Чоловік Бик і Жінка Півень Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Бик і жінка Півень сприятлива у веденні традицій і створенні потужної матеріальної бази. Обидва партнера відповідальні і прагнуть до серйозних стосунків, які обов’язково переростуть в шлюб. Міцне і надійне сполучна ланка в цій парі виражається в спільності інтересів і світогляді.

Союз Бик-Чоловік і Півень-Жінка з упевненістю можна назвати ідеальними. Вони обидва будуть намагатися для своєї сім’ї, цінувати стабільність і комфорт у відносинах. Найчастіше Півень набагато товариськими спокійного і стриманого Бика, тому вона, не помічаючи цього, буде розвивати в ньому комунікабельність, що згодом позитивно позначиться на його справах. Чуже спілкування їм не чуже, але все-таки для цієї пари більше до вподоби проводити вечора удвох, в романтичній обстановці.

В даному союзі, жінка займеться домашніми справами і вихованням дітей, а чоловік візьме на себе всі грошові клопоти. Їх життя буде стабільною, можливі дрібні побутові сварки, які вирішуватися моментально.

Сумісність чоловіка Бика і жінки Півня в цілому дуже сприятлива, якщо партнери зможуть прийти до взаєморозуміння. У них схожі життєві установки, обидва мають відповідальністю, хочуть побудувати сім’ю. Суперечності виникають у силу складності характерів, однак їх цілком можна подолати, якщо обидва будуть налаштовані на міцні тривалі відносини.

Чоловік Бик приверне жінку Півня своєю врівноваженістю, умінням правильно розставляти пріоритети, багато працює і домагатися високого матеріального статусу. Півень насправді хоче, щоб все було раціонально та системно, але зайва емоційність цього знака заважає йому зосередитися на головному. Така жінка прагне до абсолютної справедливості, відволікається на дрібниці, доводить свою правоту дуже завзято і тому не завжди може зробити успішну кар’єру і навіть грамотно організувати побут.

Чоловік Бик навчить свою обраницю уважності, концентрації, системності, з ним їй стане спокійніше, тому що не потрібно буде турбуватися про тилах. Але все це відбудеться, тільки якщо жінка Півень буде сприймати партнера як доброго порадника, не стане його критикувати і влаштовувати істерики. В іншому випадку Бик найімовірніше усунеться, так як його така неспокійна життя не влаштовує.

Бик чоловік і Півень жінка у відносинах

Щоб відчувати себе абсолютно безпечно, чоловікові Бику потрібна міцна сім’я, яка стане запорукою психологічного комфорту і дах над головою. Простіше кажучи, цей чоловік більше всіх інших представників Східного гороскопу зацікавлений у наявності дому і сім’ї.

насправді жінка Півень бачить щасливе життя точно також. Просто вона дещо неспокійна й неврівноважена і це заважає їй правильно розставити пріоритети. Вона більше розпорошує свої сили на непотрібні суперечки доведення своєї правоти. У неї завжди критичний настрій, оскільки їй хочеться скрізь і у всьому навести порядок. У зв’язку з цим вона постійно чіпляється увагою за якісь незначні дрібниці, які, в кінцевому рахунку, поглинають її цілком і повністю.

І немає нічого дивного, в тому, що зустрівши на своєму шляху чоловіка Бика, жінка Півень відчує – що це саме той, хто потрібен. Завдяки йому вона знайде опору і зможе розширити горизонти свого світосприйняття. Спокій і внутрішня врівноваженість допоможуть Бику вчасно привести в почуття його подругу і організувати як професійну, так і побутову життя обох партнерів у шлюбі.

Можливо, їм буде не так легко досягти взаєморозуміння, як хотілося б. Метушливість жінки Півня і її впертість у все може знищити багато нервових клітин чоловіки Бика. До того ж і він не буде в спокої поруч з такою нервовою жінкою. Ймовірно, вона сама того не розуміючи часто вибивати грунт у нього під ногами. А для чоловіка Бика це може вказати на те, що пора шукати краще життя.

Якщо вона не перестане його критикувати і не зменшить обороти по частині агресії, то вона просто не дасть чоловікові реалізувати свої найкращі якості.

Сумісність Бик і Півень у шлюбі

В сім’ї, де чоловік-Бик і жінка-Півень на першому місці стоять — побут і робота. Обоє працьовиті до межі. Сумісність чоловіка-Бика і жінки-Півня буде хорошою, якщо він не буде скупим, а вона не занадто марнотратна в покупках. Інакше з цього приводу з’являться сварки. Головне для обох подружжя – це сім’я і діти. Погляди на життя чоловіка-Бика і жінки — Півня повинні бути схожі. Він відрізняється сильною волею і не шкодує нікого навколо себе. Значить, дружині необхідно бути дипломатичною, щоб не доводити ситуацію до конфлікту.


Залишити відгук