День Народження 19 Березня: Знак Зодіаку — Риби

Народилися 19 березня являють собою дивне поєднання мрійника і діяча. З одного боку, ви динамічний, яскравий, переконаний борець, з іншого — лагідний, мрійливий поет. Коли на сцену виходить активний, допитливий дух, навряд чи щось зможе зупинити вас від досягнення поставлених цілей, але якщо дає про себе знати ніжна, мрійлива сторона вашої природи, творчі здібності та артистичні таланти направляють увагу зовсім до інших горизонтів. Втім, коли уяву захоплено цікавим проектом, ваша цілеспрямованість здивує будь-кого.

Народжені 19 березня щасливо уникають серйозних проблем зі здоров’ям, але все ж їм слід захищатися від головних болів, так само як і від інших проявів стресового стану, включаючи безсоння. Правда, лікувальний чай і легкий масаж, особливо масаж ніг, шиї, області передпліччя, без праці допоможуть їм зняти напругу. Народжені 19 березня зазвичай дуже заповзятливі на кухні, багато з них повністю ігнорують відомі рецепти і вільно імпровізують. Це проте не призводить до винаходу дійсно корисних страв, тому вони повинні «пригальмувати» свій ентузіазм і сфокусуватися на більш розумному напрямку у своїй дієті. Народилася 19 березня, особливо тим з них, хто займається розумовою працею, досить показано енергійні фізичні вправи, добре б — двічі в день. Вони будуть спати краще, якщо втомляться.

Народжені 19 березня наполегливо прагнуть до досягнення своїх цілей і знають, як використовувати свої шарм і особисту привабливість. Це дуже точні люди, але в той же час невиправні мрійники. Однак вони цілком здатні перетворити свої мрії в реальність. Будучи абсолютно впевненими в собі, народжені в цей день рідко помиляються, але іноді їх життя може втрутитися фактор несподіванки. Народжені 19 березня спочатку налаштовані перемагати. І все ж часом вони роблять, можливо, несподівані для інших спроби змінити своє надто войовниче внутрішній стан. Ймовірно, це звучить як сумнівне твердження, але все-таки завзятість робить народжених в День цілеспрямованості напрочуд вдалими.

Знак Зодіаку 19 Березня — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку належить до знаків Води, які характеризуються наступними якостями: таємничість, готовність допомогти, милосердя, жертовність, широта поглядів, шанобливість, привітність.

Планета Управитель: Нептун. Зумовлює підвищена чуттєвість, віра. Ця планета — головний покровитель для музикантів. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідає за відсутність критичності, а також недолік раціональності.

Народилися 19 березня Риби вже відчувають на собі вплив сузір’я Овна, Сонце в якому виявиться 21 березня. Від Риб їм дісталася мрійливість, поетичність, ніжність, від Овна – діяльність, активність, бажання битися. В результаті цих людей постійно розривають суперечності: то вони люто й завзято працюють над досягненням своїх цілей, то впадають в задумливу меланхолію, займаються творчістю і не згадують про своїх честолюбних поривах.

Народжених 19 березня нерідко називають наївними ідеалістами. Чи це Так? Так, дійсно, інколи складається враження, що вони ніби перебувають в іншому світі, але насправді ці люди дуже сильні і реалістичні. Таким чином, вони, скоріше, складні натури, вдало сполучають в собі по-дитячому зворушливу мрійливість з життєвою практичністю людини, навченого чималим досвідом. Деякі з них — дослідники, що руйнують існуючі основи і безстрашно йдуть туди, куди інші, можливо, бояться навіть подивитися, але частіше вони прагматики, цілком уживаються з існуючою системою. Яка б не була їх природа, вони зазвичай вперто продовжують просуватися вперед, переконані в тому, що їх принципи прості і доступні більшості оточуючих; вони навіть можуть бачити себе реформаторами, поновлюючими потоптану одного разу справедливість. Однак з-за своєї необ’єктивності багато з них нерідко сходять з дороги або обирають неправильний напрямок.

Народженим 19 березня дуже важливо проявити розумну обережність, так як багато хто з них схильні до переоцінки можливостей, відпущеної їм природою. Важко не визнати старанність цих людей і їх здатність діяти на персональному рівні, але в той же час вони, як ніхто, потребують заохочення, винагороди або шумному вітанні. Вони будуть наполегливо переслідувати свої цілі, навіть якщо це передбачає нескінченне повторення завдання. Здається, що народжені в цей день ніколи не втомлюються від власної діяльності, який би кипучої вона не була.

