День Народження 18 Березня: Знак Зодіаку — Риби

Таємничі Риби, які святкують 18 березня день народження, обдаровані неймовірною здатністю осягнути суть речей. Іноді ваша далекоглядність настільки вражає, що здається, ніби вас надихають потойбічні сили. Втім, тенденція читати знаки і прикмети там, де інші бачать лише звичайні події, змушує вас іноді втрачати зв’язок з реальністю. Ви — мрійник, художник і поет, не боїтеся користуватися своїми незвичайними талантами і відважно протистоїте життєвим труднощам. Ви йдете своїм шляхом і не турбуєтеся про те, що можуть подумати про це інші.

Народжені 18 березня усвідомлено прагнуть залучити до себе всі види енергії — як корисні, так і шкідливі. Однак їм потрібно відокремлювати негативний вплив від сприятливого. Особливу небезпеку для народжених в цей день представляють енергетичні вампіри, які можуть присмоктатися до них, на зразок паразитів. Додатково до цього у народжених 18 березня часто спливають на поверхню їхні власні психологічні недоліки — такі, як крайній егоїзм або безжалісність, що в кінцевому рахунку викликає антагонізм з боку оточуючих. З часом ці люди стають менш егоїстичними і більш добрими. Народжені 18 березня процвітають у колі сім’ї — тут вони почувають себе набагато краще, ніж коли залишаються наодинці з собою. Дієта і різноманітні фізичні вправи можуть бути дуже корисними для них.

Тема повернення нерідко виступає на перший план в житті тих, хто народився 18 березня, приймаючи різні форми, але в основному вона стосується внутрішнього самовдосконалення. Найщасливіші з них здатні зробити повний круг зміни системи цінностей. Натури слабохарактерні мають, однак, тенденцію нескінченно повторюватися і весь час дотримуватися якогось абсолютно недосяжного зразка, що, на жаль, не дозволяє їм просуватися і рости як особистість. Народжені 18 березня найчастіше привертають до себе інших людей, виявляючи явні здібності лідера, інтуїцію. Вони наполегливо втілюють свої мрії в реальність. Хоча іноді може здатися, що вони готові відступити від раніше задекларованих принципів, народжені в цей день рідко змінюють свої плани, віддаючи перевагу до кінця втілювати в життя ретельно розроблені проекти. «Повний», «доступний», «простий» — визначальні слова для цих людей, які зазвичай мають добре змальовані уявлення про свою долю.

Знак Зодіаку 18 Березня — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку примикає до водяним знакам, які володіють наступними якостями: шанобливість, універсальність, поетичність, прагнення до комфорту і красу, гостинність, ніжність, духовність.

Планета Управитель: Нептун. Зумовлює дар провидіння, всепрощення. Планета сприятлива для музикантів. Планета у вигнанні – Меркурій. Несе відповідальність за невміння розбити явище на складові, а також брак здорового прагматизму.

Народилися 18 березня є типовими представниками свого знака зодіаку, Риб. По-перше, їм властива сильна розсудливість і уважність, яка допомагає їм миттєво розуміти ситуацію або людини. Буває, їх передчуття поширюються на досить значний часовий проміжок, з боку вони навіть можуть здатися чаклунами або провидцями. Де звичайні люди побачать дрібниці чи збіг, народилися 18 березня бачать знаки і знамення, які допомагають їм прочитати таємниці буття. Але це ж властивість, буває, сильно відриває їх від реальності. Найчастіше народилися 18 березня наділені якимось художнім талантом, який допомагає їм терпеливо зносити життєві негаразди. Вони люблять фантазувати і витати в хмарах, їм зовсім не важливо, яке враження справляють їхні дивацтва на оточуючих людей і не засуджують ті їх, вони завжди вибирають свій власний індивідуальний шлях.

Народжені 18 березня мають особливе відчуття часу, коли вони підлаштовуються під мелодію кайрос (час, найбільш підходяще для того, щоб що-небудь зробити) і хронос (час, коли треба припиняти). Вони можуть демонструвати найбільше терпіння, коли чекають зручного випадку, щоб проявити себе. Менш освічені особистості, що народилися в цей день, зустрічаючи труднощі на своєму шляху, іноді впадають у прострацію, втрачаючи здатність рухатися далі, — і тоді терпіння стає вибаченням за бездіяльність. Таким чином, баланс між дією і бездіяльністю стає вельми істотним для цих людей.

