Чоловік Бик і Жінка Кролик Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Бик і жінка Кролик заснована на дисципліні, дипломатичному відношенні і гармонійному взаємодії партнерів.

Відносини Бик-Чоловік і Кролик-Жінка будуть сповнені ніжності. Дружина завжди готова допомогти і підтримати свого коханого, стане для нього другом і партнером. Вона з задоволенням прийме лідерство свого благовірного, постарається не суперечити йому і зайвий раз не скандалити. Хоч Бик і вважатиме, що дружина трохи легковажна, а іноді надто спокійна, його не буде дратувати і навіть навпаки — ці якості він гідно оцінить, адже Кролик зробить все, щоб коханому було завжди комфортно і після роботи він міг розслабитися.

Жінка буде в деякому роді знімати емоційне напруження Бика, і йому буде простіше вирішувати серйозні питання. Будь-яка сварка і непорозуміння вирішиться без проблем, завдяки дипломатичності жінки, вона вчасно промовчить, а якщо треба призведе доводи, які чоловік не зможе заперечити. Бик буде вдячний своїй коханій за її тактовність, завжди зрозуміє свою дружину і ніколи не забуде нагадувати Кролика-Кота-Жінці, що вона найкраща і найулюбленіша.

Сумісність чоловіка Бика і жінки Кролика дозволяє їм створити міцну сім’ю, в якій партнери будуть чесні і відкриті. Обидва відносяться до обранця з ніжністю, турботою і вдячністю. У них є як загальні риси, так і відмінності, тому вони добре доповнюють один одного, їм цікаво разом і практично не буває нудно.

Чоловік Бик забезпечить стабільність, впевненість у завтрашньому дні. Це практично ідеальний партнер для будь-якої дівчини, так як він все робить для сім’ї, ставить її інтереси на перше місце. Він не буде сидіти без діла, чекаючи, поки трапиться хороша робота. Бики вміють трудиться, при цьому з відповідальністю підходять до будь-якої справи.

Жінка Кролик у свою чергу здатна забезпечити хороший дозвілля. Вона завжди тягнеться до знань, нерідко представники цього знака люблять читання. Разом з тим вони дуже цінують суспільство, не забувають про друзів, ведуть насичений спосіб життя. Її позиція більш активна, ніж у інтровертного Бика, і вона зможе його «розгойдати», розвеселити. Крім того, Кролиці — чудові господині. Будинок завжди буде чистим і затишним.

Треба додати, що і чоловік Бик, і жінка Кролик люблять дітей і присвячують їм багато часу. У них вийде зразкова сім’я.

Бик чоловік і Кролик жінка у відносинах

Чоловік Бик інтроверт і вважає за краще проводити час наодинці, мовчки споглядаючи суєту світу. Їх радує, що склалася життя і вони не будуть нічого міняти. Знайомі сказали б, що чоловік Бик дуже критичний і консервативний, а також має застарілі уявлення про стосунки. Але будь-якій жінці хочеться і приємно мати будувати відносини з чоловіком не з чуток знающем про манери і пристойність. Так, він не з тих, про кого кажуть романтична натура, але він готовий на багато що, щоб домогтися розташування коханої жінки. Чоловік Бик уміє трудитися і робить все на благо своєї сім’ї. Він вірний своїй дружині і на нього завжди можна покластися.

Представниці цього знака завжди при зручному випадку намагаються показати, як багато вони знають. Вони воліють осягати знання через розум, замість того, щоб слідувати своїй інтуїції і часто їх метою є не власний розвиток, а бажання блиснути розумною думкою в суспільстві. Тому для них важливо змінити курс і вивчати тільки те, що, безсумнівно, стане в нагоді їм у житті, або почати вивчення в момент, коли виникне потреба. Їй можна пробачити її слабкості, адже інші риси її характеру такі, як турботливість, дружелюбність і стриманість набагато важливіше. Вона дуже любить товариство і спілкування, і, незважаючи на те, що зазвичай має масу самих різних справ, завжди знайде можливість прочитати нову книгу і поговорити з подругою. Вона артистична і володіє тонким почуттям гумору. Дівчина Кролик намагається підтримувати чистоту в своєму будинку і створювати радісний настрій.

Чоловік Бик і жінка Кролик добре сходяться в житті. Кролик завжди буде вірно слідувати за своїм чоловіком і підтримувати його у всіх починаннях. Чоловік Бик дуже ніжний по відношенню до жінки, якій довіряє і намагається її зрозуміти. І він, і вона люблять дітей і поважають один одного. Вони здатні разом створити чудову сім’ю, без недомовок і докорів.

протягом життя жінка Кролик не залишає свого чоловіка, як би важко їм не було. Чоловік Бик, можливо, визнає її надто спокійною і легковажною, однак саме завдяки цим якостям вона створює в будинку затишок і атмосферу відпочинку, якими так хочеться насолодитися після важкого трудового дня.

Сумісність Бик і Кролик у шлюбі

Шлюб, де поєднали серця чоловік-Бик і жінка-Кролик досить популярний серед подружжя різних знаків. В цьому союзі відмінно переплітаються нюанси характеру обох подружжя. Чоловік — Бик дуже терпляче ставиться до примх дружини, а вона з радістю підтримує його прагнення до створення сім’ї. Жінка-Кролик може спокійно відпочивати, поки працьовитий обранець забезпечує сім’ю грошима. Щоб сумісність чоловіка-Бика і жінки-Кота була успішною, їй не потрібно принижувати супутника. Нехай чоловік теж відчує себе господарем. Тоді в будинку буде головувати не тільки жінка-Кролик, але і представник сильної статі.


Залишити відгук