Робота для них — не просто засіб до існування, а швидше, єдино прийнятний спосіб життя, — навіть у відпустці вони примудряються знаходити собі справи. І все ж народжені 19 березня повинні навчитися оцінювати свої реальні сили. Зрештою, для кожної людини дуже важливо знати міру в усьому. Ще одна сходинка в становленні особистості народжених в цей день — вміння дивитися правді в очі. Вони повинні зробити зусилля, щоб постійно тримати свій егоїзм під контролем. Займаючи зручну для них усереднену позицію, вони повинні залишатися вдалими настільки, наскільки це в їхніх силах.

Чоловік Риби — народився 19 Березня

Чоловіки, народжені 19 березня — володіють наступними особливостями: такий кавалер — харизматичний, ідеалістичний, сексуальний, жертовний. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 19 Березня

Жінки, які відзначають день народження 19 березня, виділяються особливими рисами: така дама — вразлива, загадкова, співчутлива. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 19 Березня

Люди з датою народження 19 березня знак зодіаку Риби, націлені на успіх і намагаються досягти його, використовуючи свій шарм і привабливу зовнішність. Вони досить практичні в житті, але в глибині душі — невиправні романтики. Іноді їм навіть вдається втілити свої мрії в реальність. Їх віра у свої сили непохитна, і невдача рідко їх наздоганяє, але доля завжди може внести свої виправлення. Люди, народжені 19 березня знак зодіаку Риби, народжені для перемоги, і постійно перебувають у стані боротьби і змаганні з більш успішними особистостями з власного оточення. Іноді вони намагаються зупинитися і перепочити від безперервної гонки, але їх завзятість і запас життєвої енергії жене їх вперед.

Людей, що народилися 19 березня знак зодіаку Риби, можуть вважати мрійниками, далекими від реального життя, але їхня внутрішня суть не зовсім відповідає цьому. Свої уявлення про досконалість та будівництво повітряних замків вони зберігають у глибині своєї душі, але в реальній дійсності надходять згідно очікуванням оточуючих, не вибиваючись із загальноприйнятих стандартів. В їх складній натурі з’єднані дитяча наївність і прагматизм дорослої людини, обтяженого життєвими негараздами.

Ті, хто народився 19 березня знак зодіаку Риби, можуть бути дослідниками невідомого, прокладывающими шлях у хащах, куди не ступала нога людини. А також вони можуть комфортно існувати в соціумі, повністю зливаючись з навколишньою дійсністю. Вони вперто просуваються до мети, і вважають свої запити прийнятними та зрозумілими всім оточуючим. Часом вони намагаються втрутитися в справи, знаходяться не в їх компетенції, спонукувані на це загостреним почуттям справедливості. Але іноді не можуть поглянути на це об’єктивно, і роблять помилкові вчинки.

Обережність не завадила б людям, народженим 19 березня знак зодіаку Риби, так як вони схильні переоцінювати власні сили і звалювати на себе непосильну ношу. Вони можуть діяти абсолютно без чиєїсь підтримки, схвалення оточуючих, їх захоплення необхідні їм для підтримки впевненості в собі. На шляху до своєї мети вони здатні долати безліч перешкод, і навіть у разі невдачі, здатні нескінченно повторювати свої спроби досягти успіху. Створюється враження про їх нездатність відчувати почуття втоми і бажання відпочити. Вони працюють навіть не з матеріальних мотивів, а заради самого процесу творення і відчуття власної потрібності. Навіть поза роботою вони знаходять собі заняття і намагаються забутися в процесі праці. Якщо їх мозок нічим не зайнятий, різні питання, на які вони не знають відповіді, мучать їх свідомість. І лише безперервні відволікаючі дії допомагають їм забути про пошук сенсу життя.

Що можна порадити людям, народженим 19 березня знак зодіаку Риби? Не намагайтеся змінити світ на краще, подумайте про розвиток власної особистості. Проявляйте увагу до своїх близьких, і чиніть їм всіляку підтримку. Спробуйте трохи стримати свої запити, і навіть якщо ви заслуговуєте кращого, іноді краще задовольнитися тим, що дає вам доля.