Народжені 18 березня зазвичай зосереджуються на картині в цілому. Найдрібніші деталі і нюанси, як правило, не викликають у них інтерес. Така неувага до подробиць здатне зіграти фатальну роль в їх житті. Крім того, народжені в цей день повинні побоюватися мати справу з невизначеністю. Коли суспільство, сім’я чи робота вимагають від них чогось особливого, вони повинні навчитися виконувати ці вимоги без зволікання.

У народжених 18 березня часто виникають проблеми з дітьми. Вони відсторонюються від них, як тільки діти починають проявляти прагнення до самостійності. Можливо, вони роблять це з кращих спонукань, бажаючи надати повну свободу своїм нащадкам, але ті іноді сприймають батьківський дар як жахливий байдужість до себе. З народжених 18 березня виходять відмінні брокери, торгівельні агенти, адвокати. Володіючи дипломатичністю, вони не тільки здатні розглядати дійсність з різних точок зору, але також можуть запропонувати шляхи примирення двох конфліктуючих сторін. Народжені в цей день повинні побоюватися, однак, примусу або втрати можливості слідувати своїм переконанням. Культивація правдивості — серйозний виклик для цих спритних людей. До того ж вони не повинні дозволяти примусу взяти гору над іншими почуттями.

Чоловік Риби — народився 18 Березня

Чоловіки, які відзначають день народження 18 березня — відрізняються наступними особливостями: такий кавалер — чутливий, духовний, відданий, жалісливий. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 18 Березня

Жінки, що з’явилися на світ 18 березня, наділені такими якостями: така дама — жіночна, що пристосовується, співчутлива. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 18 Березня

Люди, народжені 18 березня знак зодіаку Риби, намагаються підвищити свій рівень розвитку, розширити свої межі пізнання і досягти духовної гармонії. Якщо фортуна їм посміхнеться, вони здатні повністю змінити своє життя, слідуючи своїм принципам і духовних цінностей. Якщо ж у них недостатньо сильний характер, вони лише будуть рухатися по колу, не просуваючись ні на йоту вперед, і досконалість для них буде недосяжно.

В людях з датою народження 18 березня знак зодіаку Риби, ясно виявляються задатки лідера, притягають до них людей. До своєї мети вони йдуть неухильно, тими чи іншими шляхами. Якщо навіть це виглядає як зрада своїм колишнім поглядам, в реальності вони завжди дотримуються постійності в своїх планах і слідують заздалегідь намічених дій. Свої проекти вони розробляють досконально і завжди доводять справу до кінця. У своїй долі вони цілком упевнені і чітко уявляють собі своє майбутнє.

Інстинкт, властивий людям, народженим 18 березня знак зодіаку Риби, підказує їм потрібний момент для початку будь-якої справи — кайрос, і саме підходящий час для завершення проекту — хронос. Очікування для них не є болісним, і вони здатні довго вичікувати слушного моменту, який підказують їм зірки. Іноді це лише служить їм ширмою, коли вони впадають в депресію через виникнення перешкод, після чого всяке бажання приймати які-небудь рішення пропадає у них. Тут потрібно дотримуватися рівновагу між необхідністю вичікувати і небажанням діяти.

Навколишній світ люди, народжені 18 березня знак зодіаку Риби, бачать в загальних рисах. Бажання розглянути дрібні деталі і подробиці ніколи у них не виникало. Це може призвести до небажаних наслідків, оскільки їм потрібна повна впевненість у правильності своїх дій. До того ж іноді виникає необхідність прийняти швидке рішення, і не тільки на роботі, але і в побутових питаннях, так як дружина і діти не зможуть чекати настання сприятливого моменту для вирішення власних проблем. З дітьми у них складні взаємини. Оскільки діти часто прагнуть до самостійності, люди, народжені в цей день, намагаються не втручатися в їх справи, щоб дати їм більше свободи. Проте, діти можуть сприйняти цей жест доброї волі як абсолютна байдужість до їх життя.

Люди, народжені 18 березня знак зодіаку Риби, мають дипломатичні якості характеру, і кожна конфліктна ситуація розглядається ними з різних точок зору. Вони здатні запропонувати прийнятні умови угоди кожної з двох протидіючих сторін, дозволивши ситуацію до обопільної згоди. Істина в її чистому вигляді є для них незаперечним аргументом, однак, не варто насильно впроваджувати її в голови стороннім людям.

Яких правил слід дотримуватися людям, народженим 18 березня знак зодіаку Риби? Якщо ви в щось вірите, відстоюйте свою точку зору. Не піддавайтеся спокусі використовувати ті методи, які йдуть в розріз з вашими принципами. В цьому питанні компромісів не існує. Не виправдовуйте своє бездіяльність або депресію необхідністю почекати.

