Чоловік Бик і Жінка Щур Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Бик і жінка Щур досить гармонійна, навіть якщо на перший погляд не можна так сказати. Деякі астрологи вважають, що в цьому союзі Бик отримує більше, а Щура доводиться підлаштовуватися під нього. Але не варто забувати, що жінка Щур при всьому своєму бажанні спілкуватися, отримувати матеріальне заохочення і подобається всім, може в особі чоловіка Бика отримати ту довгоочікувану стабільність, про яку завжди мріяла, надійний захист і багато нових можливостей для власного зростання.

Бик-чоловік і Пацюк-жінка – це дуже вдале поєднання знаків, чудово сформована пара. Жінка Щур завжди буде захоплена проникливим розумом і фінансової хваткою чоловіки Бика. Вона стане надійною дружиною в такому шлюбі, турботливою, розуміє і завжди ніжною. У той час як чоловік завжди буде радувати свою кохану жінку: робити подарунки, говорити компліменти. Він буде робити все для благополуччя сім’ї.

Найголовніша завдання чоловіка — зберігати любов і взаєморозуміння. Пристрасть у цій парі ніколи не вщухне. В такому союзі для чоловіка сім’я буде стояти на першому місці, він буде кидати всі свої справи при першому поклику своєї дружини. У той час як дружина буде утримувати чоловіка від зайвих витрат в родині. Таким чином, така комбінація дуже вдала в усіх сенсах і відносинах, і в результаті вийде міцна сім’я.

Може здатися, що у Бика чоловіки і Щури жінки не найсприятливіша сумісність, але так буває не завжди. Деколи Щур, яка ставить у главу кута соціальну комунікацію та практичні інтереси, розуміє, що саме чоловік Бик може забезпечити їй бажану стабільність.

В цій парі партнери по-справжньому доповнюють один одного. Вайлуватого Бика приваблює активність обраниці, її гострий і живий розум, а також рухомі погляди на життя, які змінюються в залежності від обставин. Щур вміє адаптуватися і може навчити цьому другу половинку. Разом їм легше йти по життю, так як недоліки одного перекриваються перевагами другого.

Ці партнери можуть не тільки жити в благополучному шлюбі, але і здійснювати спільну діяльність. Не варто забувати, що Бик володіє чудовими організаторськими здібностями, які, поєднуючись з цілеспрямованістю і діловитістю Щури, можуть забезпечити успіх будь-якого починання.

Побутом краще всього займатися Щура, оскільки вона відмінно планує бюджет, вміє економити. Вона може брати на себе багато дрібних завдань, у той час як Бику краще вдаються грандіозні проекти. Це дуже м’який партнер, який забезпечить жінку необхідною турботою, ніколи не проявить агресії, і їй слід відповідати тим же, адже союз будується не тільки на любові, але також повагу та подяки.

Бик чоловік і Щур жінка у відносинах

Жінка Щур приваблює чоловіка Бика жвавістю і гостротою розуму, практичністю, натхненням та легкістю, з якою вона йде по життю. Просто йому як раз таки не вистачає легкості і рухливості цієї дівчини, яка не падає духом і не дивиться на світ через призму добре-погано, вона легко перебудовується відповідно до зміненими зовнішніми умовами і завжди чимось зайнята, що дуже імпонує чоловікові Бику.

Організаторські здібності Бика і активність Щури можуть чудово поєднуватися в ефективної спільної діяльності. Він буде займатися масштабними проектами, а вона буде вирішувати і реалізовувати повсякденні практичні завдання. Чоловік Бик завдяки своїй могутності і сили буде створювати основу для тривалих стосунків і шлюбу, а жінка Щур привнесе в союз оригінальний шарм і створить у нього родзинку, роблячи різноманітніше побутову життя і творчість обох.

В інтимній сфері вони теж чудово підходять один одному. Від неї виходить імпульс, а він має бути адаптованим сприйняттям і витривалістю, щоб реалізувати всі фантазії цієї пристрасної жінки. Їх життя буде наповнена гармонією та свободою самовираження.

Взагалі поєднання цих знаків дає можливість партнерам створити щасливе сімейне життя, оскільки нікому з них не потрібно буде переступати через себе, перероблюватися і налаштовуватися на абсолютно чужу для себе хвилю. Поруч з цим чоловіком жінка Щур відчує себе справжньою жінкою, не боячись агресії і гніву Бика. Він буде балувати її, піклуватися і підтримувати у важкі моменти в житті, підставивши сильне чоловіче плече. Крім того завдяки йому жінка Щур зможе розкрити в собі безліч талантів і розвинути кращі якості.

Сумісність Бик і Щур у шлюбі

Союз між чоловіком-Биком і жінкою-Пацюком буде довгим, якщо обоє з подружжя не будуть влаштовувати бійок і скандалів. Адже, саме вони вбивають у шлюбі духовність і щирі почуття. Чоловікові-Бику потрібно обов’язково знайти компроміс з навченою досвідом жінкою-Пацюком. На це може піти не один рік спільного життя. Подружжя невибагливі по натурі, що благополучно позначається на сумісність чоловік-Бик і жінка-Пацюк. Ну, а якщо вони знайдуть спільне заняття чи хобі, то побутові питання їх цікавитимуть меншою мірою.


Залишити відгук