Чоловік Кабан і Жінка Кролик Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Кабан і жінка Кролик ґрунтується на взаєморозуміння партнерів. По своїй природі і він, і вона відрізняються добротою, щирістю і інтуїтивним чувствованием. Такий гармонійний загальний фон відносин допоможе партнерам напрацювати нові якості і легше розкрити себе і реалізуватися в творчості. Часто у цих людей спільні цінності, прагнення, що є запорукою розвитку щасливих відносин.

Чоловік-Кабан і жінка-Кролик — майбутнє цієї пари залежить від чоловіка і того, наскільки він спокійний і врівноважений. Легковажність і емоційність чоловіки-Свині може стати нестерпним для його раціональної і практичною подружжя. Жінка – Кролик дуже сором’язлива і скромна. Вона воліє займатися жіночими турботами, облаштовувати будинок і створювати затишок. Чоловік – Кабан має оптимістичний настрій за життя, він цілеспрямований, працьовитий і готовий йти до кінця заради своїх переконань.

Бувають ситуації, коли чоловік-Кабан потребує опори і моральної підтримки. З цією роллю легко і з задоволенням справляється його дружина Кролик. В цьому союзі вона стане прицілом, а він — рушійним центром і генератором ідей. Цю пару об’єднує любов до красивим, вишуканим і дорогим речам. Також партнери дуже близькі по духу: обидва добрі, душевні, мають схожі цінності і цілі. Шлюб цілком може бути довгим і щасливим за умови програми належних зусиль обох подружжя.

Чоловік Кабан і жінка Кролик мають сприятливу сумісність, оскільки в цій парі сильно взаєморозуміння. Кожен з них добре відчуває другого, та й взагалі, у них сильно розвинене саме чуттєве сприйняття світу.

Партнери не ставлять на перше місце хороші відносини з людьми, але якщо чоловік Кабан дуже товариський і любить перебувати в центрі уваги, то жінка Кролик трохи боязка, дуже галасливі компанії, в яких багато незнайомих людей, її бентежать. Як правило, Кабан це відчуває, пропонує допомогу і підтримку.

Жінка Кролик шукає надійного партнера, і їй спочатку може здатися, що чоловік Кабан — зовсім не те, що потрібно. Він дуже чутливий і справляє враження легковажної людини, на якого не можна покластися. Але це тільки на перший погляд, адже насправді представники цього знаку відрізняються чесністю і порядністю, від них не варто чекати підступу, вони зберігають вірність у стосунках.

Їм цікаво спілкуватися: жінка Кролик дуже вона ерудована, вона хоче пізнати багато сфер життя, але в результаті знає всього по трохи. Чоловік Кабан у свою чергу прагне до глибокого пізнання, він все вивчає досконально. Таким чином, партнери доповнюють один одного не тільки в особистій сфері, але і в простому інтелектуальному діалозі.

Кабан чоловік і Кролик жінка у відносинах

На відміну від жінки Кролика, чоловік Кабан більш ініціативний, любить бути в центрі подій, активно реалізовувати свої плани. Жінка Кролик більш обережна і навіть трохи боязко. Їй вимагає деякий час на прийняття серйозного рішення. Таким чином, будучи в разом, чоловік Кабан дасть відчути своєї коханої впевненість у завтрашньому дні, не критикуючи і не вимагаючи чогось взамін. Якщо жінка Кролик іноді «пиляє» і буває дріб’язкової, то чоловік Кабан не схильний обмежувати чиїсь права і рідко буває розважливим.

Широти душі та доброта цього чоловіка, його сексуальний потяг і чуттєвість дають дівчині кролику відчуття легкості в сприйнятті навколишнього світу і розкутості в поведінці. Їй тепло і добре поруч з цим чоловіком, якщо він не починає тиснути на неї задля задоволення власних бажань.

В цьому союзі партнери чудово відчувають один одного не тільки в спальні, але і налаштовані на взаємодію на інтелектуальному рівні. Чоловік Кабан вивчаючи щось конкретне прагне пізнати предмет в глибину, тоді як жінка Кролик вивчає більш поверхнево, але зате більше.

Особливість даної пари в тому, що чоловіки може жити стабільної життям з подачі жінки. Чим більш врівноваженим і спокійним буде чоловік Кабан, тим швидше вирівняються стосунки з жінкою Кроликом. Якщо жінка Кролик побачить можливість розвинути в чоловікові Кабану самодостатність і погодиться почекати благополуччя, то він може бути обраний чоловіки.

Сумісність Кабан і Кролик у шлюбі

Досить хороший шлюб, де чоловік-Кабан і жінка-Кролик. Вона відрізняється легким характером, а він наповнений життєрадісністю і веселощами. Все це чудово поєднується і відбивається на сімейних відносинах. Правда, всі побутові проблеми лягають на тендітні плечі жінки Кролика. Чоловік-Кабан весь віддається роботі і своїм інтересам. Вона може ображатися на нього скільки завгодно, але це не допоможе. Жінка-Кролик має набратися терпіння і знайти інший шлях до серця обранця. Тоді сумісність чоловіка-Кабана і жінки-Кролика буде сприятливою. Він злегка холодний по відношенню до сім’ї та інших сфер життя. Значить жінці-Кішці потрібно менше висловлювати претензій на адресу чоловіка-Кабана. Інакше шлюб розпадеться блискавично, тому що чоловік не звик поступатися.


Залишити відгук