Чоловік Бик і Жінка Змія Сумісність в Любові

Сумісність жінка Змія і чоловік Бик класично вважається хорошим поєднанням. Однак буде зовсім неправильно сказати, що їхнє спільне життя суцільне взаєморозуміння і свято.

Бик-Чоловік і Змія-Жінка не будуть страждати від нерозуміння або постійних конфліктів. Основним недоліком Змії є надмірна підозрілість і недовіра, але Бик зможе розвіяти всі її підозри, він доведе, що саме з ним вона не повинна боятися зрад і зради. Жінка зможе створити для свого коханого максимально комфортні умови, йому завжди буде добре з нею, і він ніколи не задумається про розрив відносин.

Сторонній людині може здатися, що їх життя нудне, але якщо придивитися, то можна зрозуміти – це не так. Вони обожнюють один одного, і пристрасть є вічною супутницею даного союзу. Якщо навіть Бик охолоне, Змія завжди зможе розпалити вогонь любові в ньому.

Чоловік Бик і жінка Змія — це одне з найкращих поєднань китайського гороскопу. Але незважаючи на те, що у них дуже сприятлива сумісність, можна сказати, що в сімейному житті обходиться без труднощів. Втім, це характерно для будь-яких відносин.

І чоловік Бик, і жінка Змія мають спокійний, урівноважений характер і шукають собі такого супутника життя. Швидше за все ініціатором роману стане жінка, так як вона схильна сама вибирати обранця, при цьому має здатність зачаровувати співрозмовника. У Бику вона побачить надійність і працьовитість. Він буде добре заробляти. Обох представників знаку складно назвати романтичними, тому у них не виникне конфліктів із-за того, що хтось не занадто часто виражає почуття.

У тому випадку, якщо чоловік Бик буде в змозі забезпечити сім’ю, жінка Змія стане займатися творчими хобі. Крім того, вона зможе забезпечити затишок в будинку, налагодити порядок, якого будуть дотримуватися всі. Щоб шлюб між представниками цих знаків був щасливим, у них не повинно бути проблем з фінансами. Якщо Бик не в змозі заробляти багато грошей, Змія теж піде на роботу, і її доходи можуть виявитися навіть вище. У цьому випадку побутові обов’язки потрібно розділити між подружжям.

Бик чоловік і Змія жінка у відносинах

Такі жінки досить екстравагантні, у них оригінальний імідж і прекрасний смак. Зазвичай, навколо неї завжди багато однодумців і друзів. Вона володіє рідкісним даром зачаровувати співрозмовника з першої ж секунди. У неї багато різних інтересів, а її поради цінують оточуючі.

Це чоловік по натурі глядачі і віддає перевагу самотності. Він радіє усталеної життя, коли не потрібно що-небудь міняти. Він неймовірно консервативний і критичний: міні-спідниці, драм-енд-бас, довговолосі чоловіки – всього цього вони не стануть терпіти. Не підтримують вони і романтику, оскільки зовсім не вбачають у ньому сенсу. Але зате якщо щось потрібно зробити, то він робить і не міркує довго.

Їм добре разом, принаймні у перший час. Отримавши можливість не перенапружуватися на роботі, жінка Змія займеться по справжньому цікавими справами та хобі. Крім того, вона стане хорошою домогосподаркою і буде вести господарство, піклується про дітей і чоловіка, створювати простір любові. Якщо ж чоловік Бик буде заробляти недостатньо, то дружина точно також піде заробляти гроші.

Для них обох матеріальне благополуччя і стабільність мають велике значення. Тільки в цьому випадку їх шлюб здатний стати щасливим і стійким. Для жінки Змії дуже важливо у відносинах отримувати турботу, увагу і спілкуватися з чоловіком на духовні теми. Відчуваючи свою важливість і потрібність в житті чоловіка, вона здатна розкритися і дати чоловікові енергію для звершень. Нехтування та ігнорування вона терпіти не буде.

Сумісність Бик і Змія у шлюбі

Якщо чоловік-Бик і жінка-Змія створять шлюбний союз, то він буде міцним. Незалежний чоловік здатний створити вдома і в душі обраниці порядок. Мудра жінка-Змія переробить чоловіка-Бика за своїм розсудом. Головне, щоб вона не нав’язувала свою думку, а висловлювала бажання в м’якій і спокійно формі. Тоді всі її прагнення збігаються з цілями дружина. Сумісність чоловіка-Бика і жінки-Змії буде відмінною, якщо він дозволить їй повноцінно відпочивати. У свою чергу, любляча дружина буде почитати чоловіка, і зробить його головним в сім’ї.


Залишити відгук