Чоловік Бик і Жінка Кабан Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Бик і жінка Свиня заснована на умінні партнерів взяти один одного такими, як є, і терпляче сприймати чужі недоліки. Відносини, швидше за все, почнуться з романтики і тривати фатальною пристрастю і серйозною поразкою.

Бик–Чоловік і Свиня-Жінка будуть пристрасної парою. Вони не упустять можливості поцілуватися або обійняти один одного, як тільки підвернеться вдалий момент. Коли вони вдвох — все інше неважливо, час для них просто зупиняється, вони повністю розчиняються в своїх почуттях. Напруженість у відносинах може виникнути у випадку, коли чоловік працює в поті чола, а жінка веде дозвільний спосіб життя.

Це буде дратувати Бика. Він консервативний і не любить галасливі гуляння, в той час як Свиня воліє відірватися на всю котушку, збираючи всіх друзів і подруг, влаштовуючи вечірки до ранку. Це може стати каменем спотикання для пари, однак потрібно поступатися один одному і йти на компроміси.

Чоловік Бик і жінка Кабан здатні створити прекрасний любовний союз, оскільки представники цих знаків дуже приваблюють один одного. У них перспективна сумісність, але гармонія досяжна тільки в тому випадку, якщо партнери не стануть витрачати час на переробку один одного, а візьмуть такими, які вони є.

Як правило, їх зв’язок починається з сильної закоханості, перетікає в пристрасне захоплення, а потім у прихильність. Жінка Кабан дуже чутлива і не соромиться у вираженні емоцій. Вона відкрита для Бика, і він теж починає відкриватися. Йому подобається, що вона здатна пробудити в ньому сильні почуття, яких він, можливо, ніколи раніше не відчував. На самому початку любовних відносин партнери йдуть в них з головою, тому їм складно бачити недоліки. Але як тільки пристрасті трохи вщухають, починаються проблеми.

Недолік Кабана жінки для чоловіка Бика полягає в тому, що вона не дуже добре веде домашнє господарство, в той час як для нього порядок вкрай важливий. Потрібно зрозуміти, що їй простіше навчитися господарності, ніж йому звикнути до відсутності затишку. Недолік чоловіки Бика в тому, що він занадто вимогливий і любить домінувати. Йому слід вчитися м’якості і не намагатися переробити жінку Кабана.

Бик чоловік і Кабан жінка у відносинах

Основою відносини стануть почуття, адже жінка Свиня дуже чутлива і живе у відповідності зі своєю природою. Її щирість, здатна підняти нагору найсильніші емоції Бика, який раніше навіть і не знав про їх існування. Не дивно, що ця жінка притягне його, і він змушений буде здатися під її чарами.

Відносини принесуть цій парі справжню близькість: їм добре разом, так як з кожним днем вони все більше відкривають нових граней в собі і в партнері, причому ці відкриття дуже радісні і приємні. Може навіть спочатку відносин вони віддаляться від своїх друзів і знайомих, просто тому що залишати місце, де так затишно і тепло зовсім не хочеться. Безумовно, з розвитком відносин пристрасть вляжеться і у відносинах з’явиться певна стабільність. Тоді почнуть проявлятися недоліки партнера.

Чоловік Бик надихається безпосередністю і чесністю жінки Свині, а вона в свою чергу оцінить його силу духу і надійність. Організаторські здібності чоловіки Бика допоможуть навести порядок в житті дівчини Свині. Разом вони зміняться в кращу сторону: чоловік Бик навчиться проявляти емоції і почуття, що дадуть новий поштовх для подальшого розвитку, а жінка Свиня знайде стрижень і опору.

Важливо, щоб чоловік Бик навчився виявляти терпіння і не намагався переробити свою другу половину під себе, щоб зробити життя більш зручною. Жінка Свиня в свою чергу повинна знати, що для цього чоловіки вкрай важливий порядок і чистота в домі, а свою дружину він бачить в якості уважною домашньої господині, тому якщо вона хоче з ним залишитися надовго їй необхідно про це потурбуватися.

Сумісність Бик і Кабан у шлюбі

У шлюбі, який створили чоловік-Бик і жінка-Кабан, є схожість характерів і гармонія між партнерами. У такому союзі вони можуть спокійно обійтися без романтизму, сентиментальності й співи серенад під гітару. Тоді сумісність чоловіка-Бика і жінки-Кабана буде чудовою. Жінка-Кабан розумна, мудра і в деякому плані перевершує чоловіка за рівнем інтелекту. Хоча, чоловік-Бик теж не «сорочка-хлопець». Він має хваткостью, прямолінійністю і тверезим поглядом на багато сімейні проблеми. Головне, щоб обоє змогли зберегти свої переваги на довгі роки.


Залишити відгук