Чоловік Бик і Жінка Бик Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Бик і жінка Бик досить рідкісний варіант поєднання. Люди, народжені в рік Бика дуже витривалі і сильні, ними неможливо зманіпулювати і задавити. Ні жінка, ні чоловік Бик не почне нічого робити до тих пір, поки не оцінить свої перспективи, причому методично, з максимальною вдумливістю. В виду того, що вони дуже схожі розвиток буде не таким відчутним, тому зазвичай відносини будуються між людьми різних віків.

Бики – це матеріалісти за життя і консерватори від природи. Вони цілком можуть стати вірними друзями та хорошими приятелям. Їх спілкування проходить безтурботно й легко. Схожі життєві позиції і спільні інтереси швидко зближують двох Биків. Дрібні побутові проблеми не можуть зруйнувати їх союз. Єдиною можливою проблемою цих відносин може стати одноманітність і нудьга. Романтика також, як правило, чужа цим повільним гігантам. Їх консерватизм деколи приводить у зневіру навіть самих неактивних людей, навіть таких же Биків.

Ці тварини китайського гороскопу не відносяться до активістам, тому їх спільне проведення часу може стати одноманітним, що може з часом набриднути обом партнерам. Їм потрібна струс час від часу, так званий «батіг», без якого рухатися в потрібному напрямку їм складно. Такий «батіг» Бики іноді шукають на стороні, вносячи тим самим розбрат в свої відносини.

Незвичайне впертість, притаманна як жінкам, так і чоловікам цього знака, нерідко породжує конфлікти, здатні внести розлад у відносини або зовсім зруйнувати їх пару. Жінки-Бики набагато більш вперті ніж їхні чоловіки, і саме за їх ініціативою виникає більшість конфліктів в сім’ї.

У пари чоловіки Бика і жінки Бика непогана сумісність, яка обумовлена схожістю цих людей. Але сильне схожість характерів представляє собою одночасно і перевага, і недолік. Позитивно в цьому випадку взаєморозуміння, спільні інтереси, приблизно однакові погляди на життя. А негативно те, що в компанії один одного представники цього знаку можуть занудьгувати.

Такий союз заснований на взаємоповазі: чоловік дуже надійний, добра жінка, здатна надати підтримку. Обидва вміють діяти системно, організовувати побут, тому в даній сфері конфліктів, як правило, не буває.

Але от створити спільну справу два Бика навряд чи зможуть, так як їм не вистачає активності. Щоб не лінуватися, кожному з партнерів потрібна струс з боку більш діяльного знака, і добре, якщо такі будуть у них серед друзів. В іншому випадку потрібно самим стежити за тим, щоб життя не ставала надто нудною та одноманітною. Наприклад, можна систематично влаштовувати собі свята або їздити куди-небудь на відпочинок.

наприкінці варто додати, що між чоловіком і жінкою, які народилися в рік Бика, найкраще складаються дружні відносини, коли їм цікаво разом, але вони не проводять занадто багато часу наодинці, щоб занудьгувати.

Бик чоловік і Бик жінка у відносинах

Народжені в рік Бика володіють чуйним і добрим характером. Вони відповідальні і на них. Як правило, можна покластися. Вони дуже люблять свій дім, тому всіма силами намагаються зробити його красивим і комфортним. Ця дівчина досить прагматична і воліє реалістичність, романтичним мріям. Вона сумлінно виконує всі свої зобов’язання в зовнішній діяльності, але найважливіше для неї бути берегинею домашнього вогнища. Вона прекрасна господиня і буде віддавати всі свої сили дітям і чоловікові.

Він любить самотність і по своїй натурі належить до глядачам. Чоловік Бик радіє усталеної життя і не хоче нічого міняти. Вони достатньо консервативні і трохи старомодні в своїх уявленнях. Вони ніколи не будуть прихильниками безглуздою романтики, адже якщо хочеться щось зробити – це треба зробити відразу, а не розводить дурні мрії про те, що може і чого не може. Це чоловік вміє працювати і піклуватися про благополуччя своєї сім’ї. Його дружина завжди може на нього розраховувати.

І він, і вона прагнуть до створення сім’ї, у цьому вони точно зрозуміють один одного і підтримають швидке укладення шлюбу. Разом з тим Бики є пристрасними натурами і легко збуджуються, незважаючи на те, що відмінно вміють тримати під контролем свої бажання. В принципі вони раціональні і критичні, що, до речі, може сильно перешкодити їм в особистому житті. Впертість і норовливість, небажання йти на поступки здатні нашкодити відносинам.

Їм слід розділити обов’язки по дому і у вихованні дітей, щоб вони не стикалися лобами там, де це абсолютно безглуздо. Вимогливість до партнера не дозволить жодному з них розслабитися, тому цій парі доведеться багато періодів напруги, достатня кількість роботи і разом з цим багато радості і задоволення від взаємодії з партнером. Вони навіть можуть створити спільний бізнес, який на увазі їх працьовитості і напору ризикує стати успішним.

Сумісність Бик і Бик у шлюбі

Своєрідний шлюб «двійнят» — це чоловік-Бик і жінка-Бик. У цих подружжя багато спільного – погляди на життя, звички, вчинки і риси характеру. Сумісність чоловіка-Бика і жінки-Бика буде ідеальною, якщо обидва будуть дотримуватися своїх переконань. Вони навіть мислять однаково з приводу сім’ї, роботи і життя в цілому. Чоловік-Бик трудиться, не покладаючи рук. Жінка-Бик теж не боїться роботи з ранку до вечора. Правда, така схожість може викликати розбіжності в сім’ї. Вольова дружина зобов’язана цінувати той факт, що її обранець спокійно сприймає її тверду вдачу.


Залишити відгук