Чоловік Бик і Жінка Мавпа Сумісність в Любові

Сумісність знаків жінка Мавпа і чоловік Бик непроста і багатообіцяюча. Чоловік Бик буде зачарований цією дівчиною, її здатністю мріяти і фантазувати. Вона ж у свою чергу захопитися його надійністю і грунтовністю.

Бик-Чоловік і Мавпа-Жінка зможуть стати дуже «весело» парою, адже у кожного з них виняткове почуття гумору. Будь-яку проблему чи конфлікт вони будуть намагатися вирішити без серйозних образ і криків, навіть, навпаки, в усьому будуть шукати позитивні моменти. Відносини можуть закінчитися через любов Мавпи до флірту.

Бик не потерпить сторонніх в їх житті, і тим більше зради. Будь-який натяк на можливе зрада може послужити причиною для розриву відносин. Проте хоч чоловік і буде вкрай категоричний до деяких звичок своєї коханої, він все одно усіма силами намагатиметься зберегти їхню любов. Цей союз має величезну кількість переваг і недоліків, успіх таких відносин повністю залежить від стриманості Мавпи і розуміння Бика.

У чоловіка Бика і жінки Мавпи в цілому перспективна сумісність, однак у таких відносинах партнерам потрібно подолати багато труднощів, щоб досягти гармонії. Позитивні якості кожного доповнюють один одного, але все ж це дуже різні люди, і на цьому ґрунті можуть виникати конфлікти.

Мавпа оцінить у цьому чоловікові його надійність, адже за ним як за кам’яною стіною. Оскільки жінка такого знака відрізняється підозрілістю і недовірою до оточуючих, їй дуже важливо бути впевненою у партнері. З-за цього Бик стає для неї ще більш привабливим.

Він в свою чергу просто зачарований жінкою Мавпою, яка зазвичай має високий статус, вона активна, товариська, вміє досягати цілей. Обидва певною мірою потайливі, тому ніхто не буде «тріпатися» про почуття, любов в цій парі будуть доводити швидше за вчинками, а не словами.

Мавпа допоможе Бику в його справах. Вона дуже прониклива, бачить перспективи, тому її чоловік швидше доб’ється успіху, якщо буде прислухатися до порад обраниці. Проблема може виникнути, якщо Бик захоче панувати над другою половинкою. Зробити цього не вийде, оскільки вона цінує свободу дій.

Бик чоловік і Мавпа жінка у відносинах

Цей чоловік по своїй натурі одинак і споглядач. Його радує усталена життя і він не любить жодних змін. В якомусь сенсі він занадто консервативний і критично налаштований: будь-які нововведення його лякають, оскільки йому важко пристосуватися і знайти в змінах вигоду для себе. Романтиком його теж не назвеш. Він намагається доводити свою любов вчинками і справами, замість того, щоб пускатися в «безглузді» розмови.

Чоловік Бик вміє наполегливо працювати, тому зможе забезпечити свою сім’ю і домогтися її добробуту. Він вірний своїй дружині і вона завжди може на нього розраховувати. Бик прихильник традицій, він серйозний і розумний, однак позбавлений сміливих ідей і фантазій. Він прагне створити сім’ю і, швидше за все, вечори проводити вдома з рідними.

Жінка Мавпа розумна і прониклива у всьому, що стосується відносин. Її думка, як правило, високо цінують близькі, а впевненість у поведінці допомагає досягати цілей. У цієї жінки безліч різних інтересів та ідей. Однак іноді вона занадто поспішна в їх реалізації.

Дівчина Мавпа буде щаслива поруч з чоловіком, схожим на неї за характером. Вона легко фліртує, але її інтерес швидко пропадає. Закінчивши старі стосунки, вона сміливо і без оглядки впадає в нові обійми. І все-таки для Мавпи сім’я на першому місці. Саме тому вона не надто прагне зробити кар’єру і рано виходить заміж. Вона любить дітей і в неї буде багато. Ця жінка дійсно вміє виховувати дітей і піклуватися про них. Крім того, в будинку вона створить добродушну, затишну і навіть веселу обстановку.

Їм буде досить просто досягти взаєморозуміння і рівноваги. Жінка Мавпа, як і жінка будь-якого іншого знака в першу чергу хоче жити в своєму будинку, бути поруч з відповідальним і надійним чоловіком, з яким не створять сім’ю. А все це цілком влаштує чоловіка Бика, який з радістю реалізує її мрії.

Натомість жінка Мавпа здатна допомогти коханому знайти більш легкий шлях до вершини кар’єри. Крім того, будучи активною, вона забезпечить своєму чоловікові яскравість життя і різноманітність. Все чого їй хочеться – це щоб її приймали такою, яка вона є.

Сумісність Бик і Мавпа в шлюбі

У шлюбному союзі, де з’єдналися чоловік-Бик і жінка-Мавпа, є місце для радості і негоди. Наприклад, чоловік-Бик більше воліє діяти, ніж говорити про високі матерії. Нехай дружина почне перевиховати чоловіка. Жінка-Мавпа може зайнятися зміною характеру невибагливого дружина. Адже, їй хочеться досягти комфорту у всьому, що добре позначається на сумісності чоловіка-Бика і жінки-Мавпи. Вона мислить конкретно, а він досить працьовитий. Правда, жінку-Мавпу зачіпає деяка холодність чоловіка-Бика. Йому необхідно додати чуйності по відношенню до дружини.


Залишити відгук