Любов і Сумісність

Оскільки ви імпульсивні, то без довгих роздумів занурюєтеся в любовні відносини, виявляючи турботу і увагу до тих пір, поки союз відповідає вашим очікуванням. Але якщо настає розчарування, ви настільки ж стрімко залишаєте свого партнера.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Народилися 19 березня при належних зусиллях можуть з’єднати половинки своєї суперечливої душі і домогтися втілення своїх красивих мрій у дійсність. Вони привабливі та харизматичні, не соромляться використовувати свою чарівність для досягнення мети, не відступають перед труднощами, адже впертості їм не позичати. Ці люди дуже самовпевнені, так і небезпідставно: вони дійсно рідко роблять помилки. Ці борці за духом орієнтовані сузір’ям Овна на перемоги і завоювання, але частенько вони намагаються змінити себе, взяти внутрішню агресивність під контроль. Своєю ж удачі в житті вони зобов’язані в першу чергу своєму впертості та наполегливості.

Народилися 19 березня часто ідеалісти, іноді їх можна вважати досить наївними людьми. Але, крім тяги до світу фантазій, в них досить практичності, і найчастіше ці люди твердо стоять на ногах. З цих людей виходять дуже сміливі дослідники і вчені, але в переважній більшості випадків вони спокійно уживаються в мирному суспільстві, знаходячи собі досить прагматичне прибуткове заняття. Іноді ці люди всіма силами душі прагнуть відстояти справедливість або привнести нове в закосневшую систему, іноді вони просто наполегливо працюють над побудовою кар’єри і просуванням вгору. Вони дуже суб’єктивні, тому у цих людей є ризик витрачати свої сили і впертість зовсім не на те, в чому вони по-справжньому потребують.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 19 березня часто страждають від перенапруження нервової системи, стресу, безсоння, головних болів. В цілому ж їхнє здоров’я досить міцно. Їм неодмінно потрібно проходити регулярні курси розслабляючого масажу: масажу шиї, ніг, спини. Також їм має сенс вивчити асортимент лікувальних чаїв з різноманітних трав і регулярно пити заспокійливі бальзами.

Народилися 19 березня обожнюють кулінарні експерименти. Вони рідко готують щось поширене, воліючи імпровізацію. Але корисні для здоров’я страви у них виходять досить рідко, тому їм варто тримати свою буйну натуру і тягу до експериментів у вузді і зосередитися на здоровому харчуванні. Щоб якось стравиться з безсонням і прибрати негативний вплив сидячого способу життя, потрібно двічі на день займатися спортом. Якщо це неможливо, то походи в зал потрібно перенести на вечір, а вранці обмежитися зарядкою і пробіжкою.

Доля і Удача

В цей день народжуються емоційні люди, що володіють сильно розвиненою інтуїцією. Вони честолюбні, талановиті, делікатні. Ці люди відрізняються багатою уявою, можуть проявити себе в літературі, музиці. Їх тягне все таємне, вони проявляють інтерес до містицизму, окультних вчень. Люблять подорожувати, просякуючись під час подорожей новими враженнями, емоціями. Їм необхідна зміна обстановки, інакше вони занудьгують і можуть ввести себе в тривалу депресію. У сімейному житті щасливі. Вдома у них зазвичай комфорт і затишок.

Поради Рибам, Народженим 19 Березня

Народився 19 березня можна порадити бути уважніше і обережніше, так як вони часто переоцінюють себе. Також ці люди ласі на лестощі і схвалення, у чому може полягати пастка. Ці люди іноді нагадують вічний двигун, який не знає втоми і не боїться повторюваних дій, скільки сотень раз не довелося повторити їх для успіху.

Ці люди частенько стають трудоголіками, так як робота може подарувати їм діяльність і активність, якої вони потребують. Тому вони знаходять собі яке-або робоче завдання по душі в тому числі і у відпустці. Але їм важливо пізнати межа їх власних сил і вчасно навчитися заповнювати їх відпочинку. Також цим людям потрібно вчитися брати контроль над своїм егоїзмом і не обманювати себе самим.

Правда не завжди приємна, але потрібно вміти приймати її. Не варто класти на вівтар кар’єри і удачі всі свої сили без залишку, набагато розумніше, заздалегідь пізнавши їх межа, просуватися до мети ривками, в перерві відпочиваючи і відновлюючи витрачений. Пам’ятайте про те, що ні одна робота і кар’єра не стоять зірваного здоров’я.


Залишити відгук