Чоловік Кабан

У чоловіка — Кабана за китайським гороскопом лицарський характер і добра, відкрита душа. Оточуючих він підкуповує вродженим тактом, м’якістю, ерудицією, умінням ладнати з людьми. Він щасливий у фінансових справах, хороший друг і партнер по бізнесу. Кабан любить товариство, дорожить родинними зв’язками, з ним досить легко ладити, та й працювати з ним — одне задоволення.

Згідно з китайським гороскопом, чоловік — Кабан уважний до тих, хто йому подобається. До питань любові він підходить серйозно. Одружившись, вважає для себе справою честі забезпечити достаток сім’ї. Якщо його сімейні справи йдуть не зовсім гладко, він намагається обходити гострі кути і не допускати довгих сварок. У жінок його приваблює, перш за все, доброта і сексуальність.

Тяга багатьох Кабанів за китайським гороскопом до жіночого суспільству майже непоборна. Це, мабуть, єдиний знак із усього Зодіаку, який має так багато любовних пригод. Чоловікові — Кабанові завжди є що приховувати. Ви будете безмежно щасливі з чоловіком-Кабаном, якщо у вас немає почуття власниці. У цьому випадку ви будете дивитися крізь пальці на те, що ваш чоловік подобається всім підряд. У більшості випадків веселі та усміхнені чоловіки-Кабани вже через рік-два подружнього життя починають активно цікавитися протилежною статтю.

Для сімейного щастя в дружини йому потрібно вибирати не «фатальну» жінку, а люблячу, м’яку, терплячу, працьовиту, яка любить домашнє вогнище і з задоволенням займеться вихованням дітей. Як правило, життя чоловіка — Кабана складається вдало.

Чоловік-Кабан завжди має «подвійне дно»: якщо зовні здається твердим, то внутрішньо м’який і психологічно вразливий, а якщо нагадує нешкідливого «порося», то, будучи загнаним у кут, здатний проявити стійкість і агресію. Чим більше в його житті випробувань, тим більшу «товстошкірість» він набуває з часом. Йому необхідно пройти всі стадії змужніння, щоб вміти протистояти труднощам. Кабан зніжений, виріс у «тепличних умовах», залишається залежним від комфорту і надзвичайно чутливий до несприятливих зовнішніх впливів.

Чоловік-Кабан – досить глибокий і закритий осіб, психічний склад якого відрізняється зосередженістю на внутрішньому, а не зовнішньому світі. Рідко буває поверхневим і воліє «копати глибше». Внутрішня енергія Кабана часто трансформується в інтимну, а з інтимної – творчу, тому серед Кабанів більше діячів мистецтва, ніж, наприклад, політиків, бізнесменів і керівників.

Чоловік-Кабан зазвичай тримає дистанцію з більшістю людей, воліє спокійно займатися своїми справами, нікому не заважаючи і не любить, коли заважають йому, сторониться всяких інтриг та конфліктів. Якщо він не ледачий від природи, то перебуває в постійному пошуку нових пасовищ» і в деяких сферах його апетити і потреби перевищують середньостатистичні. У східних країнах Кабан – символ насолод, і подібно до того, як складно приручити дикого Кабана, так чоловікові буває важко приборкати свої внутрішні пристрасті і слабкості. Кабани найбільш схильні до таких пороків, як ненажерливість, жадібність, жадібність та постільні надмірності.


Залишити відгук