Чоловік Кабан і Жінка Щур Сумісність в Любові

Сумісність знаків жінка Щур і чоловік Кабан обіцяє хороші перспективні відносини. Вони обидва дуже товариські, активні, люблять бувати в компаніях і всілякі розваги, їм комфортно разом отримувати від життя задоволення. У них в оточенні велика кількість знайомих і друзів. Їх спільне життя в цілому може скластися цікаво і легко. Найприємніше, що в такому союзі будуть розвиватися обидва партнера і вони не будуть витрачати час на з’ясування відносин по дрібницях.

Щур-Жінка і Кабан-Чоловік з усіма їх недоліками можуть стати ідеальною сім’єю. Щур дуже активна, заповзятлива, весела і імпульсивна. У неї в руках буквально все стає алмазом, тому вона не любить буденність, жадає життєвої динаміки і розваг. Як це ні дивно, Кабан також прагне до такого, їм буде дуже легко побудувати стосунки, адже вони обидва з активною життєвою позицією. «Відносини з гумором» — це про них. Вони намагаються витрачати менше часу на сварки і лайка, адже навіщо даремно скандалити, якщо замість цього можна веселитися і жартувати.

Єдина складність в даному союзі може бути з-за того, що Щур прагне зустріти серйозного, працьовитого чоловіка, а в результаті отримує навіжену, легкий в спілкуванні і веселу Свиню, яка не є прикладом «офісного співробітника», а навпаки – творча і емоційна.

Чоловік Кабан і жінка Щур — це досить цікавий союз. Китайський гороскоп сумісності говорить, що з них може вийти гарна і перспективна пара, однак потрібно подолати ряд труднощів і піти на компроміси заради збереження відносин.

Таким людям буде цікаво разом, оскільки обом подобаються гучні компанії, розваги, у них багато спільного, але є й відмінності є. Можна сказати, що жінка Щур більш практична і поверхнева, у той час як чоловіка Кабана цікавлять філософія, психологія особистості та інші глибинні питання. Він не настільки цілеспрямований, не докладає настільки великих зусиль заради заробітку.

Відносини між жінкою Пацюком і чоловіком Кабаном будуть дуже романтичними, оскільки спочатку Щур очікує дещо іншого партнера, більш практичного і ділового. Творча натура Кабана залучить її увагу, зав’яжеться роман, проте він може припинитися через запальності і різкості Щури.

Краще всього, якщо такий союз починається з дружби, коли немає такого перетину особистих інтересів, а діловитість партнерки знаходить прекрасне поєднання з чутливістю і фантазією Кабана. Так вони встигнуть оцінити достоїнства один одного, і відносини будуть міцнішими.

Кабан чоловік і Щур жінка у відносинах

Швидше за все, жінці Щура буде все ж простіше в такому союзі, просто вона завжди усвідомлює свої бажання і ніколи не звертає з шляху. Іноді вона буває запальною і метушливої, але швидко повертається в нормальний стан і продовжує займатися справою. Чоловік Кабан людина більш м’якою і широкої душі. Жінка Щур вільно чи мимоволі може неприємно вразити його своєю агресивною реакцією на те, що їй не сподобалося або поставило під загрозу виконання плану.

Жінка Щур хоче зустріти ділового чоловіка, але чоловік Кабан здасться їй цікавіше, адже він творча натура, тому не завжди зрозуміла і трохи дивна. Їй може навіть здатися, що цей чоловік не пристосований до суворої земного життя. Але, зате він дуже турботливий і уважний, дорожить своєю сім’єю, прагне для неї все робити, щоб весь час відчувати тепло близьких людей. Чоловік Кабан ревнивий і хоче бути єдиним володарем того, що має. Не варто йому в цьому протистояти, потрібно просто дати йому почуття поваги і шанування (якщо вже створена сім’я).

Не дивлячись на інстинкти власника, цей чоловік і сам може знайти любовні пригоди на стороні. Він володіє природним привабливістю, чуттєвістю, але його невпевненість в собі дозволяє жінкам легко їм маніпулювати. Тому жінка Пацюк повинна підвищувати його самооцінку, щоб уникнути зрад.

Сумісність Кабан і Щур у шлюбі

Шлюбний союз, де чоловік-Кабан і жінка-Пацюк можна назвати не тільки благополучним, але і цікавим. Подружжя не повинні чекати один від одного бурхливих пристрастей, а знайти порозуміння і зайнятися спільною справою. Від цього залежить сумісність чоловіка-Кабана і жінки-Щури, які вирішили створити міцну сім’ю. Чоловік-Кабан тільки зовні товариський, а внутрішньо досить-таки стриманий і спокійний. Для нього стосунки з друзями та знайомими мають не багато. Він, наче вітрильник, пливе по річках і морях. Жінка-Пацюк дуже активна і комунікабельна за характером. Її сфера діяльності багатогранна.


Залишити відгук