Чоловік Кабан і Жінка Дракон Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Кабан і жінка Дракон сприятлива для створення тривалих серйозних відносин, які можуть перерости в шлюб. Хоч різниця у віці між ними досить велика, вони інтуїтивно розуміють і відчувають один одного, а набагато глибше, ніж будь-які переговори і штучне взаємодія.

Романтичні стосунки між жінкою-Драконом і чоловіком-Свинею володіють хорошою перспективою перерости в шлюб. Щоб (коли) це сталося потрібно подолати деякі перешкоди. Наприклад, жінка-Дракон буде часом сприймати свого партнера не як союзника і самого близької людини, а суперник у боротьбі за лідерство. Це, зрозуміло, в корені неправильно, і з таким ставленням сімейної каші не звариш. У такій ситуації, звичайно, повинен докласти зусилля і чоловік-Кабан.

Йому слід іноді давати дружині «покермувати», що доставить їй велике задоволення, однак головну роль все ж повинен грати чоловік. Деяке суперництво допустимо, але все добре в міру. Сварки і розбіжності, які виникають у будь-якої пари, частіше будуть виникати через складного характеру жінки-Дракона. Її вимогливість і різкість будуть каталізаторами розбіжностей. Чоловік-Кабан ж повинен бути мудрішими і не відповідати на це нестандартно, якщо, звичайно, йому потрібна ця жінка.

Любовні стосунки між чоловіком Кабануй і жінкою Драконом досить перспективні, які практично завжди переростають в шлюб. Між цими людьми існує різниця в характерах, але завдяки чувствованию свого партнера, інтуїтивного взаєморозуміння.

При цьому партнерам не варто постійно напружуватися для того, щоб реалізувати власні очікування в їх тандемі. Але справжнє щастя можна досягти тільки в тому разі, якщо між ними буде присутня повага. В першу чергу цього досягти повинна саме жінка Дракон, так як нерідко чинить тиск на чоловіка Свиню. Вона завжди відчуває його слабкості, тому нерідко тисне на них, щоб отримати самозадоволення. Їй подобається займати лідерську позицію, а свого партнера вона сприймає як суперника. Проте таке ставлення до себе він терпіти не стане. В результаті чоловік починає відповідати на словесні напади своєї жінки. Тому такі відносини з часом почнуть руйнуватися.

Але в тому випадку, якщо чоловік Кабан і жінка Дракон знайдуть точки дотику, взаєморозуміння, почнуть один одного довіряти, то в їх тандемі можуть встановитися прекрасні, теплі взаємини. Чоловік Кабан почне приймати мрії та ідеї жінки Дракона як стимул власного розвитку. Вона здатна принести в їхнє спільне життя яскраві події, цікаві зустрічі та постійний феєрверк емоцій.

Кабан чоловік і Дракон жінка у відносинах

Партнерам у цьому союзі не доведеться особливо напружуватися, щоб реалізувалися їх очікування. Однак побудувати істинно щасливі стосунки чоловік Кабан і жінка Дракон зможуть тільки за умови справжнього взаємоповаги. Чуйність Свині Дракон може сприйняти як слабкість і постарається стати лідером у стосунках. Але їй слід знати, що чоловік Кабан не зазнає приниження і у відповідь може почати змінювати або ж періодично робити отруйні підколки. У будь-якому разі така ситуація закінчиться неприємно для обох.

Жінка Дракон повинна знати, що розвиток цих відносин цілком залежить від неї та особливостей її характеру. Чим складніше у неї характер і вище вимоги, тим менше у спілки шансів стати гармонійним. Якщо вона буде постійно тиснути психологічно свідомо чи підсвідомо, чоловік Кабан буде сильно напружуватися, що в подальшому може спровокувати його неврівноваженість. З-за внутрішнього неспокою чоловік Кабан здатний проявити себе з поганої сторони — стати скупим, непостійним, безвідповідальним.

Якщо партнери вирішать питання про взаємній повазі, в союзі встановляться довірчі, теплі стосунки. Дівчина Дракон у їх спільну життя привнесе цікаві знайомства, яскраві події та безперервну низку нових вражень. Чоловік Кабан любить активність і прийме фантазії своєї половини, як мотив для власного розвитку.

Жінка Дракон також буде рада партнерству з цим чоловіком, адже він вміє дбати, бути участливым і добрим. Поруч з ним вона отримає можливість повноцінно відпочити і навчиться радіти простим речам. Таке поєднання знаків дає в союзі внутрішній глибокий психологічний комфорт, стабільність і відчуття захищеності, не дивлячись на те, що обидва вони допитливі, яскраві живі особистості.

Сумісність Кабан і Дракон у шлюбі

Шлюб, створений чоловіком-Кабаном і жінкою-Драконом, є напруженим і драматичним. Жінка-Дракон буде спочатку зачарована імпозантним і розумним чоловіком-Кабаном. Вона навіть на якийсь час забуде про своє життя, розчиняючись у своєму обранцеві. Сумісність чоловіка-Кабана і жінки-Дракона буде складною і балансує на межі розриву. Романтична жінка-Дракон направить свою активність на повноцінний відпочинок чоловіки-Кабана. Ну а його недбалість по відношенню до сім’ї буде зростати з кожним днем. Це призведе до нерозуміння і скандалів.


Залишити відгук