Чоловік Кабан і Жінка Тигр Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Кабан і жінка Тигр заснована на щирому інтересі і сексуальному тяжінні. Чоловік Кабан дуже чуттєвий і чутливий, він чудово обізнаний про те, що таке щастя в інтимному житті і прекрасно підійде жінці Тигру, як коханець. Вона потягнеться до цього чоловіка, так як відчує в ньому не тільки потужний любовний потенціал, але і відвертість, доброзичливість, теплоту і душевність – все те, чого інколи бракує їй самій.

Тигр-Жінка і Чоловік-Кабан – чудова пара, що їх чекає, не тільки довга, але і щасливе подружнє життя. Перебуваючи поруч, вони не будуть нудьгувати ніколи, будуть цінувати один одного саме за це. Єдиною проблемою, яка може призвести до конфліктів є постійні переживання Тигра-жінки через різних дрібниць. Чоловік-Кабан спочатку не зовсім зрозуміє її зміну настрою, але з часом звикне і стане ставиться до цього як до жіночих примх.

Коли Тигр-жінка буде вимагати уваги, Кабан-жінка із задоволенням приділить достатню кількість часу для неї. Якщо вона буде нервувати і злитися, він зможе заспокоїти її і зробить все для того, щоб поганий настрій коханої не призвело до конфліктів і сварок. Завдяки тому, що обидва ці знаки емоційні і надмірно чуттєвими в ліжку їх чекає море задоволень.

Китайський гороскоп сумісності каже, що чоловік Кабан і жінка Тигр — прекрасні коханці. Він дуже чутливий і розкутий у сексуальній сфері, вона здатна це відчути, виникає взаємне тяжіння, яке може вилитися в короткочасний роман, так і у стосунки на все життя.

Чоловік Кабан шукає супутницю, в якій можна бути впевненим, і саме в цьому полягає основна проблема цієї пари. Справа в тому, що жінка Тигр дуже цінує свободу дій, у неї багато захоплень і справ у зовнішньому світі, і партнеру складно зрозуміти, чому вона не занурюється в сферу відносин так само сильно, як він. Швидше за все, спочатку він буде любити образ, а коли спуститься з небес на землю, йому доведеться або адаптуватися, або піти.

Щастя в шлюбі залежить саме від того, наскільки чоловік Кабан схильний йти на компроміси, тому що жінці Тигру неможливо відмовитися від активної діяльності і волелюбності. Якщо Кабан почне чинити тиск, спробує перевиховати обраницю, загнати її в рамки, партнери почнуть сваритися, віддалятися, і розставання змусити себе чекати.

Жінці Тигру теж доведеться постаратися, якщо вона справді полюбить. Їй варто враховувати, що Кабан відчуває велику потребу в близькості і прояві почуттів з боку супутниці життя.

Кабан чоловік і Тигр жінка у відносинах

Вони доповнюють один одного, оскільки жінка Тигр на перше місце ставить інтелектуальне спілкування, різноманітність, дружні посиденьки і інші розваги поза домом. Таким чином, чуттєві задоволення і секс займають зовсім не головне місце в її житті. Їй важко відповідати ідеалістичним уявленням чоловіки Свині про партнерку. Як один вона прекрасна, а ось роль прогнозованого і надійного партнера не зовсім для неї.

Швидше за все, любовний роман між жінкою Тигром і чоловіком Кабану буде чудовим і незвичайним. Життєрадісність чоловіки Свині і його самодостатність відмінно поєднуються з глибокою мудрістю і силою жінки Тигра. Вони легко будуть разом здійснювати плани, придумувати нові проекти і стимулювати один одного творчу жилку.

Тривалі стосунки між цими партнерами мають всі шанси розвинутися в щасливий шлюб, але наскільки просто буде налаштувати взаєморозуміння, залежить від адаптивності чоловіки Свині. Йому з одного боку хочеться залишатися зі своїм чином і мати свободу самовираження, а з іншого – він шукає надійності, чітко спланованою життя і спокою.

Якщо інтереси чоловіка опиняться під загрозою, він спробує перевиховати дівчину Тигра і нав’язати їй свій світогляд і намагатися прив’язати до себе, визначивши межі, за які їй не можна буде виходити. Це тільки на перший погляд чоловік свиня простий, але за добродушністю ховається сильна воля і наполегливий характер. Він отримає те, чого хоче будь-яким шляхом і жінка Тигр швидко помітить тиск і норовливість.

Жінка Тигр рідко налаштована на глибоку прихильність і постійну демонстрацію емоцій і почуттів у любовних стосунках. У розумінні чоловіки Свині вона кілька непостійна і тому ненадійна. Для створення міцних відносин і підтримання любові партнерам вимагатиме терпіння, повагу і уважне відношення один до одного.

Сумісність Кабан і Тигр у шлюбі

У шлюбі, де живуть чоловік-Кабан і жінка-Тигр обоє націлені на духовну близькість. Вони природжені інтелігенти, які цінують естетику у всьому. Важливо, щоб ці якості були націлені не вглиб себе, а на об’єкт любові. Тоді це сприятливо позначиться на сумісності чоловіка-Кабана і жінки-Тигра. Жінка-Тигр має більше спілкуватися з чоловіком, а не тільки займатися домашніми клопотами. Чоловік-Кабан – людина невибагливий у смаках. Йому не можна випробовувати терпіння обраниці і перекладати на неї побутові проблеми.


Залишити відгук