Чоловік Кабан і Жінка Собака Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Кабан і жінка Собака заснована на спільних цінностях та взаємній повазі. Цей союз має гарні шанси на довгострокові відносини в любові, не дивлячись на те, що спочатку буде трохи складно налаштуватися партнерів один на одного.

Кабан-чоловік і Собака-жінка поєднуються трохи складніше. Їх сумісність також не є поганою, однак цій парі доведеться попрацювати собою трохи більше. У цій парі жінка-Собака буде намагатися контролювати кожен крок свого чоловіка, а її вимогливість багато в чому буде на шкоду відносинам.

Їй, зрозуміло, сподобається практичність чоловіки-Свині і строгість його суджень, але для повноцінних відносин цього може не вистачити. На початковому етапі можуть бути труднощі з-за надмірної обережності обох. В цілому, ця пара має повне право на існування, але потрібно буде попрацювати над відносинами.

Сумісність чоловіка Кабана і жінки Собаки — одна з найбільш гармонійних у китайському гороскопі. Вони здатні оцінити позитивні якості один одного по достоїнству, і це дуже важливо, тому що кожен, відчуваючи власну цінність для другої половинки, заряджається енергією.

Саме для такого партнера — чуттєвого, працездатного, разом з цим творчого і не критикує, — Собака здатна йти на жертви. Заради його розвитку вона готова взяти на себе побут повністю, а дозволити йому займатися улюбленою справою, всіляко підтримуючи.

Для обох вкрай важливо повагу, і прагнення жінки Собаки до рівноправних відносин дуже подобається чоловікові Кабану. Він вміє підтримати розмову, завжди придумує щось нове, а значить, їм не буває нудно разом.

Їх здатності об’єднуватися, цінувати, займати позицію партнера у будь-яких суперечках з третіми особами можуть позаздрити оточуючі. Практично ніколи в цій парі не буває взаємних докорів, бо вони вміють тонко відчувати і не заподіювати дискомфорт того, ким дорожать.

Часом виникають труднощі із плануванням бюджету, тому що ні Пса, ні Кабана дуже раціональними не назвати, і вони не можуть розрахувати, що потрібні гроші на щось важливе, і спустити все на яку-небудь гарну штучку.

Кабан чоловік і Собака жінка у відносинах

Чоловік Кабан і жінка Собака здатні відчувати один одного на глибинному рівні і саме цей зв’язок є основою для розвитку відносин і отримання щастя від взаємодії. Жінка віддана Собака і чесна, однак для власного комфорту іноді йде всупереч голосу совісті. Але в парі з чоловіком Кабануй вона не зможе дозволити собі такого і обманювати коханої людини.

Жінка Собака здатна навіть пожертвувати своїми інтересами заради того, щоб цей чоловік став їй близьким другом. Чоловік Кабан відноситься до творчим натурам, він доброзичливий, веселий і чуттєвий. У нього рідко псується настрій і його життя завжди сповнене яскравих подій. Жінці ніколи не буде нудно з таким розвиненим і активним партнером.

Чоловік Кабан буде вражений стійкістю і визначеністю жінки Собаки, йому імпонують життєві орієнтири гармонії і справедливості цієї жінки. Жінка Собака без зусиль справляється з власними питаннями, але тільки коли поруч є коханий чоловік, на якого можна покластися. Чоловік Кабан є ідеальним партнером для неї, адже в ньому є всі найважливіші якості, які вона хоче бачити в чоловікові, а також він вміє надихати її м’яко, без тиску і примусу.

Сумісність Кабан і Собака в шлюбі

Щоб зберегти шлюб між чоловіком-Кабаном і жінкою-Собакою подружжю необхідно ігнорувати спокуси, які підкидає їм доля. Чоловік-Кабан має більше піклуватися про особистих справах, а жінка-Собака зобов’язана займатися домашніми питаннями і роботою. Але вона занадто багато уваги приділяє думкам про чоловіка, що погано впливає на сумісність чоловіка — Кабана і жінки-Собаки. Його душа хоче різноманітності від життя, а не конфліктів у сім’ї. Душевність подружжя допоможе їм зберегти хороші стосунки. Головне, щоб жінка-Собака вміла прощати деяку байдужість в характері чоловіка-Кабана. Адже, він один із самих невибагливих в сімейному житті знаків.


Залишити відгук