Чоловік Кабан і Жінка Кінь Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Кабан і жінка Кінь передбачає роботу над собою і над відносинами. На стадії знайомства і захоплення їм добре один з одним. І він, і вона любить світські тусовки, комфортне і красиве життя, наповнену задоволеннями. Але через час на перший план вийдуть відмінності в темпераментах.

Жінка-Кінь і чоловік-Кабан цілком можуть зійтися і почати романтичні відносини. Однак незабаром вони виявлять, що досить різні. Жінка-Кінь – активна, прямолінійна і легка на підйом дама, яка в добавок ще й прагне до лідерства в парі. Чоловік-Кабан, навпаки, воліє тихі сімейні вечори шумним компаніям друзів. Він, крім того, вкрай насторожено ставиться до будь-яким змінами, на відміну від своєї пасії-революціонерки.

В цій парі партнерам просто необхідно більше відверто спілкуватися один з одним. Жінка-Кінь надійде дуже мудро, якщо злегка зменшить свій запал, а чоловікові-Кабанові слід трішки розслабитись. Ця пара цілком може створити щасливу сім’ю, але доведеться докласти чимало зусиль.

Складна сумісність чоловіка Кабана і жінки Коні пояснюється тим, що в цій парі все перевернуто з ніг на голову: він більш слабкий в енергетичному плані знак, відрізняється нерішучістю, вона любить мужність, а значить, йому доведеться весь час бути в напрузі і часто переступати через себе, щоб зберегти гармонію.

Чоловікові Кабану не можна підкорятися, хоч і здається, що саме цього чекає від нього напориста обраниця. Вона ні за що не оцінить, якщо партнер втратить самостійність і буде чекати, коли вона прийме рішення. Краще вже зробити щось по-своєму і викликати його гнів, зате пристрасть не вщухне. Що стосується пристрасті, то для чоловіка Кабана це важливий аспект життя, і жінка Кінь, що володіє внутрішньою силою, для нього прекрасна партнерка.

Вона надто стурбована реалізацією своїх планів, щоб звертати увагу на почуття і проблеми чоловіки Кабана. Тому, якщо його щось не влаштовує, необхідно поговорити про це. Інакше від недомовленості відносини будуть загострюватися, і рано чи пізно все це виллється в серйозний конфлікт, після якого, можливо, вже не буде шляху назад.

Щоб стосунки чоловіка Кабана і жінки Коні були дійсно успішними і довгими, обидва повинні мати високу соціальну значимість.

Кабан чоловік і Кінь жінка у відносинах

Чоловік Кабан в такому союзі потрапить в не дуже зручне для себе положення, адже жінка Кінь, швидше за все, захоче вирішувати багато проблем і брати на себе відповідальність. Таким чином, чоловіка цього знаку слід привчити її обговорювати всі загальні для них питання і домовлятися про плани. Немає сенсу плекати свої комплекси і насторожено очікувати рішучих дій цієї дівчини, інакше їх спільне життя перетворити в суцільну недомовленість, відверта брехня, бажання помститися, або зробити щось всупереч совісті і здорового глузду.

Чим відвертіше і чесніше будуть партнери, тим краще. Важливо, щоб обидва навчилися говорити про свої почуття, замість того, щоб висувати претензії. Жінка Кінь повинна проявляти увагу і повагу до свого чоловіка. Без поваги та підпорядкування з її боку відносини руйнуватися.

Жінка Кінь активна і дуже енергійна. У неї немає часу на роздуми, вона шукає нових вражень, щоб наповниться радістю і захопленням, виплеснути їх і йти далі. Часто на першому місці в її житті варто зовнішня діяльність, в якій вона самореализовуеться. Їй подобаються подорожі і зміна обстановки. Чоловік Кабан всім походів віддає перевагу домашній затишок, коло близьких людей та стабільні відносини з коханою. Тому уявлення про сімейне життя у них різний.

Сумісність Кабан і Кінь у шлюбі

У шлюбі, де з’єдналися серця чоловіка-Кабана і жінки-Коні важливі не тільки духовні цінності. Подружжя чекають бурхливі відносини, в яких намішано все – любов, скандали і побутові проблеми. Жінка-Кінь – натура пристрасна, що насилу сприймає безтурботний чоловік-Кабан. Якщо дружина не винесе такого халатного ставлення чоловіка, то сумісність чоловіка-Кабана і жінки — Коні буде під загрозою. Їх чекають не тільки любов і спрага близькості, але і величезні розчарування. Якщо вона буде смиренніша, то її чоловік витримає багато.


Залишити відгук