більш розкутий і володіє гнучкістю сприйняття життя. Дівчина Собака буває занадто нерішучої, щоб сказати про те, що їй не подобається і про те, чого хочеться. А іноді занадто прямолінійно заявляє про бажання свободи від будь-яких зобов’язань, не намагається домовитися і йде від надмірної опіки.

Жінка Собака більш суперечлива натура, тому може створювати напруження у відносинах, але навряд чи вона спровокує цим занадто багато проблем. Якщо обидва партнери досить розумні і усвідомлюють цінність свого союзу, у них все складеться добре.

Сумісність Кролик і Собака в шлюбі

Союз, який створять чоловік-Кролик і жінка-Собака буде гармонійним. Головне, щоб жінка-Собака не йшла «з головою» в побутові питання, а приділяла увагу спілкуванню з чоловіком. В іншому випадку шлюб може зазнати масу проблем, що погано вплине на сумісність чоловіка-Кролика і жінки-Собаки. Вона не повинна братися за десяток справ одночасно. Адже чоловік — Кролик може довго терпіти і спостерігати, а потім встати і піти з сім’ї. Навіть діти і домашній затишок його не зможуть утримати. Тому варто переглянути взаємини і зробити акцент на зміцнення шлюбу.


Залишити відгук