Чоловік Кабан і Жінка Бик Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Кабан і жінка Бик заснована на романтичному відношенні один до одного. Дуже ймовірно, що у них виникне любов з першого погляду і навіть фатальна пристрасть. Головним у відносинах є почуття і все, що з ними пов’язано.

У разі, коли зійшлися Бик — Жінка і Кабан — Чоловік, чоловікові варто підготуватися до жорсткого контролю, моральним повчанням і в деяких ситуаціях доведеться терпіти раптові спалахи гніву. Зазвичай чоловіки під знаком Свині побоюються, і навіть побоюються жінок цього знака, але від цього, як не дивно, тяга до таким прекрасним особам стає тільки міцніше.

Жінка, в свою чергу, повинна бути завжди готова до легковажних вчинків з боку партнера. Такі дії сильно нервують Бика, і призводять до спроб переробити Свиню, вдаючись до методів тиранії. У разі непорозуміння і постійного пресингу Чоловік — Кабан втече від такої жінки, як тільки підвернеться слушна нагода, тому треба змиритися з звичками партнера, і прийняти його таким, який він є. Ці знаки будуть відверті один з одним. Це буде пом’якшувати їх конфлікти, і швидко зводити їх нанівець.

Сумісність чоловіка Кабана і жінки Бика обумовлена тим, що представники цих знаків відчувають один до одного сильне тяжіння. Нерідко вони закохуються з першого погляду, ці відносини сповнені пристрасті, але вони не закінчуються швидко, тому що прихильність дуже велика.

Саме любов закладає міцний фундамент для цього союзу, вона допомагає їм шукати компроміси і приймати партнера таким, який він є. Коли пристрасть трохи вщухає, стають очевидні деякі недоліки. Жінка Бик любить порядок у всьому, в той час як чоловік Кабан схильний жити безсистемно, розважатися, неекономно витрачати гроші і не особливо прагне до хорошого заробітку. Матеріальна сторона життя найкраще вдається саме жінці, і їй хочеться переробити обранця, щоб жилося комфортніше.

Але тут потрібно зрозуміти, що не можна перебудувати особистість. Жінці Бику не варто занадто тиснути на Кабана, а йому в свою чергу слід прислухатися до порад коханої.

Взагалі, в цьому союзі присутній захоплення. Вона в захваті від чутливості партнера, від того, як він пробуджує в ній сильні емоції, не соромиться показувати любов і пристрасть. А він надихається її силою, внутрішнім стрижнем. Кожен в цій парі здатний дати другого грунт для особистісного зростання.

Кабан чоловік і Бик жінка у відносинах

Чоловік Кабан живе по почуттю і своєю щирістю здатний розкрити в жінці бику найсильніші емоції, про які вона навіть не підозрювала. Не дивно, що їй сподобається цей чоловік, адже спочатку вона не зрозуміє, що відбувається, потім прийде в деяке замішання і в кінці кінців здасться.

Разом вони будуть довго насолоджуватися близькістю: їм дійсно добре разом, адже щодня кожен з них все більше розкриває себе і партнера, при цьому нові відкриття радісні і приємні. Так в період початку відносин вони швидше за все стануть недоступні для своїх знайомих і друзів, адже їм просто захочеться кожну вільну хвилинку проводити один з одним.

Безумовно, через пристрасті вляжуться і з’явиться якась стабільність. У цей момент почнуть проявлятись і негативні особливості характеру партнера. Жінка Бик, як і раніше, буде надихатися безпосередністю і чесністю чоловіки Свині, а він оцінить її силу духу і надійність.

Жінка Бик чудовий організатор і з задоволенням допоможе навести порядок у житті чоловіки Свині. Разом вони відмінно розвинуться, так як чоловік Кабан знайде стрижень і опору, а жінка Бик навчиться проявляти емоції і почуття, які стануть наступним імпульсом для подальшого розвитку усвідомлення.

Сумісність Кабан і Бик у шлюбі

У шлюбі, де чоловік-Кабан і жінка-Бик, часто назрівати скандали та суперечки. Чоловік не потерпить командування в будинку своєї другої половинки. До речі, численні конфлікти погано позначаться на сумісності чоловіка-Кабана і жінки-Бика. Навіть вроджена інтелігентність дружина і порядність жінки-Бика в даній ситуації не врятують відносини. Вона візьме весь побут на себе, тому що відрізняється працьовитістю. Чоловік-Кабан підніме свій авторитет, якщо доб’ється успіху на трудовому поприщі. Дружина буде любити його ще більше.


Залишити відгук