Чоловік Кролик

Чоловік-Кролик — відмінний хлопець: ввічливий, веселий, дотепний, майже завжди оточений друзями. Але якщо ви збираєтеся опанувати нею цілком, подумайте ще раз. Він — справжній чоловік, який любить жінок. Ці харизматичні люди висвітлюють всю кімнату своїм світлом. Кролик добродушний, якщо тільки його не сердити, і любить жити в достатку: вишукані вина, хороші машини, модні тряпки і дорогі обіди в першокласних ресторанах. І тут немає нічого поганого, якщо він може собі це дозволити.

Чоловіки-Кролики, як правило, щасливі в бізнесі і в любові. Їх доброзичливість приваблює інвесторів, вони з розумом ведуть переговори. Кролики охоче виконують доручення і люблять заведений порядок, тому з них виходять хороші бухгалтери, вчителі та науковці. Зі своїм сверхестественным шостим почуттям проникливі чоловіки-Кролики на подив щасливі на біржі, в казино або в ділових ризики. Добре те, що вони вміють вчасно зупинитися і піти з виграшем — замість того, щоб в запалі азарту спустити всі свої гроші.

У професійних і любовних справах Кролик веде себе гідно і не опускається до дрібних сутичок чи гучних скандалів. Мало що може змусити його втратити самовладання. Як і жінки цього знака, чоловіки-Кролики цінують гармонію та мир у своєму оточенні. Кролики — відмінні друзі, якщо їх не намагаються використати в цьому разі звернувся до Кролику за підтримкою слід розраховувати на прохолодне ставлення.

До Кролику тягнуться невезучі приятелі і родичі. У певних межах він виконує всі їхні прохання, а потім скаже: «Вибач, брат, не можу», — так він висловлює категоричну відмову. Що стосується фінансів, чоловік-Кролик потенційно може зробити ціле стан — і з часом зробить. Він не напористий і знає, що всьому свій час. Те ж і в любові. Коли прийде час, він зробить пропозицію. Це відмінний батько, який із задоволенням займається зі своїм нащадком баскетболом, хокеєм або футболом.

Для чоловіка-Кролика характерна деяка меланхолія та скептицизм, але на загальному «сумне» тлі вимальовується образ шахраюватого перевертня. Скептичний темперамент – ознака високого інтелекту чоловіки-Кролика, і якщо він не сприймає інформацію критично, то ось тоді перетворюється в Кото-Зайця, досить поверхневого, трохи наївного, або дуже обережного, але його надмірна обережність нерідко межує з нерішучістю. Такі чоловіки повільно, але неухильно, напрацьовують свій досвід методом власних проб і помилок.

Розглядаючи типаж чоловіка з кролечьей харизмою, можна сказати, що він входить у трійку найпривабливіших для жінок, представників східного гороскопу. Найчастіше всім своїм виглядом він випромінює еротичні флюїди, вміло стимулює жіночу чуттєвість, для нього флірт, кохання і постіль – якісь священні ритуали, в яких найважливішим етапом є прелюдія. Однак слід відрізняти «галантного Кролика від «гуляючого Кролика, його темперамент мінливий, виписує такі зигзаги і синусоїди, що легке любовне ловлення може обернутися інтимним божевіллям.

Серед запаморочливих чоловічих кар’єр – чимало успішних прикладів. У чоловіка Кролика, який став на шлях досягнень або бажає реалізуватися у світі бізнесу, є безперечні переваги, втім, як і у всякого роду спекуляціях і шахрайстві. Він вміє опинятися в потрібному місці і в потрібний час, вміє справити приємне враження на вигідних йому людей, а також володіє магічною здатністю притягувати гроші.


Залишити відгук