Любов і Сумісність

Ваша романтична природа і незвичайне бачення світу говорять про те, що любов для вас — саме життя. Доброзичливий і уважний, ви готові на будь-які жертви заради свого партнера, однак хочете бути впевнені, що улюблені і про вас щиро піклуються.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Народилися 18 березня намагаються втілювати свої фантазії в дійсність. При цьому їх чарівність, інтуїція привертає до них людей, іноді вони є непоганими лідерами. Також ці люди можуть в один прекрасний момент різко змінити всі свої плани, скасувати всі справи і проекти, тому що раптом вирішать, що це не потрібно їм і не відповідає їх запитам. У них чіткі уявлення про те, що їм треба, а що ні, який вони хочуть бачити своє життя.

Інтуїція часу у цих людей теж відмінно розвинена. Їх почуття часу завжди підказує їм, коли потрібно активно діяти, а коли краще вичікувати слушного моменту. При цьому терпіння їм просто не позичати. Їм важливо завжди дотримуватися цього свого внутрішнього ритму, який змушує їх чергувати фази активності і пасивності, це важливо не тільки для успіху їх справ, але і для їх внутрішнього самопочуття, тому що цим чутливим натурам вкрай потрібен регулярний відпочинок і періоди бездіяльності.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 18 березня тонко відчувають чужий настрій і різні енергії. Вони дуже тісно взаємодіють з тонким енергетичним світом, і іноді їм це приносить не користь, але і шкоду. Наприклад, ці люди частіше за інших стають жертвами енергетичних вампірів. Також вони можуть впасти в самозамилування, нарцисизм або ж жорстокість, протиставивши таким чином себе навколишньому суспільству. З віком ці люди добрішають і стають менш себелюбними. Їм легше переносити життєві негаразди разом з близькими людьми, а самотність їм здебільшого протипоказано.

Народжені 18 березня часто змінюють свої погляди і світогляд протягом усього життя по спіралі. Тобто частенько вони повертаються до тих же поглядів, з яких починали свій життєвий шлях, але вже перепробував масу інших точок зору, вивчивши їх зсередини, багато зрозумівши і переосмисливши, і «старі» погляди стають оновленими, трохи іншими. Ті з народжених 18 березня, хто слабкий і нестійкий, можуть застрягти на якійсь ступені або відразу ж поставити собі мету прагнення до ідеалу, якого, як відомо, досягти просто неможливо. В такому випадку вони застряють у своєму розвитку, не в силах зрушитися з місця. Їм варто ставити собі все ж досяжні, співвідносні з реальності цілі та ідеали для наслідування.

Доля і Удача

Вібрації цього дня такі, що можуть внести в життя народжених в цей день людей випробування в першій половині життя. Гідно подолавши всі перешкоди, що стоять перед ними, ці люди зазвичай досягають успіху. Перед ними відкриваються прекрасні можливості, які дозволять їм реалізувати найсміливіші мрії, здійснити найзаповітніші бажання. Ці люди володіють швидким мисленням, кмітливі і вміють спілкуватися з людьми. Вони наділені талантом організатора, лідера. Вміють привернути увагу оточуючих, повести за собою. Це цілеспрямовані люди; досягнувши однієї мети, вони продовжують рухатися вперед. Вони не люблять тупцювати на місці і при бажанні можуть багато чого досягти в житті.

Поради Рибам, Народженим 18 Березня

Один з недоліків цих людей – це їх неувага до дрібниць і деталей. Вони намагаються охопити ситуацію в цілому, а деталі, як правило, їм здаються нецікавими, і вони відразу відкидають їх. Невизначеність, невідомість – це ще один ворог цих людей. Вимоги боргу їм також слід виконувати, не відкладаючи на завтра.

Народилися 18 березня часто не ладнають з дітьми, тому що намагаються відгородитися від трохи старших нащадків. З одного боку, це дає дітям потрібну їм свободу, але з іншого наводить їх на думку про байдужість батьків, про їх нібито нелюбові. Що стосується професійної діяльності, то народився 18 березня потрібно працювати виїзними менеджерами по продажах, адвокатами, брокерами.

Вони відмінно уміють знаходити компроміси і м’яко примиряти свариться, дипломатичність і бачення ситуації з різних кутів – їх коник. Тільки от чого ні в якому разі не можна робити цим людям – так це зраджувати своїм переконанням, навіть під впливом агресивного навколишнього середовища.


Залишити відгук