Чоловік Кабан і Жінка Змія Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Кабан і жінка Змія не найкраща для обох партнерів. Для них краще залишатися в дружніх відносинах. Просто між людьми цих знаків занадто мало спільного, а відмінності зовсім не стимулюють партнерів розвиватися, а навіть навпаки зводить таке прагнення нанівець.

Чоловік-Кабан і жінка-Змія не дуже добре поєднуються. Романтизм і чарівність любові перший час, можливо, сховають їх відмінності, але шила в мішку не сховаєш — надто вже вони різні. Зовсім не по-чоловічому наївний чоловік-Кабан буде дратувати прагматичну, розумну Змію-жінку, а та деколи просто буде дратувати свого чоловіка своїми «недомовками», напівнатяками і побутовими інтригами.

Їм слід сконцентруватися не на недоліки один одного, а на перевагах, а ще краще — на себе і своєї особистості. При інших рівних умовах у цього союзу не багато шансів на успіх, хоча, звичайно, право на існування є у всіх і вся.

Згідно з китайським гороскопом сумісності, чоловікові Кабану і жінці Змії буде вкрай складно побудувати близькі стосунки: у них різні характери і системи цінностей, тому відмінності найчастіше не доповнюють, а провокують конфлікти. Найскладніше в цій парі досягти взаєморозуміння, але, коли є любов, немає нічого неможливого.

Чоловік Кабан живе у світі почуттів, він ставить на перше місце емоційний стан, а жінку Змію це просто дратує. Вона дивиться на світ раціонально, їй важливий матеріальний достаток, у той час як партнер — далеко не трудяга, і амбіції його здаються Змії несерйозними.

На чоловіка Кабана навіває нудьгу прагматичний погляд на життя, який показує обраниця. Він схильний веселитися, а, за визначенням Змії, — марнувати життя. Він викликає у неї недовіру, вона намагається заганяти його в рамки, він висловлює протест, конфлікт загострюється.

Щоб зберегти і налагодити відносини, важливо зрозуміти одне: неможливо змінити іншого, потрібно працювати з тим, що є. Так, зрозуміти протилежний погляд на світ складно, і слід його хоча б прийняти. У чомусь вони корисні один одному: чоловікові Кабану знадобляться мудрі поради Змії, а вона навчиться у нього безтурботного дозвілля. Щоб не нудьгувати разом, кожному доведеться придумувати нові спільні розваги.

Кабан чоловік і Змія жінка у відносинах

Ні чоловік Кабан, ні жінка змія не є представниками активних знаків, саме тому їм не вистачає потенціалу для розвитку своїх відносин. Відсутність динаміки на початку відносин передбачає рівні, нейтральні взаємодії, коли люди живуть разом тільки з-за звички. Їх відносини в любовному союзі більше нагадують ділові або формальні, але ніяк не надихають і пристрасні.

Мудрість і глибина жінки Змії не має абсолютно ніякої цінності для чоловіка Свині, а його наївність і довірливість виводять її з себе. Жінка змія може спробувати натиснути на партнера, щоб він почав жити за її принципами, але для чоловіка Свині холодний аналіз і планування, а також повна відсутність емоцій роблять життя нестерпним. Кожен з них бачить в партнері більше недоліків, ніж переваг. Виходить, що цінність кожного окремо є неважливим для їх пари.

Наскільки можливо побудувати любовні відносини багато в чому залежить від Змії. Вона витривала і сильна, твердо стоїть на ногах, тверезо дивиться на людей і життєві ситуації, чудовий виконавець і організатор, особливо коли бачить попереду мета.

Сумісність Кабан і Змія у шлюбі

Шлюбний союз, створений чоловіком-Кабаном і жінкою -Змією, є замкнутим. Вона легко прийме статус керівника в сім’ї, що погано вплине на сумісність чоловік-Кабан і жінка-Змія. Чоловік перетвориться на закриту людину, а треба було б, навпаки, допомагати своїй обраниці. Чоловік-Кабан повинен зробити все, щоб у сім’ї не відбувалися конфлікти і сварки. Вони дуже важко будуть позначатися на здоров’я і настрій жінки-Змії. Що може призвести до розриву близьких стосунків.


Залишити відгук